Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo "petrokemije". [lol]

Obey Ferengi Rules of Acquisition

Jako je interesantan ovaj tvoj Random Walk, a još su interesantniji ovi SMA-ovi. Ovi SMA 20-50 je relativno spor pomični presjek i hvata duže valove. Što je intersantno pomični presjek kad je dao kupovni (prodajni) signal ne zna kakva će brojeve generirati random funkcija. Ja sam već malo prilagodija simulaciju svojim potrebama i iznenađujuće je kako dobro funkcioniraju pomični presjeci.

Ferengi [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

@Ferengi

Genijalno.. Evo i analiza jedne random dionice.. Sve funkcionira.. Trend linije, kanali, measured move, dvostruki vrhovi, dvostruka dna, klinovi, trokuti.. Sigurno sam još nešto previdio.. Fenomenalno..

Svaka čast! Dao bih Vam 200 da mogu.. [thumbsup]

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!


Jako je interesantan ovaj tvoj Random Walk, a još su interesantniji ovi SMA-ovi. Ovi SMA 20-50 je relativno spor pomični presjek i hvata duže valove. Što je intersantno pomični presjek kad je dao kupovni (prodajni) signal ne zna kakva će brojeve generirati random funkcija. Ja sam već malo prilagodija simulaciju svojim potrebama i iznenađujuće je kako dobro funkcioniraju pomični presjeci.

Ferengi [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

Mene osobno fascinira kako potpuno random generirana cijena poštuje određena pravila, recimo trend. Jasno mi je da gibanje dionica nije baš u potpunosti stohastičan proces, ali skoro da jest.

Zašto recimo drži trend liniju (crtu) dosta dugo vrlo precizno i onda kad pukne onda dugo pada [lol]

Ili ovo kako je kolega Khm napisao i nacrtao.
Sve funkcionira. Kanali, trendlinije. A vjerujte rade i oscilatori savršeno [lol]
Samo importate podatke u Teletrader i fino si možete pogledat MACD,RSI…

Hvala na pohvalama.

Obey Ferengi Rules of Acquisition

Zapanjujuće

Sve to fino izgleda… u prošlosti. Naknadna analiza je najskuplja analiza.

ima li ko da stavi zajednički cjenovni graf ADRS-P-A i HT [sealed]


Sve to fino izgleda… u prošlosti. Naknadna analiza je najskuplja analiza.

Baš tako. Ne bi onda najbogatije firme u USA, EU…platile 1xxxxxxx $ tehničkim analitičarima za naknadne analize.

Inače sve pohvale za trud.


ima li ko da stavi zajednički cjenovni graf ADRS-P-A i HT [sealed]

eto ga

Krepat ma ne molat

ferengi, daj jos jednom objasni kak se ubaciuju podaci u excell.
nesto mi se stima.
[angry]

hvala!meni izgleda da je sad samo upitno oče li ht prema 260? [sealed]

Ht – da li će ostati u kanalu?

New Report

Close