Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


evo jedan 15minutni zbog boljeg pregleda….
a dal ce….
uglavnom ovo nije nagovor na kupnju….ovo je moj pogled..sukladno njemu ja sam 90%in

Rastuči trokut, znači moglo bi probiti i dole………….



Kolege, moze li itko staviti teh. za Belje? Uz neko jednostavno objasnjenje! Hvala unaprijed!


hebate….trokuti posvud….
[lol]
[/quote]

Ovo je tipični primjer zastavice…Trokuti se obično probijaju na 2/3 do 3/4….Pitanje je trena kad će Belje odletit, jer smo u vrhu…

Kud će odletiti? Dolje ili gore


Kud će odletiti? Dolje ili gore

dole

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...



Kolege, moze li itko staviti teh. za Belje? Uz neko jednostavno objasnjenje! Hvala unaprijed!


hebate….trokuti posvud….
[lol]
[/quote]

Meni je to čisti bullish pennant….. target oko 125 kn.

Show me the Money!




Kolege, moze li itko staviti teh. za Belje? Uz neko jednostavno objasnjenje! Hvala unaprijed!


hebate….trokuti posvud….
[lol]
[/quote]

Meni je to čisti bullish pennant….. target oko 125 kn.
[/quote]
Pa šta čekate kolega, raspalite po asku ako vam se nudi tako lijepa zarada.

Lijep pozdrav sindikalnoj organizaciji kako predsjedniku tako i svim članovima.




Kolege, moze li itko staviti teh. za Belje? Uz neko jednostavno objasnjenje! Hvala unaprijed!


hebate….trokuti posvud….
[lol]
[/quote]

Meni je to čisti bullish pennant….. target oko 125 kn.
[/quote]

Slažem se u potpunosti….





Kolege, moze li itko staviti teh. za Belje? Uz neko jednostavno objasnjenje! Hvala unaprijed!


hebate….trokuti posvud….
[lol]
[/quote]

Meni je to čisti bullish pennant….. target oko 125 kn.
[/quote]

Slažem se u potpunosti….
[/quote]
hmmm
Kako ste dosli do targeta od 125 kn?

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

vidim, sve ok

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Dno zastavice je na 63 kune…sredina na 90,5…ispada oko 120…

…ima još jedan zanimljiva stvar…promet konstantno pada otkad smo unutra…sad kad smo u vrhu mizeran je…

i traje taman između 1-3 tjedna…

Potpuno isti pattern na IGH bio na 1700 prije par dana.

Show me the Money!

***izgleda je krajnje vrijeme da podebljam Belje… a i uletim u Tehniku… jel može tko nabacit tehnicku za THNK? doduse kakva god da je, ulazim zbog dobrog feelinga no htio bih cuti i rijeci nekih majstora(osim uvazenog Khm-a njega sam vec ukebao) [smiley]

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

New Report

Close