Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ajde, bit ću zera ozbiljna
dvi su varijante, ja san za zelenu


pa o priokretu i praćki čitam ovdi od litos
deset dana, minus 23%

e nemoj tako, vidiš da neki od nas, znaju kad treba blebetat tj neki od nas su dovoljno strpljivi da puste stvar da ode u malo jači tehnički
ekstrem i onda počnu vikat [tongue]

što naravno smanjuje mogućnost promašaja drastično, čak bi rekao eksponencijalno [lol]
tako da meni brojiš od danas BDI
[lol]

PS :
moram priznat da mi je malo nelagodno kladit se na up bdija,
UNATOČ sasvim solidnom tehničkom oversoldu….

Obey Ferengi Rules of Acquisition

ima tu sad malo više stvari od oversolda
lipo su se poklopile


ajde, bit ću zera ozbiljna
dvi su varijante, ja san za zelenu

Ako je crvena varijanta znat ćemo po padanju naših brodara, koji su i prije BDI-a rast odradili.
Dakle mogu samo DOWN pa zato ne preporučujem brodski sektor u HRVATA.

Top rast u 2011.g. - TEP, ZVCV, HRDH, HDEL, VDKT, IPKK, ....

Ako bude crvena varijanta čini mi se da bi mogli i do cca 700 bodova…a sve sukladno slikici od kolegice. Ovo je naravno iz moje odokativne perspektive. Mada pitanje je uopće koliko je bdi relevantan za naše brodare, jer mislim da se ostvaruje ono o čemu smo pisali prije više od godinu dana, a to je da će najbolje proći oni koji imaju flotu sastavljenu od primarno manjih brodova, što je slučaj kod nas. Navedeno se i vidi usporedbom već samo supri i panamaxa (supre zarađuju više), dok su capovi skroz "ošli" [undecid]. A da bi bdi išao gore obično capovi prvi potegnu i tu onda nastaje preokret trenda. Ovo sve IMHO [cool]

Mean people suck and nice people swallow!

INGR-R-A

Moje viđenje daljnjeg razvoja situacije.. Potpora na RSI-u.. Potpora na 16,5Kn.. Duplo dno.. Target znate..

ili će sve od ovog propast..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

INGR-R-A
tjedna analiza

1. pozitivna divergencija na tjednom MACD – ljubicaste linije
2. neuspjesan SELL signal na MACD – crveni krug
3. double bottom na 14kn

jos dodajte proboj dnevnog MACD iznad nule, support dnevnog RSI, povecan volumen…

ovo meni dobro izgleda.
[smiley]


INGR-R-A

Moje viđenje daljnjeg razvoja situacije.. Potpora na RSI-u.. Potpora na 16,5Kn.. Duplo dno.. Target znate..

ili će sve od ovog propast..


Kham,daj molim te malo prokomentiraj igh



INGR-R-A

Moje viđenje daljnjeg razvoja situacije.. Potpora na RSI-u.. Potpora na 16,5Kn.. Duplo dno.. Target znate..

ili će sve od ovog propast..


Kham,daj molim te malo prokomentiraj igh
[/quote]
Ništ novo.. Još jedna zastavica s targetom cca 3000Kn.. Srednjeročni target sam već dao na cca 4200-4300Kn..

Za sada sve po planu..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!




INGR-R-A

Moje viđenje daljnjeg razvoja situacije.. Potpora na RSI-u.. Potpora na 16,5Kn.. Duplo dno.. Target znate..

ili će sve od ovog propast..


Kham,daj molim te malo prokomentiraj igh
[/quote]
Ništ novo.. Još jedna zastavica s targetom cca 3000Kn.. Srednjeročni target sam već dao na cca 4200-4300Kn..

Za sada sve po planu..
[/quote]
Bravo,bas me veseli to sta kazes,jos jednom hvala


INGR-R-A
tjedna analiza

1. pozitivna divergencija na tjednom MACD – ljubicaste linije
2. neuspjesan SELL signal na MACD – crveni krug
3. double bottom na 14kn

jos dodajte proboj dnevnog MACD iznad nule, support dnevnog RSI, povecan volumen…

ovo meni dobro izgleda.
[smiley]

Pa zar ingra ne vrijedi 10 kn ili čak manje kako ste ranije govorili. što se to promijenilo zadnjih dana da ste sada prešli u drugi tabor.



INGR-R-A
tjedna analiza

1. pozitivna divergencija na tjednom MACD – ljubicaste linije
2. neuspjesan SELL signal na MACD – crveni krug
3. double bottom na 14kn

jos dodajte proboj dnevnog MACD iznad nule, support dnevnog RSI, povecan volumen…

ovo meni dobro izgleda.
[smiley]

Pa zar ingra ne vrijedi 10 kn ili čak manje kako ste ranije govorili. što se to promijenilo zadnjih dana da ste sada prešli u drugi tabor.
[/quote]

nemam ja pojma koliko stvarno ingra vrijedi.
nije me niti briga.

samo komentiram sta pise na grafu.
[wink]

ps. sa ovako malim znanjem koje posjedujete, ostati cete bez gaca… !
[smiley]

New Report

Close