Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Da ga imam, ne bi ga ni prodavao sada, stopao bi po trend liniji.

ha?


Da ga imam, ne bi ga ni prodavao sada, stopao bi po trend liniji.

da ga nemam, ne bi ga kupovao sada, kupovao bi po trend liniji


Što je dakle potpuno suprotna logika od one koju imaju kolege Vergilije ili Plavi itd.
A koja se pokazuje kao točna, over and over again.

Tehnička +++
[thumbsup]

Naprotiv, itekako koristim tehničku analizu za procjenjivanje trendova. Uglavnom tražim one osnovne obrasce koje su još davno uočili Charles Dow i ekipa + škicnem svijeće. Sve ostalo, ewt, td, pitchfork, gann, zastavice i druge kompleksnije obrasci ignoriram. Najbolja rješenja su jednostavna [thumbsup]

When speculation has done its worst, two and two still make four.

Evo zastavice i targeti za dvije dionice, KOEI i IGH. Nadam se da će doći do proboj prema gore i da će targeti biti potvrđeni.



Što je dakle potpuno suprotna logika od one koju imaju kolege Vergilije ili Plavi itd.
A koja se pokazuje kao točna, over and over again.

Tehnička +++
[thumbsup]


[/quote]

Verdi ili Plavi… a ne Vergilije ili Plavi .. [lol]
Moja greška i nepažnja, malo sam pobrkao.

Niste se vi "šprdali" sa TA kolega Vergilije,
već je to bio kolega Verdi.

Moj lapsus, i stoga evo moje isprike.

Obey Ferengi Rules of Acquisition

Vidim kolega da Vam je dosadno bez oponiranja. No pustimo sad te sitne čarke. Da Vas pitam nešto korisnije, juče sam pokušavao HT izanalizirati, tehnička mi kaže jedno dok stanje na tržištu nešto sasvim drugo? Jutros vidim da je i kolega Delux prodao što će značiti da je i njemu tu nešto sumnjivo.
Ima te li Vi kakvo mišljenje o trenutnoj situaciji na toj dionici?

who dares, wins


Vidim kolega da Vam je dosadno bez oponiranja. No pustimo sad te sitne čarke. Da Vas pitam nešto korisnije, juče sam pokušavao HT izanalizirati, tehnička mi kaže jedno dok stanje na tržištu nešto sasvim drugo? Jutros vidim da je i kolega Delux prodao što će značiti da je i njemu tu nešto sumnjivo.
Ima te li Vi kakvo mišljenje o trenutnoj situaciji na toj dionici?

evo kolega zasto sam ja prodao

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Ht trenutno nemam pa sam juče probao sa potpuno neutralne pozicije to razmotriti. TA , umirovljenici, nagli skok u zadnjih par dana kaže mi prodaj dok blizina dividende, onaj gap od proljetos, prelijevanje nešto love iz Ine ne ide u prilog tome. Sve u svemu zamršeno pa ćemo vidjeti je li TA tu radi ili će biti kako RBA odluči.

who dares, wins


Ht trenutno nemam pa sam juče probao sa potpuno neutralne pozicije to razmotriti. TA , umirovljenici, nagli skok u zadnjih par dana kaže mi prodaj dok blizina dividende, onaj gap od proljetos, prelijevanje nešto love iz Ine ne ide u prilog tome. Sve u svemu zamršeno pa ćemo vidjeti je li TA tu radi ili će biti kako RBA odluči.

kolega, TA gotovo U V I J E K radi, samo je pitanje koliko znanja ima onaj koji je primjenjuje

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Vidim kolega da Vam je dosadno bez oponiranja. No pustimo sad te sitne čarke. Da Vas pitam nešto korisnije, juče sam pokušavao HT izanalizirati, tehnička mi kaže jedno dok stanje na tržištu nešto sasvim drugo? Jutros vidim da je i kolega Delux prodao što će značiti da je i njemu tu nešto sumnjivo.
Ima te li Vi kakvo mišljenje o trenutnoj situaciji na toj dionici?

Ja nemam HT. Da ga imam danas bi ga prodao na kraju dana.
A svojoj bliskoj prijateljici koja drži HT sam savjetovao da je danas dan za izaći.

Kao što sam napisao neki dan, mislim da je hlađenje na HTu pred nama. Pa bi mogli reći da je i meni čak nešto "sumnjivo tu" . Složio bi se sa kolegom Deluxom, da TA radi gotovo uvijek.
I dobro je čovjek napravio što je danas prodao. Vidi se znanje.

PS:
Čarke, hehe [lol]

Obey Ferengi Rules of Acquisition

atgr

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


atgr

Izvrsno uočeno [thumbsup]

Kune nisu problem, kuna nema

New Report

Close