Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zašto DDJH ni napred ni nazad ?

Možda bi bilo dobro da stavite jedan TA jer ovako nema pomaka ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.



Ove DeNirove crtkarije su kao da ih je neko dijete u vrtiću pravilo [tongue]
A i prognoze su takve …

A ova "lanica" i ingra na 80 kuna .. haha… jako je zabavan ovaj forum postao,
od silnih bedastoća koje ljudi pišu.

Brzo će prodavati ovi koji su sad takvi optimisti [lol]


ti si samo ljubomoran jer nemaš ovaj biser u portfelju i sada bi htio svojim negativnim postovima spustiti dionicu i kupiti je na 8-10 kn. proziran si kao i ovi fond menađeri koji iskrcavaju sebi da zarade pravo malo bogatstvo..pih pih
[/quote]

ha ha…. kakav biser [lol]
INGRA biser u portfelju?
Više kao gnojni prišt misliš?

Dionica u vječnom bearu već dvije pune godine….?
Bit će vremena ako postane bull građevina, bit će … mnooogo vremena… a svatko tko je pri zdravoj pameti i zna išta od ingri, se drži podalje, ma šta god da se desi, a to znači čak i ako se desi rast [lol]

Lanica, vaš avatar vam dobro paše


vratio sam se i pogledao ponovo nisam bio siguran dali je to taj graf osobno uvjek mi se muval po glavi u glavi BRAVO BRAVO BRAVO BRAVO



sobzirom na pojacan interes na INGRA temi….pa da vidimo..

strana 3342…..pfffff….za dionicare ingre…jos iz 11 mjeseca
[/quote]

[/quote]
šta se ovo događa… [undecid]
s obzirom na pojačan interes ns INGRA temi…
trenutna kupnja 72.277 a prodaja 171.485 [angry]

Život je isto tako kako i plovit na jidra. Možeš vazest koji gol vitar hoćeš i poć di ti je gol drogo




Ove DeNirove crtkarije su kao da ih je neko dijete u vrtiću pravilo [tongue]
A i prognoze su takve …

A ova "lanica" i ingra na 80 kuna .. haha… jako je zabavan ovaj forum postao,
od silnih bedastoća koje ljudi pišu.

Brzo će prodavati ovi koji su sad takvi optimisti [lol]


ti si samo ljubomoran jer nemaš ovaj biser u portfelju i sada bi htio svojim negativnim postovima spustiti dionicu i kupiti je na 8-10 kn. proziran si kao i ovi fond menađeri koji iskrcavaju sebi da zarade pravo malo bogatstvo..pih pih
[/quote]

ha ha…. kakav biser [lol]
INGRA biser u portfelju?
Više kao gnojni prišt misliš?

Dionica u vječnom bearu već dvije pune godine….?
Bit će vremena ako postane bull građevina, bit će … mnooogo vremena… a svatko tko je pri zdravoj pameti i zna išta od ingri, se drži podalje, ma šta god da se desi, a to znači čak i ako se desi rast [lol]

Lanica, vaš avatar vam dobro paše
[/quote]

G. Bullrun
Nick star tri godine, 20 postova i svi na Ingra i TA.
Što ste se namečili na Ingru. Dat će vam kooperanti na 10, jelte?

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Khmm,
može li jedan brzinski pogled na DDJH :))


Khmm,
može li jedan brzinski pogled na DDJH :))

Evo.. Dugoročnija analiza.. Klin, target zona zeleno.. Kratkoročno, imate potporu na 38..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

Molio bih analizu za LKPC.
Može i BRA analiza, ako je kolega plavi od volje.

ki bi da bi

ne kužim ove drukove na INGRI … firma pred stečajem uvali vjerovnicima dionice umjesto love po 20 kn a sad neki priželjkuju da se to prodaje po 2-3 x većoj cijeni , koje gluposti, pa tu je gomila koja jedva čeka da se nekome istovari jer nema keša…dugovi do grla i sad bi kao trebali rasti samo na temelju TA…onda komotno mogu sve dionice iz sastava Crobexa barem 100% potegnut


G. Bullrun
Nick star tri godine, 20 postova i svi na Ingra i TA.
Što ste se namečili na Ingru. Dat će vam kooperanti na 10, jelte?

Rekao bih, svi postovi na TA,
a ovo za ingru je i meni interesantno… nešto me tamo privuklo…valjda njezin status kao najjače devastirane dionice iz crobeks10 indexa [lol]

Koga komentirati nego taj brodolom? [lol]
Inače sam pripadnik Fan Cluba tehničke [thumbsup]

Doći će vrijeme za bull market na Crobeksu. Al ne još.

Ali da ja tu ne kenjkam, evo leconte vam je rekao samo mali dio onog što se krije u ingri [rolleyes]

@ bullrun
[thumbsup]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

ajmo malo i o TA … koliko bi trebali probiti ameri da preokrenu (bar kartkoročno) trend … mislim da do 1270 nema frke a onda bi se moglo i zakomplicirati , iako je na kraćem uzorku već ugrožen

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

http://www.cnbc.com/id/15840232/?video=1769284705&play=1

Vadi jedan krumpire i upita ga drugi jesu li dobri krumpiri, a ovaj prvi mu odgovori da ovi bolji i jesu, a ovi gori i nisu.

New Report

Close