Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Daj netko brzo za INA-u TA. Gori !!!

who dares, wins

Kolega Ferengi, može li tvoje viđenje HT-a?


Daj netko brzo za INA-u TA.

Može, tehnički target je 2.780 kn, janso se vidi iz grafa.



Daj netko brzo za INA-u TA.

Može, tehnički target je 2.780 kn, janso se vidi iz grafa.
[/quote]
Vrhunski odrađeno kolega. [thumbsup]

who dares, wins


Kolega Ferengi, može li tvoje viđenje HT-a?

Zašto ne. Evo.
Da sudim prema svom osjećaju, bio bi optimist prema HT-u.

Ako je suditi prema grafu, još uvijek nema nikakve naznake da bi trebalo sumnjati u rast. Možda je malo intenzivnija bila ova korekcija u bull trendu, ali još nije razlog neki za pretjeranu zabrinutost.

Evo tjedni i dnevni pregled.
Čak sam i bio koristio maštu, pa sam nacrtao kako ja vidim da bi to trebalo izgledat na HTu [tongue]

Obey Ferengi Rules of Acquisition

Možda nije za ovu temu,ali u slučaju ovako drastičnog skoka INE i crobex će se odbiti prema gore,pa bi to mogla biti dobra vijest i za one koji nemaju dionice INE [thumbsup]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(


Možda nije za ovu temu,ali u slučaju ovako drastičnog skoka INE i crobex će se odbiti prema gore,pa bi to mogla biti dobra vijest i za one koji nemaju dionice INE [thumbsup]

TKZ domino efekt,……..kada perjanica podivlja i sve ostalo leti. [pray]


Možda nije za ovu temu,ali u slučaju ovako drastičnog skoka INE i crobex će se odbiti prema gore,pa bi to mogla biti dobra vijest i za one koji nemaju dionice INE [thumbsup]

Na žalost ništa. Ekipa će to već maksimalno amortizirati sa spuštanjem HT jer će cijena odkupa od penzića biti na razini 265 kn, max 270. Rušiti će i građevinare i brodare. Vode oni računa o tehnici i danas će morati gadno raditi na obuzdavanju grafa. Što će tiče love ode ona na kupovinu stranih obveznica i ostalog sranja što će im njihvoi vlasnici uvaliti vani kao i prije dvije godine. Mađari su u pravu kada su nacionalizirali mirovinske fondove jer to je samo grupa sitnih lopova koja radi po nalogu krupnog kapitala i potkrada buduće umirovljenike.

HT :
– proboj RSI-a + medvjeđa divergencija => proboj dugoročne UP linije trenda cijene ukoliko odbijanac ne prijeđe 271(274) ?

Krepat ma ne molat



podravka u zoni kupnje…bez puno filozofiranja

odlično da ste mi ukazali na to, ja to cijelo vrijeme gledao ovako! [thumbsup]
[/quote]
jel jos cekas podravku na 200 kn prema tvojim tehnikalijama [proud]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Će bit kruha Ferengi?

Evo, još jedna projekcija se pokazuje kao potpuni uspjeh. [tongue]

1) slika 1 – target za privremeno dno dan je unaprijed 15 dana (16.studenog.2010)
2) slika 2 – na targetu dana skica kako bi trebao izgledati odbijanac (30.studenog.2010)
3) slika 3 – provedba odbijanca teče po planu sa minimalnim targetom 1825.

Ostvarenjem 1825 bit će potrošena energija stvorena oversoldom. I moguć je nastavak prema dolje.
Ali o tom po tom.

To će bit tema idući tjedan.

[rolleyes]

Obey Ferengi Rules of Acquisition

LoodyAllen @ ja te pitam za PODR jel jos cekas na 200kn? zadnja 274kn [tongue]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close