Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Crobex je okrenuo u korekciju prije EU indexa ipak su ovo FM jedinstveni takvih nigdje nema trebalo bi ih dobrano nagradit …………………..





I meni se čini da su zapadnjaci spremni za hlađenje.

Short ETF je već u portfelju


Samo koliko naša burza zaostaje s rastom to nitko ne spominje , imamo mi fore danima rasti ali ne možemo pored dežurnih drukera koji samo prizivaju pad dionica .
[/quote]

dionice ne dižu ni ne spuštaju ni drukeri ni fondovi. sve dok razmišljate da netko diže i spušta ili da netko brani ili blokira nema vam kruha u ovom poslu
[/quote]
mislie decki i cure da "oni zli drukeri, fondovi i brokeri" poput automehanicara, zavuku se pod burzu i onda je spuštaju i dižu s dizalicom kao aute na servisima i popravcima…
[/quote]

A ja sam se uvijek pitao čemu služe te dizalice kod brokera na ulazu i zašto Dečko na vratima ima tako snažne ruke!!!

LEAVE THE WORLD BEHINED






I meni se čini da su zapadnjaci spremni za hlađenje.

Short ETF je već u portfelju


Samo koliko naša burza zaostaje s rastom to nitko ne spominje , imamo mi fore danima rasti ali ne možemo pored dežurnih drukera koji samo prizivaju pad dionica .
[/quote]

dionice ne dižu ni ne spuštaju ni drukeri ni fondovi. sve dok razmišljate da netko diže i spušta ili da netko brani ili blokira nema vam kruha u ovom poslu
[/quote]
mislie decki i cure da "oni zli drukeri, fondovi i brokeri" poput automehanicara, zavuku se pod burzu i onda je spuštaju i dižu s dizalicom kao aute na servisima i popravcima…
[/quote]

A ja sam se uvijek pitao čemu služe te dizalice kod brokera na ulazu i zašto Dečko na vratima ima tako snažne ruke!!!
[/quote]

moj broker nema dizalicu, on ima Čak Norisa

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Napisano 05.01.2001. opet su šalice krivo pokazale. Ne da nije korekcija, nego je index raasturio prema gore.
Ali.. nekada može tehnička i pogoditi, najbolji primjer za to je kolega Delux.





Tigrus, jesi li to prodao na najnižim razinama, pa sada plačeš. J.bi ga, svala škola košta. A ova najvše jer tko sada prodaje, ostat će zauvijek bez dionica.

jeste bre, ako je belje na 85 najniza razina onda sam prodo na dnu.
ako je adpl na 123 dno dna – opet imate pravo…

bolje vam je da pocnete pripremati stap, trebati ce Vam za gace…
[smiley]
[/quote]

Tigruse, pa kako ne vidiš da smo pred bulčinom kakva već dugo nije viđena?
Zar ti to stvarno ne vidiš ili se zafrkavaš?

lp
[/quote]

ide korekcija
[/quote]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

HT…

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

HT.. naftalinko

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!


HT.. naftalinko

[lol] Ako je to išlo mene, kako ćeš onda ovome ime nadjenuti?

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb



HT.. naftalinko

[lol] Ako je to išlo mene, kako ćeš onda ovome ime nadjenuti?

[/quote]
To je tvoje čedo.. Nadjeni mu ime..

Nije išlo tebe, samo sam se sjetio analize.. lp

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!


HT.. naftalinko

Molio bi te kolega nekog tvog naftalinka za validus,ingru…
da vidimo neki bigW iz naftalina

Frankly my dear, I don't give a damn!



HT.. naftalinko

Molio bi te kolega nekog tvog naftalinka za validus,ingru…
da vidimo neki bigW iz naftalina
[/quote]
To prepuštam vama, kolega..
Analize propadaju.. One su predviđanja.. Znači, biti će ovako dok se ne pokaže drugačije..

Vi to znate, ali volite bockati tim vašim rogićem, zar ne?

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!



HT.. naftalinko

Molio bi te kolega nekog tvog naftalinka za validus,ingru…
da vidimo neki bigW iz naftalina
[/quote]

svi ti koji se uzdaju u BIG W ce ostati bez gaca.

Big W je valjda nagluplji obrazac koji sam vidio.

sto se tice analiza molio bi kolegu Upitnika da se razmase i odusevi sve prisutnne.

Ptkm-r-a????
Po meni to bi mogla biti šalica čiji se cilj poklapa sa nekim mojim kanalom.
Molio bih iskusnije analitičare za komentar i svoje viđenje, ako Vam nije teško. Hvala

New Report

Close