Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

moje laičke crtkarije pokazuju neke zanimljive targete za Tisak, volio bi vidjet i vaš pogled

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


moje laičke crtkarije pokazuju neke zanimljive targete za Tisak, volio bi vidjet i vaš pogled

TISK minimalni target 250…ako je ono kaj ja vidim

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Moje skromno znanje o tehničkoj govori da ide dobra korekcija! ali ipak tko sam ja?

LEAVE THE WORLD BEHINED


Moje skromno znanje o tehničkoj govori da ide dobra korekcija! ali ipak tko sam ja?

Ide sigurno, ali kao i kod svega pitanje je tajminga.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Čim sindikat otvoreno najavljuje korekciju…..gotovo sam siguran da je neće biti…..
Možda mala prividna da kupe opet niže nego su prodali…a oni imaju dionica da srušit……..
Ionako dionice nisu njihove pa ih živo zaboli……

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Drukeri o kakvoj vi to korekcji govorite pa tek je krenuo pravi rast i vi bi već korekciju ? Tko vam je kriv što ste prodali bolje dokupljujte i još nešto zaradite umjesto što drukate pad kojeg neće biti .

Korigirali smo se od proljeća prošle godine. U međuvremenu se je valjda i nešto desilo. Neće 5 godina trajati korekcija. Zar ne vidite da se je ritam trgovine totalno promijenio. Korekcija se odvija na dnevnoj razini tj. kad ne rastemo to je korekcija. Do izbora ima još jedna ključna vijest koja značajno utječe na sve. Datum završetka pregovora za pristupanje EU. Ona po svemu sudeći pada u ljeto.

who dares, wins


Korigirali smo se od proljeća prošle godine. U međuvremenu se je valjda i nešto desilo. Neće 5 godina trajati korekcija. Zar ne vidite da se je ritam trgovine totalno promijenio. Korekcija se odvija na dnevnoj razini tj. kad ne rastemo to je korekcija. Do izbora ima još jedna ključna vijest koja značajno utječe na sve. Datum završetka pregovora za pristupanje EU. Ona po svemu sudeći pada u ljeto.

A spike da burza takve informacije anticipira mjesecima unapred?

LEAVE THE WORLD BEHINED

Hmmm… VLDS je malo prebrzo rastao, imamo skrivenu negativnu divergenciju čak i na tjednom grafu (o dnevnom da ne govorim):
Cijena napravila lower high u odnosu na 4/2010, a RSI higher high…


Drukeri o kakvoj vi to korekcji govorite pa tek je krenuo pravi rast i vi bi već korekciju ? Tko vam je kriv što ste prodali bolje dokupljujte i još nešto zaradite umjesto što drukate pad kojeg neće biti .

to ti je igra … najaviš korekciju, u to vrijeme sa 100.000 eura napušeš građevince, sada se očekuje da mali izađu iz kvalitetnih firmi koje bi kao trebale u korekciju i da uđu u perspektivne građevinare koji su prije toga dobro napuhani uz popratne igrokaze kroz medije…pametnom dovoljno,
ne zaboravi da u lipnju završavamo pregovore sa EU i to bi vrlo lako mogao biti okidač za burzu, e sad vremena je sve manje a kvalitetne dionice drže mali



Drukeri o kakvoj vi to korekcji govorite pa tek je krenuo pravi rast i vi bi već korekciju ? Tko vam je kriv što ste prodali bolje dokupljujte i još nešto zaradite umjesto što drukate pad kojeg neće biti .

to ti je igra … najaviš korekciju, u to vrijeme sa 100.000 eura napušeš građevince, sada se očekuje da mali izađu iz kvalitetnih firmi koje bi kao trebale u korekciju i da uđu u perspektivne građevinare koji su prije toga dobro napuhani uz popratne igrokaze kroz medije…pametnom dovoljno,
ne zaboravi da u lipnju završavamo pregovore sa EU i to bi vrlo lako mogao biti okidač za burzu, e sad vremena je sve manje a kvalitetne dionice drže mali
[/quote]

bravo……. [thumbsup]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA



Korigirali smo se od proljeća prošle godine. U međuvremenu se je valjda i nešto desilo. Neće 5 godina trajati korekcija. Zar ne vidite da se je ritam trgovine totalno promijenio. Korekcija se odvija na dnevnoj razini tj. kad ne rastemo to je korekcija. Do izbora ima još jedna ključna vijest koja značajno utječe na sve. Datum završetka pregovora za pristupanje EU. Ona po svemu sudeći pada u ljeto.

A spike da burza takve informacije anticipira mjesecima unapred?
[/quote]
Pa upravo se to i dešava. Ne misliš valjda da su ove silne milione zadnjih mjesec dana potrošili mali investitori. Velika je šteta što ZSE nema kao BSE omjer stranih i domaćih investitora. Nije Josipović sad tri dana u Njemačkoj pričao o pivu ,perecima i šparogama. Bar se nadam da nije…

who dares, wins

New Report

Close