Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ja sam od Cromana odustao kad je na 4400 rekao da ide odbijanac na 4800,a ono otislo na ispod 4300, a ja u cash!
vama Croman, meni cash![lol]

inace, sve je ok, covjek vejruje u to sto radi, trudi se i ja to cijenim, iako nije rijec o altruzimu vec o zaradi.napravio je dobar marketing, ***obrisano***

lijepo je fibonacci rekao, prvi otpor na 3800, ako se to probije idemo na 3200, bez puno filozofije, moglo bi gore, dole ili stagnirati, trebalo se samo toga drzati, bez Cromana, EWTa i ostalog.
sto jednostavnije to bolje.

***obrisano***

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


za pučanstvo: u ovom grafu impuls počinje na 4280. 3216 ti je tek treće dno 5. završnog vala. vrh 4 si još čekao. a 5. vrh pogotovo. i, dakle, 15.04. ti i dalje čekaš 5. podval 5. vala…. a jučer si slavodobitno rekao da je 5.vrh/dno odrađen! bravo!![thumbsup]

Vlad..Vlad…

To sto ti gledas je INTRADAY-analiza…ti to nisi nikada shvatio razliku izmedu intraday i EOD analiza?


ja sam od Cromana odustao kad je na 4400 rekao da ide odbijanac na 4800,a ono otislo na ispod 4300, a ja u cash! vama Croman, meni cash![lol] inace, sve je ok, covjek vejruje u to sto radi, trudi se i ja to cijenim, iako nije rijec o altruzimu vec o zaradi.napravio je dobar marketing, ***obrisano*** lijepo je fibonacci rekao, prvi otpor na 3800, ako se to probije idemo na 3200, bez puno filozofije, moglo bi gore, dole ili stagnirati, trebalo se samo toga drzati, bez Cromana, EWTa i ostalog. sto jednostavnije to bolje. ***obrisano***

Ja sam ljudima na Ewt blogu priznao da je ta analiza sto ti spominjes bila kriva…

Ali oni su videli i druge analize…mnogo bolje (kad sam uspeo nabavit podatke koje prije toga nisam imao)

Svi ovde su hteli u to vrijeme analize od Cromana…ali samo par njih su mi dali podatke

Kao uvijek…sve bi hteli..ali nista da se da nazad

Mig29…. ja se ne oprastam…moje analize niste videli odavno…sada samo se branim od neistinitih napada

Ajde, Vi meni fino zdravoseljački kažite kratko i jasno što prema Vašim grafovima očekujete, ne mora biti egzaktno precizno, nego od…. do… + ili -.

… i Vlad1111 i Croman!

Da Vas ljudi napokon razumiju i onda ćemo napokon uvidjeti tko je tko!

Riječima kao zaključak, a ne grafovima.
Pozdrav.


ajde, cromane, ne obmanjuj ljude. u obje tvoje varijante, koje si prekjučer skinuo sa svoje web stranice (imam ih pohranjene), predviđao si pad nakon razine 3800. sada si stvarno pretjerao.

“predviđao si pad nakon razine 3800” ???? Vlad ali volis napadat….

pogledaj privitak…EOD analiza 25.4 ..oni na ewt-blogu su je videli…da li je tocna…do sada…DA

Ali analize nisu staticne…nek onaj sto moze dat 100% sigurnu analizu digne ruku? Taj ne postoji

Analize se azuriraju….to nazalost necete videti…

Medutim…sa dobrim podacima (intraday i EOD ) nema boljih analiza od EWT

niste odgovorili čovjeku. Ako se odbije od 3900, gdje je podrška? 3600?

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


Ajde, Vi meni fino zdravoseljački kažite kratko i jasno što prema Vašim grafovima očekujete, ne mora biti egzaktno precizno, nego od…. do… + ili -. … i Vlad1111 i Croman! Da Vas ljudi napokon razumiju i onda ćemo napokon uvidjeti tko je tko! Riječima kao zaključak, a ne grafovima. Pozdrav.

dakle riječima…
kako sam jučer rekao, otpor na 3900.
potpora na ca 3670-3700:
a) zato jer smo tu grizli nekoliko puta;
b) zato što je to manje za ca 1/3 od ukupnog rasta od 3200 do 3900

dodatni otpori:
ca 3630
ca 3550
ca 3460

u slučaju pada prema 3700, hoćemo li se odbiti?
ne znam.
vidjet ćemo.

naputak:
za sve razine podrške/otpora mora se uvažiti mogućnost odstupanja od barem 1-2%.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


mamus: ” Ajde, Vi meni fino zdravoseljački kažite kratko i jasno što prema Vašim grafovima očekujete, ne mora biti egzaktno precizno, nego od…. do… + ili -. … i Vlad1111 i Croman! Da Vas ljudi napokon razumiju i onda ćemo napokon uvidjeti tko je tko! Riječima kao zaključak, a ne grafovima. Pozdrav. ” dakle riječima… kako sam jučer rekao, otpor na 3900. potpora na 3700: a) zato jer smo tu grizli nekoliko puta; b) zato što je to manje za ca 1/3 od ukupnog rasta od 3200 do 3900 dodatni otpori: 3630 3550 3460 u slučaju pada prema 3700, hoćemo li se odbiti? ne znam. vidjet ćemo.

Ali treba naglasiti da će neke dionice padati, a neke rasti. Nije više tržište kao do sada.

evo malo prognoza za sljedeći mjesec..


evo malo prognoza za sljedeći mjesec..

A iza 1.5. samo Bog zna?
Pa ti si napisao samo do 1.5. a dalje?

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

@geronimo
može intraday za posljednjih 5-6 dana, danas nakon 16h?
i hloc, zadnjih mjesec dana?

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Moguc razvitak Crobexa
Na slici “Crobex ABC” kraj B vala i pocetak treceg C vala. Problem je sto je B val jako kratak.
Na “Crobex 1-5” trenutacna medjukorekcija i nakon toga prema gore za zavrsetak B vala. Ako padne ispod 3560 sto je dosta jak otpor prema dole (5 puta se Crobex odbijao od njega) po meni onda “Crobex 1-5” nije dobar, znaci da smo u C valu.

Ovcetino sta to radis!? Oovco... ovcice... janje moje malo...

New Report

Close