Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


3. Imam nesto dionica HR-T Hrvatski telekom. Prodat, drzat ili kupit jos?
Hvala

kupit za sve novce i jos dignut kredit i hipoteku na kucu, zalozit baku i pol familije. i stalno kupovat i kupovat.

Bolje protrgovati burek dnevno nego NE! Bolje burek dnevno nego burek tjedno!


vrlo visoko se ukrcao, ne znam što je čekao do sad [lol]

da bude siguran da raste!


vrlo visoko se ukrcao, ne znam što je čekao do sad [lol]

Ukrcao se vrlo nisko a ti i tebi slični će se ukrcati visoko. [cool]



Lijepi pozdrav svim forumasima! Evo konacno da se i ja predstavim. Pratim ovaj forum vec cca 8 mjeseci ali sam se tak nedavno registrirao. Zadnjih tjedan dana sam bio i nesto aktivan pa usput i zaradio "topa". Ulazem u dionice zadnjih godinu dana i uglavnom je to sve pred malo bilo na rekla-kazala. U zadnje vrijeme sam poceo pratiti tehnicke analize i polako pocinjem shvacati kako to sve skupa funkcionira pa prema tome nastojim i ulagati. Cinjenica da sam uspio shavtiti kako stvar funkcionira (barem malo) me je povukla da naucim vise o tehnickoj analizi pa bih vas ovim putem molio ukoliko mi mozete pomoci sa odabirom literature. Do sada sam procitao jedino Agramov uvod u tehnicku analizu….

Zahvaljujem,

Lijepi pozdrav!!


Samim tim što ulažeš u dionice zadnjih godinu dana si pogodio,ja sam to učinio krajem 2007 pa ko zna kad ču se izvuć na 0 iako sam smanjivao ulaze,pa sretno
[/quote]

A i ja sam bio dobro zaronio… Tjedan dana prije "INE" sam poceo najozbiljnije razmisljati da sve rasprodam. Da se INA nije dogodila bio bi vani…. Sada sam u lijepom plusu tako da idemo dalje…[smiley]

Jasno mi je, tu se samo prica i preklapa kao i uvjek. Jel itko u Hrvatskoj napravio backtesting od pocetka burze i testirao oscilatore, indicatore i chart patterns, candlestick patterns, a da i ne govorim o Elliot Waves i Fibonacci (koji mi se cine popularni u HR, a u stvari su najmanje korisni)? Ne vidim smisla diskutirati, a kamoli investirati, na bazi tehnicke analize koja je bazirana na americkim empirijskim podacima, a da se prvo ne provjeri dal li to uopce ima korelacije na HR burzi. Mlacenje prazne slame.


Jasno mi je, tu se samo prica i preklapa kao i uvjek. Jel itko u Hrvatskoj napravio backtesting od pocetka burze i testirao oscilatore, indicatore i chart patterns, candlestick patterns, a da i ne govorim o Elliot Waves i Fibonacci (koji mi se cine popularni u HR, a u stvari su najmanje korisni)? Ne vidim smisla diskutirati, a kamoli investirati, na bazi tehnicke analize koja je bazirana na americkim empirijskim podacima, a da se prvo ne provjeri dal li to uopce ima korelacije na HR burzi. Mlacenje prazne slame.

Aj ti to lijepo sve iz backtestiraj pa javi kakva je korelacija između crobexa i SP-a te ima li smisla diskutirati i ulagati po TA na ZSE.

Kol,TehnoCrooat,molim vas da ubacite sliku,slika je tisuću riječi,i rekao sam vam DKVS-R-A [cool]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode



Jasno mi je, tu se samo prica i preklapa kao i uvjek. Jel itko u Hrvatskoj napravio backtesting od pocetka burze i testirao oscilatore, indicatore i chart patterns, candlestick patterns, a da i ne govorim o Elliot Waves i Fibonacci (koji mi se cine popularni u HR, a u stvari su najmanje korisni)? Ne vidim smisla diskutirati, a kamoli investirati, na bazi tehnicke analize koja je bazirana na americkim empirijskim podacima, a da se prvo ne provjeri dal li to uopce ima korelacije na HR burzi. Mlacenje prazne slame.

Aj ti to lijepo sve iz backtestiraj pa javi kakva je korelacija između crobexa i SP-a te ima li smisla diskutirati i ulagati po TA na ZSE.
[/quote]

He, he…čovjek se registrira, kaže da prvi put čita forum, a u slijedećem postu da se tu samo priča kao i uvijek…
Hedge fondovi u Americi zarađuju po njemu konstantno 3-5% mjesečno što ispada 60% godišnje…Pa jel tamo onda itko štedi ???
Inače ne volim pisat o novim userima, al kad je previše…

khmm zamolba, može li koji graf i viđenje situcija tisak

unaprijed hvala

pepe7


khmm zamolba, može li koji graf i viđenje situcija tisak

unaprijed hvala


Cup&Handle + zastavica.. kratkoročno min. target cca 225Kn.. srednjeročno gornja linija kanala..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

ajmo tehnicari …koji je korektivni target DAX ,S&P ?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

hvala potvrdio si mi razmišljanja ako i ljuljne jos dolje to je do 166-167 max

pepe7

New Report

Close