Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Može neko stavit tehničku za INA-r-a!

Hvala!

LEAVE THE WORLD BEHINED


Može neko stavit tehničku za INA-r-a!
Hvala!

zastavica … target 4000 [lol] [lol] [lol]

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Pozdrav

Može tehnikalija za Dalekovod.

Hvala



Može neko stavit tehničku za INA-r-a!
Hvala!

zastavica … target 4000 [lol] [lol] [lol]
[/quote]

Meni zastavica pokazuje 3999!

Nije isto kuna je kuna! [shocked]

LEAVE THE WORLD BEHINED

Molio bih kolege za graf IGH. Unaprijed hvala.

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

kolege jel može tehnicka za BLJE pari mi se da je zastavica pa ako mi može neko od iskusnijih kolega pomoć


kolege jel može tehnicka za BLJE pari mi se da je zastavica pa ako mi može neko od iskusnijih kolega pomoć

Je, na jako puno dionica se formiraju zastavice. Kad dođe do proboja dat ćemo targete.

adpl-r-a
cup & handle target 130

ako može netko od iskusnijih potvrditi ili demantirati ovo

Evo i moj daljni pogled na crobex (da ne zamaram s oscilatorima i inim TA alatima, dajem samo ovako jednostavnu sliku).

disclaimer: Ovo je samo moj pogled, nikako nagovor na kupnju ili prodaju. Ne bi bilo prvi put da pogriješim (bilo da za*ebe TA ili ja u tumačenju indikatora). 😉

Jedno najobičnije razmišljanje je da će veliki dizati dionice 27 , 28 , 29 , i 30 u skraćenom vremenu da bi se ipak pokazalo kako su dionice rasle i ostvarile plus . Pitanje je samo što će biti 3 siječnja rast ili mirovanje ?


disclaimer: Ovo je samo moj pogled, nikako nagovor na kupnju ili prodaju. Ne bi bilo prvi put da pogriješim (bilo da za*ebe TA ili ja u tumačenju indikatora). 😉

ovoga sto ste podvukli smo itekako svjesni.

ne da nije prvi put, nego kontunirano brljate po analizama.
sramotno!

ps. ova analiza nista ne valja, pokusajte ponovo – ali prije toga procitajte osnove.
[angry]

pps. ljut sam ko ris.
[angry] [angry]

Ajde tehničari, nek neko zaljepi TA za Crobex, al sad netko tko stvarno zna. [shocked]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

New Report

Close