Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kojom se služit je pitanje svih pitanja

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


Tigrus istog mišljenja o armagedonu kao ti je moj najomiljeniji bloger degenric, koji uistinu teško pogađa ali ….[undecid]

http://2.bp.blogspot.com/_TwUS3GyHKsQ/TSJoleBVAOI/AAAAAAAAIZI/J0FWPWmlUII/s1600/SPXdaily.png


taj degeneric vjecito crta nekakve petice…uvijek je petica po njemu…

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

molio bi tehnicare za odnos kupio bi za izvjesnu sumu novca iz eura u kanadske dolare graf hvala hitno mi je do sutra


molio bi tehnicare za odnos kupio bi za izvjesnu sumu novca iz eura u kanadske dolare graf hvala hitno mi je do sutra

ajmo ponovo, ispočetka.

imam eure i kupio bi kanadske dolare ali me interesira Ta,graf i kretanje u periodu od tri mjeseca

Katastrofičatri, ajde se zapitajte gdje bi trebao završiti S&P da je ova degenericova pretpostavka istinita. On je postavio da je pad od 15xx do 666 val 1….A trebao bi slijediti još 3-a (najsnažniji val),
i još 5-a…Pa, po ovome bi S&P završio u minusu….

Davno samo ovdje napisao da S&P ide do 129x, a ima još mogućnost i do 135x…., ali sve to je rastuća trojka…(znači nije ABC kako on piše, već 123)….

ZVZD-R-A, znam da nije baš u osobitom fokusu ulagača, no za primijetiti je da je probila 14-mjesečnu negativnu liniju trenda.

DDJH negativna divergencija, nagli je bio skok, vjerovatno (barem) malo hlađenja, kapitalizacija dobiti (ja sam to napravio jučer). sve u svemu ništa zabrinjavajuće, vijesti i govorkanja oko đure nude optimizam

ADPL pred 38% Fibonaccijevom linijom ukupnog pada. RSI14 trenutno na 77. hm.


Katastrofičatri, ajde se zapitajte gdje bi trebao završiti S&P da je ova degenericova pretpostavka istinita. On je postavio da je pad od 15xx do 666 val 1….A trebao bi slijediti još 3-a (najsnažniji val),
i još 5-a…Pa, po ovome bi S&P završio u minusu….

Davno samo ovdje napisao da S&P ide do 129x, a ima još mogućnost i do 135x…., ali sve to je rastuća trojka…(znači nije ABC kako on piše, već 123)….

U narednih 5 godina,
DOW Jones će biti oko 1 unce zlata. Da li će to biti

a) zlato 10 000, dow 10 000
ili
b) zlato 1000, dow 1000,

to je pitanje
[lol]

Katastrofičari? Prije kao realisti.
Fed napuhuje balone, al i to ima svoje mogućnosti.
A one su pri kraju.

osim svega trica ne mora biti najdulja … nesmije biti najkraća … ali o tom potom

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

http://seebiz.eu/hr/burze/crobex-ove-zamke-upitna-reprezentativnost-indeksa,102599.html

New Report

Close