Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kako se zove gap koji će sutra nastati na crobexu ?
da li će se popuniti ?
zna li tko odgovor ?

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

hoće to se popunjava gap iz 2008. [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


kako se zove gap koji će sutra nastati na crobexu ?

gapINA!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

idemooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


kako se zove gap koji će sutra nastati na crobexu ?
da li će se popuniti ?
zna li tko odgovor ?

kolega Inverter prati to [yawn]

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012



kako se zove gap koji će sutra nastati na crobexu ?
da li će se popuniti ?
zna li tko odgovor ?

kolega Inverter prati to [yawn]
[/quote]
evo kolega, GAP [wink]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Molim za komentare crobexa jer su s ovim danas probijene mnoge granice, otpori i sl……….
i ako može koji graf, hvala

mislim da je ovo prelijepo da bi bilo istinito, crobex raste, nove pare na burzi, euro će pasti, sve dok MOL da javnu ponudu i nitko mu ne proda dionice ili ih sad MOL prodaje po 2830, javna ponuda ide po 2800 i briga ih, ionako se ništa ne mijenja ako i skupe više od 50% mislim da će se sve to vrlo brzo otrijezniti, samo je pitanje koju će dionicu mirovinci prodavati da bi obranili crobi http://schooloflife.webs.com/




kako se zove gap koji će sutra nastati na crobexu ?
da li će se popuniti ?
zna li tko odgovor ?

kolega Inverter prati to [yawn]
[/quote]
evo kolega, GAP [wink]
[/quote]

zgodno … jer ovo je tvrtka na čijem je primjeru Graham u inteligentnom ivestitoru objašnjavao primjenu fundamentalne analize te ciklične prijelaze iz podcijenjenog u precijenjeno …

CROBEX

Nitko ništa ne piše, pa evo.. Jedna optimistična..

Duplo dno.. Target 2080.. (za kolegu House-a)
Big W.. Prva stanica 2226 (roza zona).. Zastoj.. Druga stanica 2675 (ljubičasta zona).. (za kolegu Johny-a 007)

ps. nadao sam se gap-u na grafu, al’ i ovako izgleda impresivno.. hvala ti, INA..

Sretno!

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

Khmm @

citas mi misli.Svakako obecavajuce. [thumbsup]

Usporedba gradjevinara s CROBEX-om zadnjih godinu dana

New Report

Close