Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ako iz crobex-a fiktivno izbacimo INU i zanemarimo njenu trgovinu ovaj tjedan i sve što se dešavalo oko nje, ako izbacimo njen utjecaj na dizanje indexa a to je oko 65% znači otpriike 2/3 rasta crobex-a, dobivamo rast, do jučer nešto otprilike 3,5%-4%. Danas je pao 1,46. Znači Crobi je u plusu 2-2,5%.(računam otprilike, dok pišem, tako da su brojevi približni i od oka, ali se zna na šta ciljam).
Sad mene zanima što se to u našoj zemlji i u našim tvrtkama pozitivno desilo kad smo mi narasli 2-2,5%?
Po meni sve je kao i prošli tjedan i tjedne prije toga. Gledajući iz te perspektive…hm. Ne znam…!

šta se desilo pozitivno 9.3.2009? pa je ipak crobex odletio sa 1300 na 2300 u manje od 2 mjeseca

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Sad mene zanima što se to u našoj zemlji i u našim tvrtkama pozitivno desilo kad smo mi narasli 2-2,5%?

Dotakli smo političko, moralno, društveno dno.
Odavdje se ide samo gore. Gospodarstvo možda nije, ali to je manje bitno.



Sad mene zanima što se to u našoj zemlji i u našim tvrtkama pozitivno desilo kad smo mi narasli 2-2,5%?

Dotakli smo političko, moralno, društveno dno.
Odavdje se ide samo gore. Gospodarstvo možda nije, ali to je manje bitno.
[/quote]

Slažem se ja da se ide po malo gore, ali u normalnim uvijetima danas bi se borili da prijeđemo 1900 bodova, ali ovo s Inom su nenormalni uvijeti i danas smo na 2038. Hoću reći da se to mora kad tad izjuvelirati i da se index bodovno mora dotaknuti u jednoj točki na sredini otprilike oko 1950, da bi se moglo nastaviti normalno dalje! Ja na to tako gledam, možda sam u krivu ali…!


Odavdje se ide samo gore. Gospodarstvo možda nije, ali to je manje bitno.

crobex? [shocked]
uf,kad james nekoga ovako fali, straj me da će taj skoro u stečaj


@ Khmm

Jel može ovakav kanal i linija trenda?


Može.. Puno je dionica probilo svoje dogoročne linije otpora, pa tako i Jadroplov.. To je ono bitno.. A linije se mogu vuć i ovako i onako.. Bitno je da je trend rastući i da je probijena dugoročna (značajna) linija otpora.. Po meni je to dokaz snage za daljnji rast..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

@Samurai

A onda imaš još i ovaj klinčić..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

car

pusa

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



@ Khmm

Jel može ovakav kanal i linija trenda?


Može.. Puno je dionica probilo svoje dogoročne linije otpora, pa tako i Jadroplov.. To je ono bitno.. A linije se mogu vuć i ovako i onako.. Bitno je da je trend rastući i da je probijena dugoročna (značajna) linija otpora.. Po meni je to dokaz snage za daljnji rast..
[/quote]

trend je rastući !? [shocked] [shocked]
a jooooooooooooooojjj, a ušto ja gledan godinu dana
fala što si me prosvitlija, baš san plavuša

molio bi graf za koei i ddjh.

hvala

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


molio bi graf za koei i ddjh.

hvala


sad sam postao ali ne prima…ukrazko…za ddjh …nestabilno….znaci sve je moguce……za koei jedan mi pokazuje up jedan down ako se probiju odredjeni otpori……
molim za tep
unaprije dhvala
pofuk

Moželi par riječi o IGH


Moželi par riječi o IGH

Za pocetak ovo bi bilo dovoljno

Pokazatelji zaduženosti
Dug 322,59% u prijevodu vise od 1,3 milijarde kuna

New Report

Close