Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kakva su predviđanja za dlkv?….
ima li netko volje?…
kolega khmn, vidim da ste raspoloženi za pomoč forumašima…..

unaprijed zahvaljujem

Šta kaže tehnička za INGRU-u HVala

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Kreće li to vdkt-r-a u visine? (440-450 gdje se nalazi jači otpor). Molim iskusnije da prokomentiraju.
Pozdrav!

dionica HT-R-A valna analiza

http://www.svijet-dionica.net/tehnicka-analiza-dionice/1473-elliott-ova-valna-analiza-dionice-hrvatskog-telekoma


dionica HT-R-A valna analiza

http://www.svijet-dionica.net/tehnicka-analiza-dionice/1473-elliott-ova-valna-analiza-dionice-hrvatskog-telekoma

već viđeno na pd-u [yawn]
opet prepisujete?

VLDS-R-A

Ajmo Validuše.. Bilo bi vrijeme..

ps. Nemojte trgovat na temelju ovog, ovo je čisti larpurlartizam..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

Može analiza za Tisk i Knzm!?

Najnepoštenija stvar u životu njegov je kraj. Mislim, život je težak. I oduzme ti dosta vremena. I što dobiješ na kraju? Smrt. To je, kao, neki bonus?! Uvjeren sam da je životni ciklus okrenut naopačke. Smrt bi trebala biti na početku. Potom slijedi život u staračkom domu iz kojeg te izbace jer si bio prezdrav. Onda počneš raditi tako što prikupiš mirovinu i već prvi dan na poslu dobiješ zlatni sat. Potom radiš četrdeset godina, dok ne postaneš dovoljno mlad za uživanje u mirovini. Piješ puno alkohola, ideš s tuluma na tulum i polako se pripremaš za srednju školu. Onda slijedi osnovna škola, postaješ klinac, igraš se i nemaš nikakvih odgovornosti u životu. Potom si malo dijete, pa beba, vraćaš se unutra i devet mjeseci lebdiš dok te grije najluksuznije centralno grijanje, kupka, a hrana stiže kroz cjevčicu. I kraj dočekaš jednim fantastičnim orgazmom!!! Amen.[color=blue][/color]


Može analiza za Tisk i Knzm!?

Tisak sam već dao, prosurfajte.. Ukratko, ide gore..

Konzum je u kanalu već godinu i pol.. Mislim da bi bez problema morao doći do gornje linije, a za dalje ćemo vidjet.. Vjerujem da ćete ga moć kupiti na retraceu na 185-190Kn..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

Target za BLJE cca 84 kn


VLDS-R-A

Ajmo Validuše.. Bilo bi vrijeme..

ps. Nemojte trgovat na temelju ovog, ovo je čisti larpurlartizam..

kako si ga osjetio?!
rsi probio 50
macd se odbio i krenuo prema nuli od dole
momentum na nuli, smjer rastući

Evo moje viđenje IGH-a….moguća je još 1 korekcija cijene, obje varijante zovu privremeni pad.
Možda je val 1 gore gotov i već smo u valu 2 dolje, to je moja pretpostavka. Svejedno trend je i dalje RASTUĆI!

Top rast u 2011.g. - TEP, ZVCV, HRDH, HDEL, VDKT, IPKK, ....

moze neka analiza i misljenje za ATPL?

New Report

Close