Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


atpl se danas odbila od gornjeg boll.

VDKT je ispred svih dionica, pa se i on danas odbio od gornjeg Bollinera.
Fenomenalno kako su se sve dionice danas posložile do gornjeg bollingera.
Još dosta njih je došlo do gornjeg bollingera. Osim nekolicine ,INGR,TISK…LEDO

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Po ewt smo sve odradili i A i B a bogami i C.A činimi se i peti val.[cool]

SAM PROTIV SVIH


fazan: ” Koji je vama: TA obuhvaća: potpore, otpore, trendove, EWT, fibo, geometrijska tijela, obične grafikone … mojne da se vraćamo na osnove nadam se da svi vidimo da će 4.000 biti jak otpor … eto da ne bude da nisam rekao … ” 4000 je ca 3% od 3900. k tome je i psihološki značajna. ewt- ne priznaju je svi tehničari.

ne priznaju svi tehničari niti japanske svijeće …

bit je različito pristupa od FA … do se oni muče s nopatom, mi samo pogledamo u grafikon, nacrtamo neke čvrčarije i tana: ide Crobi na 4.000,00

jel’ tako?

I love the Smell of Profits in the Morning


Po ewt smo sve odradili i A i B a bogami i C.A činimi se i peti val.[cool]

baci neku skicu

I love the Smell of Profits in the Morning

Ali EWT metoda može jako prevariti ,skoro sam i ja ostao čekati taj peti val,međutim hvala bogu na oscilatorima.

SAM PROTIV SVIH


Ali EWT metoda može jako prevariti ,skoro sam i ja ostao čekati taj peti val,međutim hvala bogu na oscilatorima.

[thumbsup]

Udovolji Fazanu. I ja bih volio vidjeti.

Vidim da nitko ne spominje mogucnost stvaranja dvostrukog dna u ovom slucaju u obliku siljka.
Znaci nakon dostizanja otpora na malom volumenu (cca 3950, 4000) promjena smjera jednakom snagom na dole i onda odbijanje od donje linije trenda od 2004. god. na ovamo (cca 3350, 3400 ovisno o sirini).
Sorry, nemam scanner pa treba skicirati svatko za sebe.
BTW zanimljivo kako se kvaliteta postova drasticno pogorsala od kad je zapoceo ovaj odbijanac, ljudi gledaju u visine i kao da gube tlo pod nogama.
Skromnost i jednostavnost bi trebale bit osnovne odlike svakog boljeg investitora, a market je takav – kazni te kad se opustis i najmanje nadas.
Kako ono ide: kad mislis da si pobjedio market…


vlad1111: ” fazan: ” Koji je vama: TA obuhvaća: potpore, otpore, trendove, EWT, fibo, geometrijska tijela, obične grafikone … mojne da se vraćamo na osnove nadam se da svi vidimo da će 4.000 biti jak otpor … eto da ne bude da nisam rekao … ” 4000 je ca 3% od 3900. k tome je i psihološki značajna. ewt- ne priznaju je svi tehničari.” ne priznaju svi tehničari niti japanske svijeće … bit je različito pristupa od FA … do se oni muče s nopatom, mi samo pogledamo u grafikon, nacrtamo neke čvrčarije i tana: ide Crobi na 4.000,00 jel’ tako?

ja sam ti prema svom obrazovanju (između ostalog[smiley][wink]) fundamentalist.
TA je alat koji koristim kao dio strategije ulaza/izlaza iz dionice.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

nisam dostojan da uniđem u krug vaš, samo recite riječi dvije iskači ili uskači i ozdraviće minus moj
ps. totalno novi ovaj dio foruma mi se je najbolji niš ne kužim ali nema navijačkih emocija

nisam dostojan da uniđem u krug prijatelja vaš nego samo recite riječi ozdraviće minus moj


Ali EWT metoda može jako prevariti ,skoro sam i ja ostao čekati taj peti val,međutim hvala bogu na oscilatorima.

Sve metode mogu prevariti ali bitno je imati dovoljno znanja o metodama.Ewt se ne nauci u par tjedana kao sto neki vjeruju.

Peti val je bio…to su mogli videti oni sto su gledali postavljene analize prije par dana.Sada su nove formacije preuzele razvitak.
Buducnost burza …je u istinu interesantna….


Vidim da nitko ne spominje mogucnost stvaranja dvostrukog dna u ovom slucaju u obliku siljka.

Evo ja sam nekoliko puta na to pomislio … ali se nisam usudio napisati … jednostavno ne mogu povjerovati da bi mogli opet tako oštro pasti … fundamentalno gledajući, nema razloga za pad …

iako, TA ne možeš tako promatrati … ne predviđa se tržište predviđajući sljedeću formaciju …

I love the Smell of Profits in the Morning

ajde, cromane, ne obmanjuj ljude.
u obje tvoje varijante, koje si prekjučer skinuo sa svoje web stranice (imam ih pohranjene), predviđao si pad nakon razine 3800.

sada si stvarno pretjerao.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

New Report

Close