Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Ekonomija/MMF-Oporavak-svjetskog-gospodarstva-brzi-je-nego-sto-se-ocekivalo


http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Ekonomija/MMF-Oporavak-svjetskog-gospodarstva-brzi-je-nego-sto-se-ocekivalo

a gdje je naša mala državica u toj priči ?


Alo tehničari može savjet ulazit sutra il sačekat korekciju ,zadnji put sam bio u dionicama u 10mj 2007g

od tada ponekad malo pogledam i štogod pročitam

KHMM je najbolji koliko sam primjetio čestitam

Reci mi jeli su ti tehničari dali savjet da izađeš u 10/2007…..
Ako nisu , poslušaj sebe i ostani u kešu do daljnjega…… [kiss]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Nakon 16.4.2010. kad je dao sell signal po EMA10-EMA55 presjecima, danas je VLDS po prvi puta dao buy signal [thumbsup]

Inače, ti signali s EMA10/55 presjecima su poprilično točni i s manjom dozom pogrešivosti, za razliku od nekih drugih EMA linija…



ajmo tehnicari …koji je korektivni target DAX ,S&P ?

ti ko znaš, pa da vidiš jesmo li ti mi ostali ravni
bilo bi lipo da si i ti iznija svoje viđenje

nu, eto ti dax, graf od prid dva tri miseca

[/quote]
iskreno ,,nemam bas neke targete…za to i pitam…dax je napravio gornji target nakon trokuta…s&p i dow se razisli….i ne popustaju…jos trgujem up trend…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



Alo tehničari može savjet ulazit sutra il sačekat korekciju ,zadnji put sam bio u dionicama u 10mj 2007g

od tada ponekad malo pogledam i štogod pročitam

KHMM je najbolji koliko sam primjetio čestitam

Reci mi jeli su ti tehničari dali savjet da izađeš u 10/2007…..
Ako nisu , poslušaj sebe i ostani u kešu do daljnjega…… [kiss]
[/quote]

Svaki savjet dođe dobro ako je dobronamjeran samo onih forumaša starih više nema ili se kriju iz koje kakvih nikova
Sad bi kako mi izgleda mogao pratit jedino g.KHMM iako ima još koji rekao bi malo slabiji tehničara al jednako dobrih i nek nastave tako

na teletraderu gledam mjesečni graf za cijelu povijest validusa. nisam pretplatnik pa imam samo onu besplatnu verziju. očito se formirao hammer obrazac i najvjerovatnije dobio potvrdu u snažnom rastu u siječnju na jakom prometu. RSI oko 30, momentum blizu 0. molim komentare

Danas potop brodara u Americi… jako loše to sad izgleda.

Svi su dole DRYS, EGLE, GNK, EXM… malo se bolje drže DSX, TBSI.

Jedino su FRO i DAC u laganom plusu, drugi segment…

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...


Danas potop brodara u Americi… jako loše to sad izgleda.

Kakvo iznenađenje [lol]

Bit će interesantno vidjet kamo će Crobeks, ako naši brodari još malo dolje odluče se spuštat … [tongue]

To za sad bi išlo u prilog mojoj “analizi” da ćemo malo korigirat, ako ništa drugo plitko, idućih mjesec dana. (onaj graf šta sam stavio nekidan).

[tongue]

Obey Ferengi Rules of Acquisition

Evo malo sam dopunio graf DAX-a. Ne trgujem u Švabiji, al laički meni se čini DAX ode nebu pod oblake, kako MMF veli snažan oporavak, daleko bolje nego očekivano, kriza bez posljedica,
dugoročni trend je rastući i nedirnut, rastući trokut na nivou 15.g.,….sve mi se čini da je target 13.500 kroz nekoliko godina….
A naš CROBI??? Pa ni 6400 mi se ne čini sad puno kad vidim ovaj graf….
Brrrrrrrrr medvjedi će polomiti zube na Crobiju napokon!!!!

Top rast u 2011.g. - TEP, ZVCV, HRDH, HDEL, VDKT, IPKK, ....


Evo malo sam dopunio graf DAX-a. Ne trgujem u Švabiji, al laički meni se čini DAX ode nebu pod oblake, kako MMF veli snažan oporavak, daleko bolje nego očekivano, kriza bez posljedica,
dugoročni trend je rastući i nedirnut, rastući trokut na nivou 15.g.,….sve mi se čini da je target 13.500 kroz nekoliko godina….
A naš CROBI??? Pa ni 6400 mi se ne čini sad puno kad vidim ovaj graf….
Brrrrrrrrr medvjedi će polomiti zube na Crobiju napokon!!!!

oli si prepravija oni graf od @nasdaq? heba me pas ako ću više ovakve stvari otvarati.

who dares, wins



Danas potop brodara u Americi… jako loše to sad izgleda.

Kakvo iznenađenje [lol]

Bit će interesantno vidjet kamo će Crobeks, ako naši brodari još malo dolje odluče se spuštat … [tongue]

To za sad bi išlo u prilog mojoj "analizi" da ćemo malo korigirat, ako ništa drugo plitko, idućih mjesec dana. (onaj graf šta sam stavio nekidan).

[tongue]
[/quote]
možda ova euforija na građevini to ublaži,pa se zadržimo oko 2300…no,vidjet ćemo
inače,cijenim Vaše analize,vi ste među nekolicinom ovdje koji imaju znanje…

New Report

Close