Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Obzirom da je mr. Plavi odbio moju ponudu za natjecanjem ta kontra fa, iz kako kaže razloga netransparentnosti. Evo prilažem jedan mali graf, iz kojeg je lako uočljivo kako amerikanci reagiraju na klin ili čak možda nešto drugo. Moja k. je bila 4.86, prodaja danas na 4.07 [embarass], možda malo razlog i prepiska s njim.


Obzirom da je mr. Plavi odbio moju ponudu za natjecanjem ta kontra fa, iz kako kaže razloga netransparentnosti. Evo prilažem jedan mali graf, iz kojeg je lako uočljivo kako amerikanci reagiraju na klin ili čak možda nešto drugo. Moja k. je bila 4.86, prodaja danas na 4.07 [embarass], možda malo razlog i prepiska s njim.

Kolega lakistrike, nemojte tako, dapaće, ja sam ponudu prihvatio, međutim nemate nikakvu poviejst iza sebe. Naveo sam da bi kao dokaz trebali pisati i crtati na ovoj temi, i da na temelju toga vidim da ste ulagali. Vi ste član foruma od prije 3 mjeseca, dakle ne možemo, ali smo se dogovorili za iduću godinu, dok još malo usavršite crtanje i pisanje na forumu.

U protivnom mogli biste mi podmetnuti nekoga tko ne trguje po TA, a onda je moguće i da ima bolji prinos od mene.. kužite… radi se samo o transparentnosti..

Molim moderatore, ako već prebacuju ovaj post da prebace i dio od lakija, gdje spominje da sam odbio ponudu, što nije istina. Ako treba stavit ćemo i privat poruke tu, pa neka čitateljstvo prosudi.

DA ne odudaram od teme, jako zgodna sličica, sviđa mi se… podjseća me na StarTrek, to mi je bila omiljena serija sa onim Picardom Jean Lucom.
P.S. Vi tu pišete vlastite minuse u trade, a ja u plusu ca. 40 %, od kada sam kupio zadnju LKPC na dnu i to prošli tjedan. Nemojte tako izgubiti ćete okladu.
[thumbsup]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


2 tjedna, why?

pa tako nekako iza nove godine mislim da će počet korekcija ozbiljnija ovog rasta.
možda se varam …
možda krene i prije?

vi bi lovili faz po 9.5?
tako negdje i ja vidim dno za njega…


@plavi

ma kakva transparetnost. koga briga tko je i koliko kupio.
ono šta napišete na forum, to vam se računa kao da ste kupili. isto i kolegi. pa se natječite 😀


@plavi

ma kakva transparetnost. koga briga tko je i koliko kupio.
ono šta napišete na forum, to vam se računa kao da ste kupili. isto i kolegi. pa se natječite 😀

Ja pišem na forumu zadnjih 5 godina tako, ali ne i kolega..slažem se sa vama..

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Dobro, uvijek je dobro imati oposition, pa i atmosfere radi. Volim kad plavi gadi ta, ima tu nešto memljivo i ogavno kod tih grafova, kao i kod svake ovisnosti. Ali opet, kako kupiti dionicu bez da pogledaš graf, sjećam se tako se radilo prije 6-7 godina, veli ti broker kupi, to ti je jedna prosperitetna firma i ti ga poslušaš i ne ispadne loše.

p.s. lng prodan na 5.07, greškom navedeno 4.07.

Ovo je jedna od najjačih TA slika. Preuzeta sa Evil-ovog sajta. [thumbsup]
Slika koja govori mnogo riječi.

Evo i Crobeks. [lol]

Kao što je slika 1 rekla, još prije mjesec dana, da 1770 ima sigurno potencijala za odbijanac od 2-3 dana, a moguće i čak za trajnije dno… eto ispalo ovo drugo …
Priznam da sam bio malo skeptičan, ali iz ravnoteže cijena odlučila GORE! Super! [rolleyes]

PS: čak i HT jako jako sliči onom što sam “maštom” nacrtao .. al za to ćemo još pričekati pa da usporedimo … [cool]

Obey Ferengi Rules of Acquisition

može li netko dati graf za podr?
hvala!

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”

FerengiHr [thumbsup]


može li netko dati graf za podr?
hvala!

može, izvoli

Hvala NASDAQ!

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”

Vrijeme je, da se ponovi stavi graf od 30.08. ove godine. Bilo je to vrijeme kada je index sp 500 iznosio 1064,59 bodova. Prognoza je u ta teška vremena, kada su veliki tehničari prognozirali pad prema cca. 900 bodova – bila rast prema 1251 boda do kraja ove godine. Bilo je i teških riječi sveznalic a na ovom forumu, kao i uvijek do sada ( isada će biti isto).

Jučer je index sp 500 postigao najviši target od 1240,40 boda (a blizu je i kraj godine). Polako počinjem opet sa prodajom,(mada bikovi misle, da mogu još produžiti sa rastom do cca. 1285) jer se očekuje korekcija od nekih cca. 10% u roku 1-2 meseca.

Targeti su mi za sada 1151 (38% fibo) ili 1125 (50% fibo). (grafove ću staviti kasnije).

Ajd čekam komentare i sretno svim bikovima.


Vrijeme je, da se ponovi stavi graf od 30.08. ove godine. Bilo je to vrijeme kada je index sp 500 iznosio 1064,59 bodova. Prognoza je u ta teška vremena, kada su veliki tehničari prognozirali pad prema cca. 900 bodova – bila rast prema 1251 boda do kraja ove godine. Bilo je i teških riječi sveznalic a na ovom forumu, kao i uvijek do sada ( isada će biti isto).

Jučer je index sp 500 postigao najviši target od 1240,40 boda (a blizu je i kraj godine). Polako počinjem opet sa prodajom,(mada bikovi misle, da mogu još produžiti sa rastom do cca. 1285) jer se očekuje korekcija od nekih cca. 10% u roku 1-2 meseca.

Targeti su mi za sada 1151 (38% fibo) ili 1125 (50% fibo). (grafove ću staviti kasnije).

Ajd čekam komentare i sretno svim bikovima.


Korekcija da ali zašto tek za mjesec,dva kad je moguća do kraja godine i to iz jednog razloga koji je jako bitan a nema ga ne TA i spada u sferu američke porezne politike. Ja to isto nisam znao ali pošto me njihovo tržište interesira povremeno kontaktiram sa ljudima koji tamo trguju i znaju za taj fenomen. Raspitajte se i Vi pa ćemo zajedno čekati da vidimo je li tomu tako. Inače sam rekao da se više ne mislim daviti na ovoj temi ali opet smatram da je dotična situacija prevažna pa sam laganini prešao preko svoga ega u nadi da ću u zamjenu za to steći neko znanje. Hebeš ego kad su pare u pitanju. [lol]

who dares, wins

New Report

Close