Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

odbijanac crobex na 1777,00.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Evo malo nafte, nisam dugo cisto samo par bezveznih crtica!!!!!!!!

Dalekovod – pozitivna divergencija ?????

Woo hoo. Target iz bivše projekcije dostignut. Sad još da dobijemo odbijanac, pa da se ova "fikcija" zvana TA još jednom po zilijunti put potvrdi.

Rezime :
a) 14.10.2010 koristeći TA alate preporučen sell na 1895. (slika1)
b) 15.11.2010 uvažavajući trendove i indikatore, te razinu potpore, dan je cilj 1770-1780. (slika2)
c) 26.11.2010 predviđamo potporu, čak i odbijanac od dva do tri dana sa ovih razina (slika3),
koji je već najavljen u slici2.

Dodatno : Crobeks formira padajući trokut, s time da je cijena već jako blizu "špicu" trokuta, što meni ukazuje da ćemo dobiti odluku o dužem trendu i naravi tržišta u sljedećih 10ak trgovinskih dana.

Obey Ferengi Rules of Acquisition

Evo i valutna strana se slaže. Dollar bi trebao u narednim tjednima ipak pohlađivati se.
A burze valjda onda mogu gore u tom periodu.

No,
veliko je pitanje koliko će biti jaka i duboka ta korekcija na dollaru. Ako dollar u narednih 2-3 tjedna
padne jedva na 77, i ohladi tjedni graf ( i dnevni ) , a mjesečni vrišti da želi gore… ne znam .. čini mi se da bi se tu mogao rodit novi bull u dollaru.

No o tom, po tom. Prerano je još.

Obey Ferengi Rules of Acquisition

bravo


Dalekovod – pozitivna divergencija ?????

svidja mi se kak razmisljas


Evo i valutna strana se slaže. Dolla bi trebao u narednim tjednima ipak pohlađivati se.
A burze valjda onda mogu gore u tom periodu.

No,
veliko je pitanje koliko će biti jaka i duboka ta korekcija na dollaru. Ako dollar u narednih 2-3 tjedna
padne jedva na 77, i ohladi tjedni graf ( i dnevni ) , a mjesečni vrišti da želi gore… ne znam .. čini mi se da bi se tu moga rodit novi bull u dollaru.

No o tom, po tom. Prerano je još.

NASDAQ, 27.11.2010. u 02:08

veliko je pitanje koliko će biti jaka i duboka ta korekcija na dollaru.

Ako dollar padne
ne znam ..
čini mi se

No o tom, po tom.

Prerano je još.

drž te se fikcije, kemije, "petrokemije" [rolleyes]
tamo nema ako, možda, upitnika…

fiziku i ovosvitske stvari prepustite meni [kiss]

Molim tehničku analizu za ATLP-R-A. Je li vrijeme za (do)kupnju? Hvala!

Usporedba brodara.
Jedna kompanija se trguje sa znatnom premijom, jedna sa znatnim diskontom.


svidja mi se kak razmisljas

Hvala Vam kolega.


drž te se fikcije, kemije, "petrokemije" [rolleyes]
tamo nema ako, možda, upitnika…

fiziku i ovosvitske stvari prepustite meni [kiss]

Pa koliko vidim vaše je predviđanje također spust prema 77-78 za us dollar
otprilike onako kako sam i ja rekao. Dakle tu nam se poklapa predivđanje. .. dakako moje
proizlazi iz fikcije i kemije, a vaše proizlazi iz čiste TA. [tongue]

Inače, nemojte me krivo shvatiti,
ja sam strastveni zaljubljenik u tehničku analizu i tumačenje grafova.

[thumbsup]

Obey Ferengi Rules of Acquisition

Dali nam ovo JDPL ide stvarno na 100-105.Čini mi se da su neki opet bili u pravu.Nisam stručnjak ali ako može netko malo iskusniji.Gledajući ovako letimično graf nebih kupovao prije te cjene.
Hvala

New Report

Close