Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jesam..
veliki sam ljubitelj VW [tongue]

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

BDI ne da je preprodan nego zakucan……..jeli to to?

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA



svaka čast…
izgleda dosta logično kad se ovako gleda na vašem grafu, sam to ne bih prepoznao [thumbsup]

neiskusnom oku puno toga promakne. jeste li ovo možda primjetili?
[/quote]

Možda zaista bude tako, ali jeste li možda primijetili i ovu razliku od dosadašnjih vrhova (ulaz u trend, zaokruženo na slici), a medvjeđih divergencija nema niti ode niti na RSI:




svaka čast…
izgleda dosta logično kad se ovako gleda na vašem grafu, sam to ne bih prepoznao [thumbsup]

neiskusnom oku puno toga promakne. jeste li ovo možda primjetili?
[/quote]

Možda zaista bude tako, ali jeste li možda primijetili i ovu razliku od dosadašnjih vrhova (ulaz u trend, zaokruženo na slici), a medvjeđih divergencija nema niti ode niti na RSI:

[/quote]

kolega,tržim i analiziram petrokemiju,a ne njene oscilatore

Frankly my dear, I don't give a damn!





svaka čast…
izgleda dosta logično kad se ovako gleda na vašem grafu, sam to ne bih prepoznao [thumbsup]

neiskusnom oku puno toga promakne. jeste li ovo možda primjetili?
[/quote]

Možda zaista bude tako, ali jeste li možda primijetili i ovu razliku od dosadašnjih vrhova (ulaz u trend, zaokruženo na slici), a medvjeđih divergencija nema niti ode niti na RSI:

[/quote]

kolega,tržim i analiziram petrokemiju,a ne njene oscilatore
[/quote]

Mislite da su blesavi oni koji su uložili godine truda i hrpu matematičkog i sl. znanja u stvaranju određenih oscilatora, a da vridi samo grafika (crte, kanali i sl.)???
skužajte na smetnji, vidim da sam falija misto ili vrime [bye]

nipošto kolega tako nemislim
nisu oni blesavi.
to eventualno mogu biti oni koji ta znanja i vještine krivo primjenjuju
pretpostavljam da ste i na slijedećem primjeru isto razmišljali, neću reći bili blesavi

Frankly my dear, I don't give a damn!






svaka čast…
izgleda dosta logično kad se ovako gleda na vašem grafu, sam to ne bih prepoznao [thumbsup]

neiskusnom oku puno toga promakne. jeste li ovo možda primjetili?
[/quote]

Možda zaista bude tako, ali jeste li možda primijetili i ovu razliku od dosadašnjih vrhova (ulaz u trend, zaokruženo na slici), a medvjeđih divergencija nema niti ode niti na RSI:

[/quote]

kolega,tržim i analiziram petrokemiju,a ne njene oscilatore
[/quote]
Mislite da su blesavi oni koji su uložili godine truda i hrpu matematičkog i sl. znanja u stvaranju određenih oscilatora, a da vridi samo grafika (crte, kanali i sl.)???
skužajte na smetnji, vidim da sam falija misto ili vrime [bye]
[/quote]
Godine matematičkog truda za obične aritmetičke, geometrijske prosjeke, medijne, standardne devijacije? Koliko su ti imali iz matematike?

Graf (cijena) je 80% analize, sve ostalo skupa je 20%.

meni je dr. Ganić preko Autora I. Bloga poručio da je vrijeme-time 100%

kome sad vjerovat [undecid]

onaj tony, cromani trava435623 su se dobro razumjeli u te oscilatore.
tony posebno, ali ga nema već dugo [cry]

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

Od ovih 20% je 19% EWT. [thumbsup]


nipošto kolega tako nemislim
nisu oni blesavi.
to eventualno mogu biti oni koji ta znanja i vještine krivo primjenjuju
pretpostavljam da ste i na slijedećem primjeru isto razmišljali, neću reći bili blesavi

elementarno znanje i valova i oscilatora tu ne bi dopustilo takvu pogrešku…


Ht trenutno nemam pa sam juče probao sa potpuno neutralne pozicije to razmotriti. TA , umirovljenici, nagli skok u zadnjih par dana kaže mi prodaj dok blizina dividende, onaj gap od proljetos, prelijevanje nešto love iz Ine ne ide u prilog tome. Sve u svemu zamršeno pa ćemo vidjeti je li TA tu radi ili će biti kako RBA odluči.

Prosječna cijena danas 296,09
Citirao sam sam svoj post od prije tjedan dana čisto da se podsjetim. Na vlastitim nedoumicama se najbolje uči.

who dares, wins


Jedna Ewt analiza za EUR_CHF (privitak)
( pluton 07 (izgubio sam tvoju e-mail adresu i ovim putem saljem ti analizu) .

Mozda ima i drugih sto su interesirani za pogled gore navedene Ewt analize, pa izvolite.

Hvala Cromane za mišljenje.
U skladu sa tvojom analizom mogući preokret i target v vala kroz 10-tak dana.

New Report

Close