Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da je ovaj tip slušao svoju lapaču, nebi ništa zaradio. Ovako je u dobrom +, s tim da je valjda jučer prodao. Inače radi se o CRM dionici.
http://vodpod.com/watch/4554322-i-want-my-salesforce-com-crm

@nikson

Za klin ne postoji vremensko ograničenje.. A cijene uvijek(uglavnom) naprave retrace nakon dostizanja targeta.. A nisam rekao da je sada vrijeme za kupovinu.. Ovo su dugotrajne formacije i sigurno će doć do nekakvog retracea nakon proboja.. No, moguće da nam se mišljenja razlikuju..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

@ Khmm treba ih pratit jer su građevinari počeli probijati dugoročne padajuće linije trenda. Koja formacija će se složit o tom potom.

Što se tiče padajućih klinova na padujućem trendu to baš i ne ide osim u rijetkim slučajevima kad je kraj
padajućeg razdoblja. Meni je puno toga ovdje pod upitnikom tako da ne mogu gurnut ruku u vatru da su to zaista klinovi.

@nikson

Formacija je nebitna.. Redovito se pojavljuje više formacija istovremeno.. evo, recimo IGH je dosegnuo target ovog bump&run reversal bottom-a.. a to je formacija unutar ovog klina.. ma nebitno.. mislim da se kužimo..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!


Može netko od tehničara staviti TA za LKPC, zadnji puta su tigrus i Khmm promašili ceo fudbal, pa me zanima što sada grafići kažu?

lp

evo što kažu grafići
i opet… MOŽE LI BOLJE? – LKPC ** INFO [yawn]

Frankly my dear, I don't give a damn!


evo što kažu grafići
i opet… MOŽE LI BOLJE? – LKPC ** INFO [yawn]

Svak nek gleda i tumači kako oće, a ja prilažem svoje viđenje koje mi je i donilo određenu dobit. Ako tebe veseli da je Crobex od sredine 7mj. do danas bolji od LKPC, neka ti je sa srićom.
[yawn]


Malo građevine..

Target zone zeleno.. I meni se ovo čini nategnuto, ali tko sam je da o tom sudim.. Vidjet ćemo..

ps. Ovo je samo jedna za arhivu.. Da me možete pljuvat kad sve ode u klin(ac)..

A ako se ostvari, rock&roll..


DLKV ne spominješ…?

Khm
Budi širokoruk pa daj neku analizu za dalekovod
Gledam ovaj graf i izgleda mi da po prethodnim obrascima odbijanaca može napast 350 ko od šale

Ukupan promet na burzi jucer i danas je bio 234 i 240 miliona. Od toga na INU otpada: 176 i 202 miliona. Znaci da je protrgovano 58 i 38 miliona kuna na drugim dionicama. Iz cega se lagano moze zakljuciti da je izvan dionica jos nekih 282 miliona kuna.
S druge strane drzava i fondovi zajdno drze cca 46 % ine sto znaci da im treba minimalno 4 %. Danas i jucer je protgovano cca 1.4 %. Da bi drzava i fondovi skupili 50 % trebaju jos 2.6 % sto pretvoreno u kune iznosi cca 736 miliona ili ti 260000 dionica po 2830.
Za ocekivati je da ce neki investitori unovciti dobiti, sto moze dovesti do usporavanja trenda, no da li smatrate da ce crobex padati?


Ukupan promet na burzi jucer i danas je bio 234 i 240 miliona. Od toga na INU otpada: 176 i 202 miliona. Znaci da je protrgovano 58 i 38 miliona kuna na drugim dionicama. Iz cega se lagano moze zakljuciti da je izvan dionica jos nekih 282 miliona kuna.
S druge strane drzava i fondovi zajdno drze cca 46 % ine sto znaci da im treba minimalno 4 %. Danas i jucer je protgovano cca 1.4 %. Da bi drzava i fondovi skupili 50 % trebaju jos 2.6 % sto pretvoreno u kune iznosi cca 736 miliona ili ti 260000 dionica po 2830.
Za ocekivati je da ce neki investitori unovciti dobiti, sto moze dovesti do usporavanja trenda, no da li smatrate da ce crobex padati?

apsolutno.
već je preveliki rast na pojedinim dionicama, mudro je imati malo kešovine sa strane .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


DLKV ne spominješ…?

DLKV-R-A

Bump&Run reversal bottom s targetom 300Kn.. Dalje od toga zasad ne bih išao jer je iznad popriličan otpor na 312Kn.. Inače, tu je u igri bio padajući trokut koji je probio na dolje..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

khmm,
molim za ADPL-R-A

Hvala i pozdrav!

New Report

Close