Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Di su oni super analiticari koji samo pljuju po Crobexu,Dow…
Toliko su sr…. i gluposti iznosili a sad su kod mame se sakrili.
Gosp.B.B. ( Fed Ch.) vam je objasnio kuda i kako brzo ide USA gospodarsvo na bolje.
Samo toliko za one koji sve najbolje znaju,možda i znaju da ce 2012 biti kraj naše burze,planete…
Zivio nam Crobex na 3000-4000 do kraja 2011 i Dow 13.000-14.000 do kraja 2011.
pozdrav normalnim ljudima

u potpunosti se slažem i to ne zato jer kaže baki nego matematički je i u pravu, ali ovako i onako treba gledati zasebno svaku dionicu a ne indeks, a sto se tiče crobia današnjim izračunom njega samoga u 2006 bi bio cca 6750 , ali da ne davim previše s izračunima nije važno ali može tj i stvara prividnu sliku jer napucavanjem pojedinih dionica napr. ina 10 000, ht 1000, argr 3000, adris 1500 može crobi visoko i to samo jel paše nekom velikom s puno novaca . PRIMJER JE naprimjer evo samo ina na 10000 crobi bi bio na cca 2700 jel to ok stanje gospodarstava mislim da nije


http://seebiz.eu/hr/burze/crobex-ove-zamke-upitna-reprezentativnost-indeksa,102599.html

pepe7

Kolega Khmmm ako može target za TRIPLE BOTTOM na Zvečevu! Hvala.

Top rast u 2011.g. - TEP, ZVCV, HRDH, HDEL, VDKT, IPKK, ....

euro bi se trebao trgnut … zadnji mu je tren
jer ak probije 1,26 smješi se i 1,16

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Bravo pinbal – treba te imati u vidu. Vidi se, da i ti imaš informacije sa svih strana.

Izgleda, da EUR/USD radi jedan dugočni trokut. Target bi bio tamo oko 1,16. Nemoj mi samo opet ono o plagiatima (ovo je stvarno moj produkt).

Ne kažem, da ponekad zvrcnem koju tuđu analizu, koju ipak djelim sa forumašima ovdje. Pitanje je uvijek samo, što sljediti i u što vjerovati. Ajd. [wink]


DDJH-R-A

Jedna tekstualna.. Double bottom.. Target cca 47Kn..

Ajd sretno!


analiza od srijede.. quickie..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!



DDJH-R-A

Jedna tekstualna.. Double bottom.. Target cca 47Kn..

Ajd sretno!


analiza od srijede.. quickie..
[/quote]

…SVAKA ČAST!!!
Što mislite o ADPL



DDJH-R-A

Jedna tekstualna.. Double bottom.. Target cca 47Kn..

Ajd sretno!

Ćestitke kapa do poda


analiza od srijede.. quickie..
[/quote]

ADPL-R-A

Cup&handle.. target 150Kn.. (malo se nakosio neckline, pa samim tim i korigiram target..)
Measured move.. target također 150Kn..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

adrs-p-a????

…može molim vas target il analiza za HG Spot d.d.??…



DDJH-R-A

Jedna tekstualna.. Double bottom.. Target cca 47Kn..

Ajd sretno!


analiza od srijede.. quickie..
[/quote]

majstore zbilja svaka čast.
sad me interesira koliki bi mogao biti odbijanac prema dolje .

još jednom txs

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

New Report

Close