Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A zašto bi bilo bitno vidjeti i hvatati dno ?
Bitno ti je da uhvatiš trend i drži se (odnosno bježi od njega)


Šta ste napali jadnog čovjeka ? Čovjek je napisao svoje projekcije i dao je obrazloženja. Prikazao je svoju metodu i kako radi. I to je svaku pohvalu. To što je promašio za 100 punata ovdje ili tamo , uopće nije bitno – bitan je trend. Sigurno ćete opet zvati Cromana kada Crobex zaroni …[bye] Ajde neka se netko usudi naparaviti 6 mjesečnu projekciju Crobexa i neka ju obrazloži !


@Pierre

Ja nisam promasio 100 punkta(oni koji su na ewt-blogu to znaju).Ali buduci da njih 15 ne brane ono sto su videli onda to cinim ja.

Dali “moje” DNO dode ili ne ne igra ulogu. kako znate da je bilo Dno? I gde ce biti Dno? I dali ce biti “novo DNO” mozda gore od onoga sto ste videli?
Sve to ce vrijeme pokazat.
A Croman? ja imam svoj zivot i svoje trgovanje…meni nije potrebna Hrvatska burza..

“Ajde neka se netko usudi naparaviti 6 mjesečnu projekciju Crobexa i neka ju obrazloži ! ”

Jedino EWT moze dat takve projekcije …Pierre

[color=blue]14.04.2008. 22:06 [/color]Croman

korisnik od: 26.06.2006.
lokacija:
broj poruka: 290
roger:
” Cromane kako ti se poslje danasnjeg dana cini crobex, odnosno sto kaze tvoja analiza, ako ti se da podijeli s ostalima, ima kakvih bitnih promjena? hvala

sorry jos uvijek dole…tu govorim o trendu..a ne mogucim manjim korekcijama.

ovo je cromi napisao 14.04., kada smo dotakli dno.
rekao je da idemo još dole.
str 279.
http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=2434&pg=279

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

[
Croman: ” ps asko….du verkar ok…det finns visst falskare än du på detta forum…

Asko]
” Evo…mene voli posebno…..meni ne može mazat oči….[lol] [lol] Sretno ti bilo…ma što radio…trebat će ti…[smiley]
[/quote]

-neće on otići,već će ga netko zamijeniti ili će promijeniti nick,to je već bilo na ovom forumu ,ali kratko traje
-kolega Asko,što se sreće tiče , to mu netreba jer njegova igra sa tim nema veze……………….[thumbsup]


A zašto bi bilo bitno vidjeti i hvatati dno ? Bitno ti je da uhvatiš trend i drži se (odnosno bježi od njega)

upravo on govori o padajućem trendu pri 3200.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Pierre:

A zašto bi bilo bitno vidjeti i hvatati dno ? Bitno ti je da uhvatiš trend i drži se (odnosno bježi od njega)

upravo on govori o padajućem trendu pri 3200.

Pa šta ti zaista misliš da Crobex neće pasti ispod 3000 ?
Ne mora biti ovaj mjesec, niti sljedeći, ali…

[yawn]

[color=blue]15.04.2008. 09:11 [/color]
Croman

korisnik od: 26.06.2006.
lokacija:
broj poruka: 291
Abu ali:
” Croman, moze li tvoj pogled na ovu analizu?

Mogu samo komentirati da je vidim manji moguci rast (i za Crobex i za svedski Omx i Nasdaq)
Dno jos ne vidim.
Kao sto sam pisao prije …dno treba najmanje 2 EOD podatka …za biti sigurno dno

str 282
http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=2434&pg=282

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


vlad1111: ” Pierre: ” A zašto bi bilo bitno vidjeti i hvatati dno ? Bitno ti je da uhvatiš trend i drži se (odnosno bježi od njega) ” upravo on govori o padajućem trendu pri 3200. ” Pa šta ti zaista misliš da Crobex neće pasti ispod 3000 ? Ne mora biti ovaj mjesec, niti sljedeći, ali… [yawn]

A šta ti mislis da Crobex nece preko 6000 nemora ovaj mjesec ni sljedeci ——ali ……………………………[proud]

[color=blue]16.04.2008. 20:43 [/color]
Croman

korisnik od: 26.06.2006.
lokacija:
broj poruka: 291
blade:
” croman, jel još uvijek ne vidiš sno?, mislim da nam je ta činjenica najbitnija npr, po geronimovoj i fatanovoj novoj Teh. analizi dno još nije postignuto treba nam čim više analiza ljudi koji ih znaju radtii, to uključuje i cromavov EWT, a budučnost će pokazati tko je napravio najbolju analizu, ne možemo suditi nešto što se još nije dogodilo

4x
9 va dom….sen…

@blade

sa zadnjim podacima ne vidim dno (to ne znaci da nemam ideju gde bi moglo bit…ali ja ne pogadam…
” ja plesem” ..onaj koji razumi nek razumi

ovo je cromi napisao 16.04.
dakle, 16.04. gospon croman ne vidi dno koje smo odradili 14.04.[/b

toliko o pouzdanosti tvojih prognoza.
str. 295.
http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=2434&pg=295

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


[color=blue]15.04.2008. 09:11 [/color] Croman korisnik od: 26.06.2006. lokacija: broj poruka: 291 Abu ali: ” Croman, moze li tvoj pogled na ovu analizu? ” Mogu samo komentirati da je vidim manji moguci rast (i za Crobex i za svedski Omx i Nasdaq) Dno jos ne vidim. Kao sto sam pisao prije …dno treba najmanje 2 EOD podatka …za biti sigurno dno str 282 http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=2434&pg=282

Ja se pitam dali imas ti placeno da samo pratis sto je Croman pisao…izgleda tako

Ja bi mogao da odgovorim na sve tvoje napade…ali ne igra ulogu Vlad…zadnju analizu sam stavio na ewt_analize blog (dali ona bila tocna ili ne) a posle …pisi koliko hoces…pa makar i godinu dana kasnije…ako ti je stalo…mene ne briga ni najmanje


Pierre: ” A zašto bi bilo bitno vidjeti i hvatati dno ? Bitno ti je da uhvatiš trend i drži se (odnosno bježi od njega) ” upravo on govori o padajućem trendu pri 3200.

“upravo on govori o padajućem trendu pri 3200” > privitak

*procitaj text u grafikonu…vlad…od 3200 na gore…ali ne zaboravi to je intraday
Intraday (ne EOD)= sto je pogled jedne intraday-analize ??? ako neznas nauci

*Regula= ne mesaj intraday sa EOD analizama

Moguce da smo danas napravili vrh B vala, ako je tako slijedi C prema dole.
Tocka otpora B vala moze biti na 3900, 4000 ili 4275.

Ovcetino sta to radis!? Oovco... ovcice... janje moje malo...

New Report

Close