Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



S&P target 1230….poslije slijedi jak bull…

Ja si nekak mislim da ispod 1250 ne bu tak lako..
[/quote]

Teško je to proceniti, no ja sam ipak malo pesimističniji. Daklem, moguće je da se odbija unutar kanala u prostoru 1.240-1.260, no moguće je prema mojem mišlenju i obrana prethodnog vrha na 1.215-1.220 poena, kao i oko tačke prethodnog konsolidovanja poslednjeg kratkoročnog uptrenda na 1.170-1.180. To bi bilo i dno moguće koreksije.

No, sve dok pouzdano ne probije nadole 1.260, SPX je još uvek u kratkoročnom uptrendu.

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...


S&P target 1230….poslije slijedi jak bull…

Flyer nemoj tako sveznalački. Kada nešto tvrdiš, onda budi dobar pa stavi pored toga neki argument. Inače slažem se sa tobom, da je krenula privremena korekcija.

Evo za ostale forumaše ja ću argumentirati tvoju tvrdnju.
Pisao sam i ja, te stavio grafove, da rast indexa sp 50 može max. do 1291. Postajale su neke šanse za rast čak do 1315 ali na kraju je ispao max. rast do targeta 1296,06.

Dakle 23% retracea od zadnjeg najvišeg rasta iznosi 1230. To je onaj target, kojeg flyer navodi kao završetak rasta. Vrijemenski period do tog targeta je cca. 30 dana. Ipak u teroriji sasvim lako krene korekcija i 38% retrace (ili 50% ili čak 62%..) što bi iznosilo pad sa 1296,06 na 1187. Ajd.

evo krenili su shorteri—naime kreću već 20 dana—
moglo bi ovdje dosta ljudi polomit zube…..neće ovo nigdi ni doli a ni gori….
po meni blaga stagnacija….

eto

lp

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

bok dali mi netko može pomoći u vezi fine i uvida u registar godišnjih financijskih izvještaja. dali ta usluga još postoji za privatne korisnike? ima li tko na forumu da se pretplatio na tu uslugu i da je koristi? hvala


bok dali mi netko može pomoći u vezi fine i uvida u registar godišnjih financijskih izvještaja. dali ta usluga još postoji za privatne korisnike? ima li tko na forumu da se pretplatio na tu uslugu i da je koristi? hvala

Pa koliko ja znam usluga je javna i ne plaća se do odredjene razine koristenja… Daklem, besplatan je uvid u godišnje izveštaje.

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

Naivci i lakomci su se brže bolje iskrcali da zarade a sad će kupovati još skuplje tako to ide tko je lakom pojeda ga s d…..

Fotije imao sam tu uslugu (prijašnji ugovor mi je istekao prije 2god.)i nije besplatna ni onda bila a i sada su mi naplatili 287kn(dobiješ čitač i karticu od fine) i još 50kn za svako fin izvješće. ali sad imam problema jer nikako da me priključe pa neznam u čemu je stvar. niš morat ču ponovo do njih. hvala na javljanju pozdrav

Ne znam šta ti trebaš od izveštaja, no od 2008. godine pristup im je javan (do odredjene razine).

Daklem, odeš na ovaj sajt, odskrolaš do dna, na pristup podacima iz registra i onda se registruješ, pošalju ti mejl password i more da tražiš šta te zanima.

http://www.fina.hr/Default.aspx?sec=973

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

CROBEX

skrivena bikovska divergencija..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

fotije fala na info očito je nesporazum u fini.

crobex za sada školski – prvo otpor na razini vrha iz 10/2009 pa sad potpora na vrhu od 05/2010

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


CROBEX

skrivena bikovska divergencija..


Inače ne volim davati ocijene jer nisam mjerodavan za to,nikakva poruka me ne smeta iako ima svakakvih ,ali volim forum radi ovakvih ljudi koji u najboljoj namjeri žele podijeliti svoje znanje.

New Report

Close