Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Drukeri o kakvoj vi to korekcji govorite pa tek je krenuo pravi rast i vi bi već korekciju ? Tko vam je kriv što ste prodali bolje dokupljujte i još nešto zaradite umjesto što drukate pad kojeg neće biti .

to ti je igra … najaviš korekciju, u to vrijeme sa 100.000 eura napušeš građevince, sada se očekuje da mali izađu iz kvalitetnih firmi koje bi kao trebale u korekciju i da uđu u perspektivne građevinare koji su prije toga dobro napuhani uz popratne igrokaze kroz medije…pametnom dovoljno,
ne zaboravi da u lipnju završavamo pregovore sa EU i to bi vrlo lako mogao biti okidač za burzu, e sad vremena je sve manje a kvalitetne dionice drže mali
[/quote]
a zasto bi neko izasao iz pozicije koju drzi kada ce ovakvo divljanje gradjevinara povuc na gore i sve ostale.
i koji bi spekulant sada trcao u dionice koje su upravo odradile 10-15%. sada je to za velike koji ce moci izdrzat na duze staze

Bolje protrgovati burek dnevno nego NE! Bolje burek dnevno nego burek tjedno!

Onako iz nekog sentimenta meni se čini da niti ovaj put ne idemo preko 2320. Sa Inom se sve to umjetno drži na ovim visinama i štela se kako se hoće. Sve dionice su (osim brodara) odradile svoje. Iskrcalo se koliko se moglo i sad ćemo polako dole. Mene buni Ina. Jedva čekam da se završi ova cijela priča s tom Inom. Zato jer ne znam koliko će ju još dizati nisam ni siguran idemo li preko 2320 ili ne i to me nervira. Bojim se da je Ina od okidača za uzlet Tk prerasla u paravan za iskrcaj.
P.s. navijam za rast kao i uvijek ali zdrav rast bez špekulacija.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

pa ht bi trebao dignuti preko 2320


pa ht bi trebao dignuti preko 2320

Dok Ht krene možda krenu spuštat Inu. ne znam. Volio bi da se to s Inom riješi.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Pozdrav!

Malo sam prelistao ovu temu nakon duze vremena, vidim i dalje se drobi o svemu, a najmanje o tehnickoj.
Sretno svima, valjda ce da bude dovoljno bagholdersa…..

koji gapovi na građevincima…



Danas potop brodara u Americi… jako loše to sad izgleda.

Kakvo iznenađenje [lol]

Bit će interesantno vidjet kamo će Crobeks, ako naši brodari još malo dolje odluče se spuštat … [tongue]

To za sad bi išlo u prilog mojoj "analizi" da ćemo malo korigirat, ako ništa drugo plitko, idućih mjesec dana. (onaj graf šta sam stavio nekidan).

[tongue]
[/quote]
šta se ovo događa…
naši brodari plove jako dobro, a JDPL čini mi se čak i glisira… [cool]
evo molim analizu za IGH… nije mi jasan ovoliki porast cijene u posljednja tri dana uz ovolike promete…

Život je isto tako kako i plovit na jidra. Možeš vazest koji gol vitar hoćeš i poć di ti je gol drogo

opak pritisak na INGR-R-A.

ako pukne brana na 17,50kn – krece vartomet…

time will tell….

in and out.
[wink]


opak pritisak na INGR-R-A.

ako pukne brana na 17,50kn – krece vartomet…

time will tell….

in and out.
[wink]

Prodajni nalog na 17,49.
[sealed]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.



opak pritisak na INGR-R-A.

ako pukne brana na 17,50kn – krece vartomet…

time will tell….

in and out.
[wink]

Prodajni nalog na 17,49.
[sealed]
[/quote]

ma koji prodajni nalog na 17,49kn ??

na ingri je vec volumen preko 1,5 milion.

netko se opako ukrcava.

a tehnicka analiza je napeta ko puska.
cudim se kaj je jos drze unutar trokuta.
stvarno se cudim.




opak pritisak na INGR-R-A.

ako pukne brana na 17,50kn – krece vartomet…

time will tell….

in and out.
[wink]

Prodajni nalog na 17,49.
[sealed]
[/quote]

ma koji prodajni nalog na 17,49kn ??

na ingri je vec volumen preko 1,5 milion.

netko se opako ukrcava.

a tehnicka analiza je napeta ko puska.
cudim se kaj je jos drze unutar trokuta.
stvarno se cudim.
[/quote]
evo da podkrijepim kupnju
2 grafa…ujutro i sada…
nadam se da me frend kojeg sam nahebo da udje nebu ubil ak sam pogresil…20.000 ingri….pa nije to tak puno…
🙂

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.





opak pritisak na INGR-R-A.

ako pukne brana na 17,50kn – krece vartomet…

time will tell….

in and out.
[wink]

Prodajni nalog na 17,49.
[sealed]
[/quote]

ma koji prodajni nalog na 17,49kn ??

na ingri je vec volumen preko 1,5 milion.

netko se opako ukrcava.

a tehnicka analiza je napeta ko puska.
cudim se kaj je jos drze unutar trokuta.
stvarno se cudim.
[/quote]
evo da podkrijepim kupnju
2 grafa…ujutro i sada…
nadam se da me frend kojeg sam nahebo da udje nebu ubil ak sam pogresil…20.000 ingri….pa nije to tak puno…
🙂

[/quote]

Ja bih još dodao da je dosta važan i ovaj štap od 14-19 (see IGH-R-A).

btw
Malo sam bocnuo tigrusa, pretpostavljajući da je njego nalog na 17,49.
NHF Tigus

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

New Report

Close