Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

TISK-R-A

Evo i jedna grafička..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!





@ulix
i nosorog

kaj Vas dvvojica brijete?

ovaj graf crobexa je stvarno bio jednostavan.

RSI probijen + double top.

treba li vise od toga?

[huh]

mačiću, jel može analiza za FAZ?[lol]
hvala
[/quote]

moze.
strong buy.

[/quote]

pa vi to kupujete po 1100, od SP&500, jel vam ostalo kaj penez, il’ ste skurili sve [undecid]

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

… mislim, ima smisla – jer ako su postovi losi i besmisleni, ona ih valjda covjek pokusa sto prije zaboraviti…
ono "get rid of the crap" metodologija …
[thumbsup]

Slažem se s Vama, Vaše postove valja što prije zaboraviti, iako neki od nas imaju nesreću upamtiti Vaše nepogrešive analize i činjenicu kako vam je postotak pogodaka vrlo malen, reklo bi se razočaravajući, gotovo da bi se moglo zaključiti da su Vam analize u sukobu interesa.

Nekako Vas nismo imali prilike čitati od 23.12.2010.
Koji je uzrok tako aktivnom sudjelovanju na forumu tijekom današnjeg dana ? Brinete za našu imovinu ?

halfte trinken, halfte Šarcu geben


… mislim, ima smisla – jer ako su postovi losi i besmisleni, ona ih valjda covjek pokusa sto prije zaboraviti…
ono "get rid of the crap" metodologija …
[thumbsup]

Slažem se s Vama, Vaše postove valja što prije zaboraviti, iako neki od nas imaju nesreću upamtiti Vaše nepogrešive analize i činjenicu kako vam je postotak pogodaka vrlo malen, reklo bi se razočaravajući, gotovo da bi se moglo zaključiti da su Vam analize u sukobu interesa.

Nekako Vas nismo imali prilike čitati od 23.12.2010.
Koji je uzrok tako aktivnom sudjelovanju na forumu tijekom današnjeg dana ? Brinete za našu imovinu ?
[/quote]

ma nije to kolega, imam osjecaj da ste se napunili lovom od INA-R-A.

pa reko – vrijeme je za sisanac!
[smiley]

Kolega Tigruse, što će to pasti na padu Crobexa???
Mislim da ga srušiti može samo INA i HT i ATGR jer ostalo je ionako sve na dnu.

Top rast u 2011.g. - TEP, ZVCV, HRDH, HDEL, VDKT, IPKK, ....



… mislim, ima smisla – jer ako su postovi losi i besmisleni, ona ih valjda covjek pokusa sto prije zaboraviti…
ono "get rid of the crap" metodologija …
[thumbsup]

Slažem se s Vama, Vaše postove valja što prije zaboraviti, iako neki od nas imaju nesreću upamtiti Vaše nepogrešive analize i činjenicu kako vam je postotak pogodaka vrlo malen, reklo bi se razočaravajući, gotovo da bi se moglo zaključiti da su Vam analize u sukobu interesa.

Nekako Vas nismo imali prilike čitati od 23.12.2010.
Koji je uzrok tako aktivnom sudjelovanju na forumu tijekom današnjeg dana ? Brinete za našu imovinu ?
[/quote]

ma nije to kolega, imam osjecaj da ste se napunili lovom od INA-R-A.

pa reko – vrijeme je za sisanac!
[smiley]
[/quote]
FAZ 8,78 -0,19 (-2,12%)

Kupovalli ste po 14$ koji je to sisanac kolega, pa lako je ameri imati love dok je ovakvih.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

primjetih neke analize koje su vrlo slične američanskim … da li se prepisuje ili isto razmišlja [undecid]
http://pugsma.files.wordpress.com/2011/01/pug-sp-500-15-min-eod-1-5-11.jpg

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


primjetih neke analize koje su vrlo slične američanskim … da li se prepisuje ili isto razmišlja [undecid]
http://pugsma.files.wordpress.com/2011/01/pug-sp-500-15-min-eod-1-5-11.jpg

Prepisuje.
odavno poznato
zato izbjegava analize za crobex i naše dionice,jer ih od tamo nemože prepisati

Frankly my dear, I don't give a damn!




… mislim, ima smisla – jer ako su postovi losi i besmisleni, ona ih valjda covjek pokusa sto prije zaboraviti…
ono "get rid of the crap" metodologija …
[thumbsup]

Slažem se s Vama, Vaše postove valja što prije zaboraviti, iako neki od nas imaju nesreću upamtiti Vaše nepogrešive analize i činjenicu kako vam je postotak pogodaka vrlo malen, reklo bi se razočaravajući, gotovo da bi se moglo zaključiti da su Vam analize u sukobu interesa.

Nekako Vas nismo imali prilike čitati od 23.12.2010.
Koji je uzrok tako aktivnom sudjelovanju na forumu tijekom današnjeg dana ? Brinete za našu imovinu ?
[/quote]

ma nije to kolega, imam osjecaj da ste se napunili lovom od INA-R-A.

pa reko – vrijeme je za sisanac!
[smiley]
[/quote]
FAZ 8,78 -0,19 (-2,12%)

Kupovalli ste po 14$ koji je to sisanac kolega, pa lako je ameri imati love dok je ovakvih.
[/quote]

Brutalni Kapital je odlucio da cete dignuti gace na stap i tako ce biti:

"Ako Kongres ubrzo ne podigne taj limit, prvi put u svojoj povijesti nećemo moći ispunjavati svoje obveze, odnosno otplaćivati dug.
To će na američko gospodarstvo imati negativnije posljedice nego financijska kriza u 2008. i 2009. godini", rekao je Timothy Geithner americki ministar fnancija

http://www.poslovni.hr/vijesti/geithner-sad-mozda-nece-moci-ispunjavati-svoje-financijske-obveze-168495.aspx

be afraid, be very afraid.
izvolite graf

e moj tigruse nemoj biti naivan

ide to UP, jako, jako

međedi ćao [bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Tigrus istog mišljenja o armagedonu kao ti je moj najomiljeniji bloger degenric, koji uistinu teško pogađa ali ….[undecid]

http://2.bp.blogspot.com/_TwUS3GyHKsQ/TSJoleBVAOI/AAAAAAAAIZI/J0FWPWmlUII/s1600/SPXdaily.png

Treba se služiti svojom glavom, 4 glave 4 različita mišljenja.

1 glava 1 mišljenje.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close