Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


khmm,
molim za ADPL-R-A

Hvala i pozdrav!


Cup&Handle.. Target 140Kn..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

Khmme,
ajde molim te kad te ide i JDPL [smiley]

Hvala



khmm,
molim za ADPL-R-A

Hvala i pozdrav!


Cup&Handle.. Target 140Kn..
[/quote]
molim ako moze za inu graf za ovaj tjedan
unaprijed hvala
pofuk


Khmme,
ajde molim te kad te ide i JDPL [smiley]

Hvala


Vratio se u rastući kanal.. Otpor prošli vrh na 154Kn.. Ako to prijeđe, prodat na gornjoj liniji kanala..


molim ako moze za inu graf za ovaj tjedan
unaprijed hvala
pofuk

Kolega Knox je dao odličnu analizu.. Prosurfajte malo.. [wink]

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

Zanimljivo na LKPC!

'Prestanite lagat ovaj napaćeni narod'

Molio bih nekog,tko prati, prognozu za IGH. Hvala!

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

Nije da sam nešto pametno rekao, svakom je to bilo jasno, ali eto:


Mislim, jasno je da crobexu sad slijedi rast, ali eto da imamo i tehničko objašnjenje.

Tehnički sad ovo izgleda malo prekupljeno, ali ovo su specifične situacije kada TA treba malo ostaviti po strani, odnosno ne donositi odluke isključivo na temelju nje. Pojačana likvidnost će vrlo vjerojatno nastaviti gurati prema gore, ne svaki dan i ne tako snažno, ali smjer je up IMHO.


Molio bih nekog,tko prati, prognozu za IGH. Hvala!

PUMP AND DUMP SINDROM.

imho

CROBEX : novonastale zone potpore:
=> 2059-2046
=> 2013-2017
=> 1970
=> 1926

Krepat ma ne molat

Pitanje svim forumašima, na čemu će CROBI padati sada ako INA ostaje na 2830kn????

Top rast u 2011.g. - TEP, ZVCV, HRDH, HDEL, VDKT, IPKK, ....

@ Khmm

Jel može ovakav kanal i linija trenda?

Ako iz crobex-a fiktivno izbacimo INU i zanemarimo njenu trgovinu ovaj tjedan i sve što se dešavalo oko nje, ako izbacimo njen utjecaj na dizanje indexa a to je oko 65% znači otpriike 2/3 rasta crobex-a, dobivamo rast, do jučer nešto otprilike 3,5%-4%. Danas je pao 1,46. Znači Crobi je u plusu 2-2,5%.(računam otprilike, dok pišem, tako da su brojevi približni i od oka, ali se zna na šta ciljam).
Sad mene zanima što se to u našoj zemlji i u našim tvrtkama pozitivno desilo kad smo mi narasli 2-2,5%?
Po meni sve je kao i prošli tjedan i tjedne prije toga. Gledajući iz te perspektive…hm. Ne znam…!

New Report

Close