Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

protiv izvjesca ni TA nepomaze….:)

ak netko zeli mozda i zastavicu vidi…ili trokut….al djabe..

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

vidim ovdje neki uspoređuju ATPL sa građevincima…mislim kao prvo da je teško usporediti dionice iz dva potpuno različita sektora ali objektivno gledano brodarima se novac isplačuje u zelenim šuškavim novčanicama i to redovito, koliko god malo bilo dok se građevinari bore kako bi uopće došli do nekog posla a i kad ga odrade pitanje je koliko i kada će naplatiti..uglavnom dobiju papire i obećanja…u trenucima kad je još i kriza negdje u svijetu pa dolar raste nije uopće upitno tko bolje prolazi…osim toga u trenutku potrebe brodar može prodati brod takoreći trenutno a građevinac kaj ? lopatu?…
od građevinara jedino kaj trenutno vrijedi je Dalekovod


protiv izvjesca ni TA nepomaze….:)

ak netko zeli mozda i zastavicu vidi…ili trokut….al djabe..


kolega, to nije divergencija…



protiv izvjesca ni TA nepomaze….:)

ak netko zeli mozda i zastavicu vidi…ili trokut….al djabe..


kolega, to nije divergencija…
[/quote]
sad vise nije

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


DLKV-R-A

Za kolegu evomeopet.. Rastući trend netaknut.. Potpora na 312Kn, ako popusti imate zaokruženu zelenu zonu, a onda ćete vjerojatno dobit i skrivenu poz. divergenciju..

čoviće, kapa doli… [thumbsup]
moj duboki naklon, evo opet guštam… [thumbsup]

Život je isto tako kako i plovit na jidra. Možeš vazest koji gol vitar hoćeš i poć di ti je gol drogo

1.da li postoji neki graf kojim bi se moglo predvidjeti buduce kretanje BDI-a?
ako postoji mozete li to objaviti(i malo objasniti)

unaprijed hvala

Ovo možda mrvicu bar pomogne. Ako ništa drugo da imate osjećaj "otprilike" u kojoj fazi se nalazi BDI. A o prediktivnoj sposobnosti ne bih komentirao previše. [smiley]

Moje skromno mišljenje, da je oversold condition počeo ovih dana, a sad šta će bit od toga, vrijeme će pokazati.

Obey Ferengi Rules of Acquisition

Sutra bi ADPL mogla rasti (što s obzirom na odlično izvješće i nije čudno).
Za dalje će bitnu ulogu igrati priča oko prodaje onih udjela, pa se ne usudim davat prognoze.


Sutra bi ADPL mogla rasti (što s obzirom na odlično izvješće i nije čudno).
Za dalje će bitnu ulogu igrati priča oko prodaje onih udjela, pa se ne usudim davat prognoze.

Kolega cjenim što pišete, a Khmm također odnosno jedino i čitam što vas dvoje i pišete, ali ipak moram kritiku uputiti .
Ingra – 21-22 target, a gledajte danas ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

šta je to moralo danas bit na 21-22?


Kolega cjenim što pišete, a Khmm također odnosno jedino i čitam što vas dvoje i pišete, ali ipak moram kritiku uputiti .
Ingra – 21-22 target, a gledajte danas ?

A kaj ja mogu, TA slika je bila takva. U ničemu nisam pogriješio, jednostavno to je manjkavost tehničke analize. Da je TA egzaktna znanost onda nikad ne bi mogao izgubiti ako slijediš TA, a znamo da nije tako. 😉

Evo u prilogu analize od prije 10ak dana.
I dalje stojim iza njih, odnosno mislim da ovaj pullback ne znači da Ingra u narednom periodu od max 2-3 tjedna neće biti na prognoziranim razinama.


1.da li postoji neki graf kojim bi se moglo predvidjeti buduce kretanje BDI-a?
ako postoji mozete li to objaviti(i malo objasniti)

unaprijed hvala

Ovo možda mrvicu bar pomogne. Ako ništa drugo da imate osjećaj "otprilike" u kojoj fazi se nalazi BDI. A o prediktivnoj sposobnosti ne bih komentirao previše. [smiley]

Moje skromno mišljenje, da je oversold condition počeo ovih dana, a sad šta će bit od toga, vrijeme će pokazati.
[/quote]

Ovaj BDI je nategnut kao praćka. Gledajući naftu i moguća događanja u arapskom svijetu moglo bi ga žestoko lansirati ovaj put. [lol]


Ovaj BDI je nategnut kao praćka. Gledajući naftu i moguća događanja u arapskom svijetu moglo bi ga žestoko lansirati ovaj put. [lol]

[lol] pa o priokretu i praćki čitam ovdi od litos
ajde, jednom ćete pogodit. samo triba bit uporan

deset dana, minus 23%

da praćka, da vilenjaci,.. [lol]
planica

New Report

Close