Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


E, da i VLDS.. Slična priča kao i Ingra.. Probijen descending broadening wedge.. Dobra stvar, uglavnom..

mislim da je probijen otpor koji je priječio rast.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Updejt.

Će bit kruha Ferengi?

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


E, da i VLDS.. Slična priča kao i Ingra.. Probijen descending broadening wedge.. Dobra stvar, uglavnom..

Target 13 i kusur, za početak…

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Mogucnost za SP…
ako je ovo nekakav trokut…moguce da ce ici danas gore…pa sljedeci tjedan potvrda trokuta….i novi HIGH…
no koreju nemogu uglavit u graf… [lol] [lol]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.



Gledajući tehnički na S&P-u su se pojavila dva patterna. Trokut i Pravokutnik. Trokut je propao jer smo prešli 3/4 visine baza, tako da se nalazimo u pravokutniku, koji nam prema pravilima dopušta gibanje u rasponu cca 1175 – 1200, te nakon toga proboj prema dole. Kako se pravokutnici pojavljuju ot prilike na polovici trenda, target ovog patterna bi bio cca. 1150.
Da je trend trenutno silazni sugerira nam i volumen koji u zadnja tri dana raste kako S&P pada.
Rast volumena u padajućem tržištu govori o jačini padajućeg tržišta.

Gledajuće graf S&P preko EWT-a, trenutno se nalazimo u 4 valu i targeti se otprilike poklapaju. Po ovom gledanju S&P bi nakon pada trebao još rasti cca 120 bodova. (za rast vala 1), a nakon toga slijedi jako crno….


vrlo moguce…
[thumbsup]
al obavezno pogledat i tjedni graf…
[/quote]
jucer je bila druga prica ????? [rolleyes]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Gapko….
pogledaj sto sam napisao pod obavezno…

tebi preporucujem….takodjer pod obavezno….
promjeniti naocale….ove ti nevaljaju… [rolleyes]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


Gapko….
pogledaj sto sam napisao pod obavezno…

tebi preporucujem….takodjer pod obavezno….
promjeniti naocale….ove ti nevaljaju… [rolleyes]


ljepo bi te osisali ameri…prema ovim tvojim analizama… [tongue]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Prije godinu i po Crobi je bio poviše ATX-a.
Sad ga ATX šije za 50%.
Bez kometara.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.



Gapko….
pogledaj sto sam napisao pod obavezno…

tebi preporucujem….takodjer pod obavezno….
promjeniti naocale….ove ti nevaljaju… [rolleyes]


ljepo bi te osisali ameri…prema ovim tvojim analizama… [tongue]
[/quote]
neznam ko je odradio amere tzv. GAP analizom.. [yawn]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

novi high je vrlo vjerojatan 🙂

xxx


Će bit kruha Ferengi?

Evo pa usporedi da li projekcija sliči provedbi, ili ne. Po meni sliči [lol]

Obey Ferengi Rules of Acquisition



Će bit kruha Ferengi?

Evo pa usporedi da li projekcija sliči provedbi, ili ne. Po meni sliči [lol]
[/quote]

Nažalost kolega morati ćemo pričekati da se pretovari HT ( prodaja iz umirovljeničkog fonda ).
Prvo su ga digli da bi utovarili svoje dionice, a sada ga spuštaju da ponovo kupe niže od umiroljeničkog fonda. Balansiraju svakodnevno crobex i drže ga na mjestu.

New Report

Close