Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Da le je po teh. sve ono što je bilo dobro za INGRu , sad palo u vodu?

Ništa nije palo u vodu.. Strpljenja molim.. Proboj se dogodio.. To je činjenica.. Da je trebalo još padat, padalo bi i ne bi došlo do proboja..

Trenutno traje izuvanje iz cipela i to ne samo na ingri..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!


mislim da nema te tehničke analize , koja može pomoć ovoj paćenici….
Budete li vi tehničari u pravu , skidam kapu i odmah naručujem analize i po tome odsad trgujem.
3 god. sam u INGRi i iz perspektive mi se čini nemoguć dolazak na 22 KN , pogotovo ako će ostali
građevinci padat…
Izuzev ako se poklopi pa slučajno potpiše neki velik ugovor, ne najava već ugovor , al onda to nije po tehničkoj?

kolega, bez uvrede ali ako ste već tri godine unutra onda je vase investiranje katastrofalno i bolje vam je da trgujete po bilo čemu drugome samo ne po tome po čemu ste do sada trgovali

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.



Da le je po teh. sve ono što je bilo dobro za INGRu , sad palo u vodu?

Ništa nije palo u vodu.. Strpljenja molim.. Proboj se dogodio.. To je činjenica.. Da je trebalo još padat, padalo bi i ne bi došlo do proboja..

Trenutno traje izuvanje iz cipela i to ne samo na ingri..
[/quote]
Dionice građevinara se naglo vraćaju nazad sad će krenuti navala na kupnji onih koji su prodali na dnu računajući da će dionice ići i niže . Krivo su procijenili minusi se smanjuju i potrebno je hitno dokupiti svim sredstvima .

Rado ću ti odgovorit …
Ja sam na burzu došao , iz IPOa HT , prodao odmah po 300 KN tri paketa ,
zaradio ko beg i eto me na ZSE , netom po još novca…
‘Neškolovan”’ naravno i čim dođoh takvi ko ti me natrpaše INGRom (može li bolje) po 160 KN,
Ledom po 7500 , IGHom po 4000 itd …
Dok sam se okrenuo (30dana mislim ) ispušio pola ….
I još najgore vezan za dionicu i zaljubljen u njen ATH (npr. LEDO 21000) da ne govorim o INGRi…
I to je to , možda je škola završila npr FI čitam skoro ko knjigu , od NG 30% plus…Al INGR mi je u minusu 60%…

smanjuje se minus.......

goldy

nemoj da se sekiraš puno. i tvoje će dionice jednom doći na kupljenu cijenu.samo trebaš biti strpljiv. kad HR dođe u EU sigurno a možda i prije.

Dionice građevinara smanjuju minuse a luzeri rasprodali .



mislim da nema te tehničke analize , koja može pomoć ovoj paćenici….
Budete li vi tehničari u pravu , skidam kapu i odmah naručujem analize i po tome odsad trgujem.
3 god. sam u INGRi i iz perspektive mi se čini nemoguć dolazak na 22 KN , pogotovo ako će ostali
građevinci padat…
Izuzev ako se poklopi pa slučajno potpiše neki velik ugovor, ne najava već ugovor , al onda to nije po tehničkoj?

kolega, bez uvrede ali ako ste već tri godine unutra onda je vase investiranje katastrofalno i bolje vam je da trgujete po bilo čemu drugome samo ne po tome po čemu ste do sada trgovali
[/quote]
e jesi me nasmijao….
[thumbsup]
Kolega Goldy nista nije propalo po tehnickoj…
samo je INGRA taoc dionica koje je podjelila…a bome i spekulanata….
cinjenica je da oni gradjevinari koji su dobili umjesto placanja dionice…sada prodaju,…nisu ni oni u bajnoj situaciji
cinjenica je i da je rajfajzen na 2 mjestu frknul nesto komada….
kada se sve kristalizira….a ako bude i posla….a trebalo bi…vidjet cemo kamo ce ko…
dotada….strpljen spasen

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Danas je po milimetarskom papiru odigran RETEST i sutra je vrijeme za jaču zelenjavu.
Evo malo i dugoročnog targeta unaprijed 6mjeseci da bude ljudima jasno gdje se ide.

Top rast u 2011.g. - TEP, ZVCV, HRDH, HDEL, VDKT, IPKK, ....

Evo još malo na traženje nekih kolega kako izgleda graf INGRICE.
Od 11.mj. 2009. traje negativan trend bez ikakvih značajnijih odbijanaca, nakon 1.g.3mj. trend se napokon okreće i danas je dobio potvrdu ostajanjem iznad razine 17,4kn.
Da je previše pala istina je, a koliko vidim propala nije.
Kraj krize, početak novih poslova, jednom kad krene bit će kasno za hvatanje.
Vjerujem da Crobi mora prema 3600 i stoga moj target za INGRU je 75kn na duže staze u roku 12mj.
K tome dugogodišnja skrivena BULL divergencija…. na godišnjoj razini… STRAHOVITI RAST OVDJE SLIJEDI, vjerovali Vi ili ne.

Top rast u 2011.g. - TEP, ZVCV, HRDH, HDEL, VDKT, IPKK, ....

De Niro dobar ti je graf, a naročito sličice.
Samo ti nedostaje tisuću i jedna točkica ulaza i izlaza sindikata. [thumbsup]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


Evo još malo na traženje nekih kolega kako izgleda graf INGRICE.
Od 11.mj. 2009. traje negativan trend bez ikakvih značajnijih odbijanaca, nakon 1.g.3mj. trend se napokon okreće i danas je dobio potvrdu ostajanjem iznad razine 17,4kn.
Da je previše pala istina je, a koliko vidim propala nije.
Kraj krize, početak novih poslova, jednom kad krene bit će kasno za hvatanje.
Vjerujem da Crobi mora prema 3600 i stoga moj target za INGRU je 75kn na duže staze u roku 12mj.
K tome dugogodišnja skrivena BULL divergencija…. na godišnjoj razini… STRAHOVITI RAST OVDJE SLIJEDI, vjerovali Vi ili ne.


Evo još malo na traženje nekih kolega kako izgleda graf INGRICE.
Od 11.mj. 2009. traje negativan trend bez ikakvih značajnijih odbijanaca, nakon 1.g.3mj. trend se napokon okreće i danas je dobio potvrdu ostajanjem iznad razine 17,4kn.
Da je previše pala istina je, a koliko vidim propala nije.
Kraj krize, početak novih poslova, jednom kad krene bit će kasno za hvatanje.
Vjerujem da Crobi mora prema 3600 i stoga moj target za INGRU je 75kn na duže staze u roku 12mj.
K tome dugogodišnja skrivena BULL divergencija…. na godišnjoj razini… STRAHOVITI RAST OVDJE SLIJEDI, vjerovali Vi ili ne.

ingra jednostavno MORA na 80 kn…Ovaj mirovinac kaj se iskrcava..to ustvari fond menađeri prodaju sebi pada zarade ali su kao i svugdje preprozirni…svaka čast deniro dobro nacrtano pogotovo ona skrivena dugogodišnja divergencija [thumbsup]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Kolege,ima li tko TA od ADPL i koji je trend? Unaprijed hvala.

New Report

Close