Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

cca 50% rasta


cca 50% rasta

svaka cast i Vama kolega.
ovo je famozno.

ako ima netko voljan neka stavi svoje viđenje ADRS-P

meni kristalna kugla pokazuje 315 ako probije 280…. [yawn]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


ako ima netko voljan neka stavi svoje viđenje ADRS-P

meni kristalna kugla pokazuje 315 ako probije 280…. [yawn]


To je probijeno [thumbsup]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

…kolega Khmm,može target il analizu za HG Spot d.d.??…

Koliko vidim zlato je poprilično se zalaufalo put gore. Nagibi (povećanje 3 zadnja pravca) pokazuju da je zlato u valu 3 i da je isti pri kraju i da se rastu bliži kraj. Što slijedi nakon toga? Lagano stagniranje, kao što i imamo slučaj, pa polaganje padanje i onda….žestoki pad.

Top rast u 2011.g. - TEP, ZVCV, HRDH, HDEL, VDKT, IPKK, ....

ponavljam zamolbu za ADRS-P i dodajem TISK [yawn]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


ponavljam zamolbu za ADRS-P i dodajem TISK [yawn]

sad moze

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Molio bih komentar činjenice da je crobex trenutno oko 2230 a to su razine prethodnog double topa. Viđenje kako dalje?

može li netko dati analizu ATPL u slučaju proboja 780 ?
čini mi se da bi to dalo target od nekih 920 …jesam li u pravu?

ako probije, može lako i do cca 1050-1100 ako ne posustane goriva u ovom parnom kotlu

Evo prognoze od 23.12. u prilogu .
I dalje stojim iza napisanog, samo bi možda kao potvrdu drugog targeta stavio proboj najviše razine dosegnute u zadnje 2 godine – 2320 bodova.

New Report

Close