Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Ove DeNirove crtkarije su kao da ih je neko dijete u vrtiću pravilo [tongue]
A i prognoze su takve …

A ova "lanica" i ingra na 80 kuna .. haha… jako je zabavan ovaj forum postao,
od silnih bedastoća koje ljudi pišu.

Brzo će prodavati ovi koji su sad takvi optimisti [lol]


ti si samo ljubomoran jer nemaš ovaj biser u portfelju i sada bi htio svojim negativnim postovima spustiti dionicu i kupiti je na 8-10 kn. proziran si kao i ovi fond menađeri koji iskrcavaju sebi da zarade pravo malo bogatstvo..pih pih
[/quote]

ha ha…. kakav biser [lol]
INGRA biser u portfelju?
Više kao gnojni prišt misliš?

Dionica u vječnom bearu već dvije pune godine….?
Bit će vremena ako postane bull građevina, bit će … mnooogo vremena… a svatko tko je pri zdravoj pameti i zna išta od ingri, se drži podalje, ma šta god da se desi, a to znači čak i ako se desi rast [lol]

Lanica, vaš avatar vam dobro paše
[/quote]
ti si samo ljubomoran jer nemaš ovaj biser u portfelju i sada bi htio svojim negativnim postovima spustiti dionicu i kupiti je na 8-10 kn. proziran si kao i ovi fond menađeri koji iskrcavaju sebi da zarade pravo malo bogatstvo..pih pih

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


Moje skromno znanje o tehničkoj govori da ide dobra korekcija! ali ipak tko sam ja?

E sad dobra?

Dobra manja?

Dobra veća?

Možda ogromna! [lol]

LEAVE THE WORLD BEHINED

polu srednja! [proud]

Glede korekcije, ona neće biti velika i odnosit će se na određene dionice, neke će i dalje biti u zelenom i to snažnije. Dionica koju bi sad izbjegao je ATGR iako je Delux dao kupovni signal, a ja velim SELL i to do boli. I dalje BEST PICK kupnja graditeljskih dionica, brodari imaju još 1 val dolje.

Top rast u 2011.g. - TEP, ZVCV, HRDH, HDEL, VDKT, IPKK, ....


Glede korekcije, ona neće biti velika i odnosit će se na određene dionice, neke će i dalje biti u zelenom i to snažnije. Dionica koju bi sad izbjegao je ATGR iako je Delux dao kupovni signal, a ja velim SELL i to do boli. I dalje BEST PICK kupnja graditeljskih dionica, brodari imaju još 1 val dolje.

možeš li malo podrobnije objasniti zbog čega bi trebalo biti ,ili če biti,baš onako kako zboriš (pišeš)

@deniro

Zašto misliš da će ATGR pasti puno? Pa radi se o jednoj o najkvalitetnijoj firmi na ZSE.

Deniro
javi se kad izađu godišnja izvješća tvojih građevinara, posebno INGRE…

ah ekipa ne zaboravite ptkm pa to ce tek biti gubitak ali neka ja stojim za dva tjedna na asku pa neka ju voda nosi


Deniro
javi se kad izađu godišnja izvješća tvojih građevinara, posebno INGRE…


INGRA je puno povoljnija kupnja od ATPL u ovom trenutku.
ATPL sigurno posluje sa velikim gubicima.Sva tri segmenta.Hoteli i aviokompanija sezonski,a brodarstvo puši brutalno.Prodajte ATPL i kupite INGRU,napraviti ćete dobar posao.Ili barem
prodajte ATPL.Pa nećete valjda dočekati kvartalno izvješće U ATPL.To mogu samo kamikaze.
A INGRA bi prvi kvartal mogla poslovati bez gubitka.I ode INGRA gori,a ATPL doli.Iskreno volim kada
sve šiba gori.Lakše se trejda.lakše se zarađuje.Dobitnici lakše kupuju.


INGRA je puno povoljnija kupnja od ATPL u ovom trenutku.
ATPL sigurno posluje sa velikim gubicima.Sva tri segmenta.Hoteli i aviokompanija sezonski,a brodarstvo puši brutalno.Prodajte ATPL i kupite INGRU,napraviti ćete dobar posao.Ili barem
prodajte ATPL.Pa nećete valjda dočekati kvartalno izvješće U ATPL.To mogu samo kamikaze.
A INGRA bi prvi kvartal mogla poslovati bez gubitka.I ode INGRA gori,a ATPL doli.Iskreno volim kada
sve šiba gori.Lakše se trejda.lakše se zarađuje.Dobitnici lakše kupuju.

Znači ti savjetuješ prodaju dionice koja je na dnu i koja dulje vrijeme ide samo nizbrdo po trend liniji ?
Znači svi koji su do sada bili strpljivi i držali dionicu bi je trebali prodati na dnu i zaigrati "veća-manja" na respektabilnoj i profitabilnoj firmi poput INGRE koja bi, kako kažeš, mogla mjesec-dva poslovati bez gubitka ?
Znači svi koji to ne učine su kamikaze ? [lol]

Inače, prema TA i grafu koji sam kupio, dionica ATPL lagano kliže po gornjoj strani negativnog trokuta uz formiranje pozitivne divergencije na MACD indikatoru, tako da je realno moguć proboj prema gore.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Definitivno ATPL puno bolja -sigurnija- kupnja od ingre…..
ATPL je zacimentirana i već duže vremena stoji na mjestu za razliku nekoliko purana koji su letjeli po 50%-100%……
I sad bi na preokretu vozarina trebali bit povoljniji ti purani od ATPL…..
Definitivno atpl……i po TA i fundamentima….

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

BTW….
Ingr je izrazito trejderska i špekulativna dionica….
Pa samo u toku jednog dana znam je kupit i prodat dva puta….
A vi kažete da ste dugoročni u ingr..
Kolega lopina svaka vam čast ali neznam zašto nemogu povjerovati u to….

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

New Report

Close