Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Neznam čemu vječito prepucavanje oko Cromana i njegovih analiza.Pa čovjek daje svoju projekciju stanja
CROBEXA,pustite ga da napiše svoje mišljenje,a forumaši neka procijene gdje smo i u kojem smeru idemo.
A ti vlad,daj molim te reci gdje smo sada dali smo još uvijek u 5.valu i tražimo dno ili smo u impulsnom
ili u 2.rastućem valu.


evo njegove 1. varijante.

prvo do 3700-3800.
zatim do 3260-3440.
tek potom iznad 4400.


Nije niti tako bitno -svako donosi svoje odluke, ali sam pročitao u njegovom objašnjenju da je moguća i ta varijanta da odemo prema gore bez tog podvala prema dole (da bude prikriven koliko sam shvatio) tako da nemoj iskrivljavati, molim te, čovjekove analize.

@atlantik
samo pobijam njegove neistine i izvrtanja.

nitko od ostalih na forumu ne zauzima gard nepogrješivosti i sveznanja.
osim njega.
koji i kad fula 100% izvrće istinu za jednaki postotak.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

@ bajki
krivo si shvatio.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!



@atlantik
samo pobijam njegove neistine i izvrtanja. nitko od ostalih na forumu ne zauzima gard nepogrješivosti i sveznanja. osim njega. koji i kad fula 100% izvrće istinu za jednaki postotak.

[thumbsup]



@atlantik
samo pobijam njegove neistine i izvrtanja. nitko od ostalih na forumu ne zauzima gard nepogrješivosti i sveznanja. osim njega. koji i kad fula 100% izvrće istinu za jednaki postotak.

Istina. Ali čovjek valjda misli zarađivati preko svoje internet stranice pa neće da pravi lošu reklamu. Izuzev ovoga svaka čast Cromanu i Vladu, a i ostalima na trudu.


evo njegove 1. varijante. prvo do 3700-3800. zatim do 3260-3440. tek potom iznad 4400.

A, slijedeći njegov osvrt od , čini mi se , 21.04.2008.? Ali nije ni važno, idemo dalje.


vlad1111: ” evo njegove 1. varijante. prvo do 3700-3800. zatim do 3260-3440. tek potom iznad 4400. ” A, slijedeći njegov osvrt od , čini mi se , 21.04.2008.? Ali nije ni važno, idemo dalje.

iskreno, za osvrt ne znam, možda sam ga previdio.
ali, grafa nema.

svejedno, njegove prognoze su uvijek:
možemo gore, ali i dole.

tako prognozirati može baš svatko.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Neznam čemu vječito prepucavanje oko Cromana i njegovih analiza.Pa čovjek daje svoju projekciju stanja CROBEXA,pustite ga da napiše svoje mišljenje,a forumaši neka procijene gdje smo i u kojem smeru idemo. A ti vlad,daj molim te reci gdje smo sada dali smo još uvijek u 5.valu i tražimo dno ili smo u impulsnom ili u 2.rastućem valu.


@Atlantik

Vlad trazi dlake u jaju.Oni koji su na ewt-blogu znaju sto sam pisao,koje grafikone sam pokazao a vrijeme ce pokazat dali je bilo tocno ili ne. Ljudi koji su jednu minuta za… a drugu ogovaraju istu stvar …nemam puno respekta za takve.
Prave Ewt-analize se rade “in Time” jer je to jedini nacin pratiti pravi razvitak burze.

Ja sam prestao pisati analize na ovome forumu i zahvalite to takvima kao vlad..i jos par njih.Nisam vjerovao da ima toliko ruganja,i laznih predstavljanja i slicnih ljudi u Hrvatskoj ..koliko sam samo u ovo kratko vrijeme video.Mozda zato je Hrvatska i tako korumpirana posto malo iskrenih ljudi ima.
srecom ima i prijaznih i postenih sto sam sreo i njih pozdravljam.

Buduci da i Ewt blog prestaje biti zavrsio sam sa analizama hrvatskih dionica-indexa.
http://www.croman.se nece se bavit sa takvi analizama.
Ono cime cu se bavit to nije nista sto je u interesu ljudi na ovom forumu.

ps asko….du verkar ok…det finns visst falskare än du på detta forum…

još jedan patetičan oproštaj[cry][bye][kiss]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


@Atlantik Vlad trazi dlake u jaju.Oni koji su na ewt-blogu znaju sto sam pisao,koje grafikone sam pokazao a vrijeme ce pokazat dali je bilo tocno ili ne.

nažalost, jajeta nema.
samo dlake.
više njih.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

vlad1111:


@atlantik
samo pobijam njegove neistine i izvrtanja. nitko od ostalih na forumu ne zauzima gard nepogrješivosti i sveznanja. osim njega. koji i kad fula 100% izvrće istinu za jednaki postotak.

Istina. Ali čovjek valjda misli zarađivati preko svoje internet stranice pa neće da pravi lošu reklamu. Izuzev ovoga svaka čast Cromanu i Vladu, a i ostalima na trudu.


Konačno ste ga prokužili….dugo vam je trebalo…[sad]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

New Report

Close