Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jedna Ewt analiza za EUR_CHF (privitak)
( pluton 07 (izgubio sam tvoju e-mail adresu i ovim putem saljem ti analizu) .

Mozda ima i drugih sto su interesirani za pogled gore navedene Ewt analize, pa izvolite.

da li bi taj preokret valutnog para značio i korekciju na dioničkim tržištima … ?

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Ne bi.

Volumeni iščezavaju…. mogući TRIPLE BOTTOM (trostruko dno) na Zvečevo d.d.
Ostaje za vidjeti…

Top rast u 2011.g. - TEP, ZVCV, HRDH, HDEL, VDKT, IPKK, ....

na crobexu ovih 2090 dosta čvrsto … ako ih ne probijemo mogli bi i nazad na 2035 (poslije možda i na 1980)

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

EUR-CHF

"Touch" dugogodisnje linije trenda. Sljedi odbijanac.

Inace svim forumasima sve najbolje i puno pogodaka u novoj 2011 godini.

adpl ide prema 130

BLJE zastavica

Misli li netko da Ingra (prema ovom grafu) ne probija SIGURNO 18,xx i ide prema 20,xx?

Ingra Gradnja NIJE član Grupe Ingra! Prodana u 2010. za cca 2mil. KN! Str. 13. REV.IZVJEŠĆA!

Tehničari, govorilo se o nekakvim otporima na 2090 kod Crobex

Pošto smo iznad tog otpora kakve nam je daljnja sudbina.?

Hvala i sretno


Tehničari, govorilo se o nekakvim otporima na 2090 kod Crobex

Pošto smo iznad tog otpora kakve nam je daljnja sudbina.?

Hvala i sretno

Nisam tehničar i nemam pojma al ovo me ne iznenađuje taman da crobex dođe i na 2300 jer ovakvo trgovanje i onako je samo igra FM o kakvom rastu može se pričat sa 5-7mil kuna prometa osim silovanja

dobra prognoza [thumbsup]

New Report

Close