Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Šta kažu tehničari jeli brodić od IGH probušen pa pušta vodu ili će Jure lupit kakvu fleku moželi jedna analiza

Moje viđenje ptkm
Ja bih pričekao proboj rsi, jer bi to trebalo značiti i izlazak cijene iz kanala, a time i moguću realizaciju targeta zastavice.

Na stranici 3394, stavim anlizu za adpl, mislim bilo bi lijepo podijeliti svoje viđenje s kolegama.
Molim pogledajte kako su me kolege ocijenile. Nije mi jasno zašto djelite jedinice, no dobro, nov sam na forumu

bolje daj link ili ponovi analizu jer meni je zadnja stranica na ovoj temi 2265, a to ovisi o postavkama koje odrediš

Evo link
Vaš link

link ti je na ovu poruku

link je ok


P.S. Graf sa prognozom rasta indexa sp 500 stavit ću poslije cromanovog grafa sa godišnjom prognozom.
[wink]

knecht…ne cekaj ti na Cromanov graf posto njega nece biti.
O mogucem razvitku burze/a ja sam pisao 2009/2010.

Onaj zadnji (graf),stavljen na forumu, je bilo obecana analiza.

So good luck…The time will tell

[/quote]

Cromane,

ako se dobro sjecam krajem 04/2010 tvrdio si da slijedi pad (promjena trenda) – dogodio se pad sa 1220 na 1010,
ali trend se nije promjenio.

nije bas ispalo po analizi….


molio bih khmm graf za koei .
txs

Evo..
Već sam pisao o ovoj dionici.. Sve po planu vožnje.. Neki grubi kratkoročni target cca 600Kn..

ps. target zastavice bi bio cca 570-580Kn

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

Moji targeti za Nasdaq, SPX, Bakar, Srebro i Zlato su dostignuti u roku 1-2%.
Predradnje za short pozicije u tijeku.


Moji targeti za Nasdaq, SPX, Bakar, Srebro i Zlato su dostignuti u roku 1-2%.
Predradnje za short pozicije u tijeku.

Ne trči pred rudo, James.. Z BULL has just begun..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!


Moji targeti za Nasdaq, SPX, Bakar, Srebro i Zlato su dostignuti u roku 1-2%.
Predradnje za short pozicije u tijeku.

Također. Kako sam negdje pročitao "We’re one headline away from a pullback"

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

New Report

Close