Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


vlad1111: ” mamus: ” Ajde, Vi meni fino zdravoseljački kažite kratko i jasno što prema Vašim grafovima očekujete, ne mora biti egzaktno precizno, nego od…. do… + ili -. … i Vlad1111 i Croman! Da Vas ljudi napokon razumiju i onda ćemo napokon uvidjeti tko je tko! Riječima kao zaključak, a ne grafovima. Pozdrav. ” dakle riječima… kako sam jučer rekao, otpor na 3900. potpora na 3700: a) zato jer smo tu grizli nekoliko puta; b) zato što je to manje za ca 1/3 od ukupnog rasta od 3200 do 3900 dodatni otpori: 3630 3550 3460 u slučaju pada prema 3700, hoćemo li se odbiti? ne znam. vidjet ćemo. ” Ali treba naglasiti da će neke dionice padati, a neke rasti. Nije više tržište kao do sada.

samo se ti nadaj[wink]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Pierre:

evo malo prognoza za sljedeći mjesec..

A iza 1.5. samo Bog zna?
Pa ti si napisao samo do 1.5. a dalje?

Nisam ja Croman da vam crtam grafove..
Samo sam istaknuo bitne detalje, dalje valja sam zaključiti..
Izabereš , ili up ili down …


evo malo prognoza za sljedeći mjesec..

kao što sam napisao meni još fali grafa lijevo na vašoj slici di su bila prva 2 vala. dakle imamo 3 teorije

1. 5 valova – prošli i sada slijedi rast u 5 valova do najmanje 4300 gdje će biti velika razina otpora, a ako to probije onda smo na 4500, a ako i to probijemo što sumnjam onda je korekcija gotova

2. padajući klin – čak su i na famoznom sastanku sa samodolom imali taj graf do 3200 i nakon toga uvijek slijedi jak rast

3. Obrnuti Head & Shoulders kojem je razina potpore također na malo manje od 4300.

Meni je najbitnije da smo prije par dana debelo probili 3700+3% budući da je 3700 razina koja je više puta testirana.

Evo ofrlje na pierrov graf kako ja to vidim. Po meni teško ćemo probiti 4500 i ako to probijemo korekcija je za nama. Tu je jaki support, tj. otpor u našem slučaju, mada je i na 4300 dosta slična situacija.

Nakon kratkoročnog uzlaznog trenda, na nekoliko dionica imamo čiste obrasce prokreta trenda…

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb


Nakon kratkoročnog uzlaznog trenda, na nekoliko dionica imamo čiste obrasce prokreta trenda…

samo je pitanje koliko ce trajati,
ajde da vidim hoce li me na jednoj zakaciti na bidu….

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Fazane, iako se i ovdje radi o mogućem preokretu, čemu bi više sličio ovaj obrazac?
Engulfing -, ili nekompletni dark cloud cover?

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb


krpa: ” Nakon kratkoročnog uzlaznog trenda, na nekoliko dionica imamo čiste obrasce prokreta trenda… ” samo je pitanje koliko ce trajati, ajde da vidim hoce li me na jednoj zakaciti na bidu….

Pa, ukoliko se postaviš na granice potpore, mogao bi imati ulov barem na jednoj.

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

Nemaš potvrdu za te obrasce koje si postao. Sutra možda osvanu zelene svijeće, pa ništa od toga. Nije prvi put.

Ovo što si zadnje pitao nije neka pavilan formacija: možda evening star, morao bi raditi blendign. U svakom slučaju, jasno pokazuje da smo zastali.

I love the Smell of Profits in the Morning


samo je pitanje koliko ce trajati, ….

razvuci duponta, možda ti on odgovori ….

[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [kiss][tongue]

I love the Smell of Profits in the Morning

Prije kratkoročnih promjena trenda na HT-u, u zadnja dva navrata, pojavili su se i odgovarajući obrasci svijeća.
Sada bi mogli očekivati novi obrazac promjene…

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb


Nemaš potvrdu za te obrasce koje si postao. Sutra možda osvanu zelene svijeće, pa ništa od toga. Nije prvi put.

Znam. Treba biti spreman…

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

Vidim da tu neki postaju grafikone sa EWT klinovima od 5 valova na dolje.
To me malo zbunjuje, koliko sam ja proučio EWT, bull market ima 1,3,5 rastuće valove i 2,4 korektivne dok
bear market ima A,C padajuće i B korektivni. U njima svima možemo naravno ići u sjeckanje na manje.
E sad kako to da neki crtaju ovu kombinaciju 1-5 na bear marketu? Evo npr. Savage par postova gore a
i još neki.

New Report

Close