Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Gledajući kroz index sp 500 (31.12.2010 – iznosio je 1257,64) mislim, da nakon manje korekcije (sa cca. 1300 prema cca. 1200) sljedila bi rast na oko 1480 do desetog mjeseca ove godine. Znači zarada najmanje 20 % u roku par meseci.

P.S. Graf sa prognozom rasta indexa sp 500 stavit ću poslije cromanovog grafa sa godišnjom prognozom.
[wink]

ako te smijem podsjetiti, obećao si nekakve grafove za pad, ono kad si prodao sve
kad ćemo njih vidjeti


Jučer je index sp 500 postigao najviši target od 1240,40 boda (a blizu je i kraj godine). Polako počinjem opet sa prodajom,(mada bikovi misle, da mogu još produžiti sa rastom do cca. 1285) jer se očekuje korekcija od nekih cca. 10% u roku 1-2 meseca.

Targeti su mi za sada 1151 (38% fibo) ili 1125 (50% fibo). (grafove ću staviti kasnije).

Ajd čekam komentare i sretno svim bikovima.

Frankly my dear, I don't give a damn!

Nororog – kako izgleda postoji još uvijek mala šansa za rast do 1285-1300 pa tek onda korekcija o targeta najmanje 38% fiba prema cca. 1190. To treba uzeti kao rizik (moguče je isto, da je rast završen). Kako veliki odluče.

Vidim, da čitaš. [proud]

Proboji su počeli polako, sad će se minimalni targeti moći dati. (ma koliko tigrus i ekipa mislili da dajem neozbiljne analize).
Evo PTKM.

P.S. Graf sa prognozom rasta indexa sp 500 stavit ću poslije cromanovog grafa sa godišnjom prognozom.
[wink]

knecht…ne cekaj ti na Cromanov graf posto njega nece biti.
O mogucem razvitku burze/a ja sam pisao 2009/2010.

Onaj zadnji (graf),stavljen na forumu, je bilo obecana analiza.

So good luck…The time will tell

P.S. Graf sa prognozom rasta indexa sp 500 stavit ću poslije cromanovog grafa sa godišnjom prognozom.
[wink]


Nisam Croman ( nitko nije i nema znanje kao Croman), al evo moj graf prije nekoliko mjeseci

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Proboji su počeli polako, sad će se minimalni targeti moći dati. (ma koliko tigrus i ekipa mislili da dajem neozbiljne analize).
Evo PTKM.

proboj se dogodia na 2/3 trokuta sta mu daje na vjerodostojnosti sad bi ga samo treba popratit veći volumen; slažem se sa targetom samo bi trebalo pogledat di su veći otpori

PTKM-R-A

Proboj čega? Ne kužim.. [huh]

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

molio bih kolege Nosorga i Knechta da se ne svadjaju, jer su mi njihove analize od velike pomoći.
dapače smatram da su to 2 najbolja analitičara u ovom trenutku na forumu.

hvala

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012


PTKM-R-A

Proboj čega? Ne kužim.. [huh]


A da pogledaš sliku? Proboji trokuta/zastavica na više dionica.



PTKM-R-A

Proboj čega? Ne kužim.. [huh]


A da pogledaš sliku? Proboji trokuta/zastavica na više dionica.
[/quote]
Ali ne na PTKM.. Tu imate jedan zgodan kanalić.. NHF

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

molio bih khmm graf za koei .
txs

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

@Khmm
NHF, ali onda ne vidiš dobro. A nisam ga mogo jasnije ucrtat.

New Report

Close