Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Brodari


Usporedba gradjevinara s CROBEX-om zadnjih godinu dana

Kolega, kompletirajte i ostale graditelje, tipa HDEL, LVCV, VDKT da vide ljudi kako ima i podcijenjenijih.

Top rast u 2011.g. - TEP, ZVCV, HRDH, HDEL, VDKT, IPKK, ....

deniro kaj ih ne vidiš ok nema LVCV-A

pepe7



Usporedba gradjevinara s CROBEX-om zadnjih godinu dana

Kolega, kompletirajte i ostale graditelje, tipa HDEL, LVCV, VDKT da vide ljudi kako ima i podcijenjenijih.
[/quote]
hdel i vdkt su unutra

može li netko postiti analizu za atpl I BDI?……
što se očekuje u narednom razdoblju’?…..


idemooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Najpopularniji besplatni bloger degeneric u USA vidi budučnost ovako:

http://2.bp.blogspot.com/_TwUS3GyHKsQ/TQaOLGZMTQI/AAAAAAAAIOU/rn4n4jo6ysk/s1600/spxdaily.png



idemooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Najpopularniji besplatni bloger degeneric u USA vidi budučnost ovako:

http://2.bp.blogspot.com/_TwUS3GyHKsQ/TQaOLGZMTQI/AAAAAAAAIOU/rn4n4jo6ysk/s1600/spxdaily.png
[/quote]

je li dosad išta pogodio?

najskuplji savjet-besplatan savjet! [thumbsup]

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

Ferengi, očekujemo tvoje grafove

Gdje smo i koje dionice ce vjerojatno rasti slijedece godine

Malo građevine..

Target zone zeleno.. I meni se ovo čini nategnuto, ali tko sam je da o tom sudim.. Vidjet ćemo..

ps. Ovo je samo jedna za arhivu.. Da me možete pljuvat kad sve ode u klin(ac)..

A ako se ostvari, rock&roll..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!


Malo građevine..

Target zone zeleno.. I meni se ovo čini nategnuto, ali tko sam je da o tom sudim.. Vidjet ćemo..

ps. Ovo je samo jedna za arhivu.. Da me možete pljuvat kad sve ode u klin(ac)..

A ako se ostvari, rock&roll..


Meni je ovdje malo nategnuta priča sa klinovinovima. Ako su ovo padajući klinovi tada bi cijene nakon odbijanca opet trebale iscuriti na nove niže razine. Predug je vremenski niz da bi bili klinovi u igri.
Po meni treba pratit liniju trenda i vidit da li će se probit padajuća linija trenda. Nakon što se probije padajuća linija trenda gledat na otvaranje pozicija.

Ma slažem se samo onda će cjene već biti 50-70% veće………a meni se neda nešto plaćati skuple kad to mogu dobit jeftinije……..a vi čekajte kupovne signale…….
Pa tko voli neka izvoli…..

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

New Report

Close