Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


mnoge dionice se naglo narasle i već danas su precijenjene. trenutačno sam 53% u kešu. ništa ne kupujem. preostale dionice prodajem nakon pojave prodajnog signala u skladu sa strategijom izlaza iz dionica. dakle, za neko vrijeme 100% keš pozicija. potom čekam korekciju. i kupujem dionice s ca 80% sredstava nakon nje tj nakon pojave kupovnog signala u skladu sa strategijom ulaza u dionice. 20% keša uvijek držim za interventne potrebe (najčešće unosno dnevno trgovanje).

U he@ote, ti si moj idol[lol]
Ovo mi zvuči ko valcer.
Da sam ovako radio , danas bi bio već milijunaš. Taktiku jako dobro znam.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


no, što je visokopozicionirani TALumeni?, ide li ovaj brod na 3900 i koju bobu pa onda stampedo nazad na 3400 ili što, što mi da radimo na Vašim valovima jer me hvata već morska bolest[angry] [lol]

za one koji pate od morske bolesti:
ne dajte se zavesti![wink][tongue][sealed]
tko atlantsku prati,
lako mu da shvati.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Na Tisku je konačno probijena linija silaznog trenda prema gore.

I love the smell of napalm in the morning...

TA (ne EWT) zbori:

nakon h&s obrasca i pada na razinu početka rasta, slijedi oporavak u rasponu od 1/3 do 2/3 pada.
otprilike:
5400-3200= 2200
1/3×2200= 730

raspon povratka: 3900-4600

otpori na ca 3900, 4250-4300, 4600.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

a [color=blue]ewete[/color]…
uskoro ebete.

ebete metoda.
nedostaje slovce j.[tongue][cool][thumbsup]
i jedan međuslovni razmak[proud][cool][wink]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


TA (ne EWT) zbori: nakon h&s obrasca i pada na razinu početka rasta, slijedi oporavak u rasponu od 1/3 do 2/3 pada. otprilike: 5400-3200= 2200 1/3×2200= 730 raspon povratka: 3900-4600 otpori na ca 3900, 4250-4300, 4600.

Upravo radi ovaga volim klasičnu TA. Kratko, jasno i prepoznatljivo. EWT zavodljiva, ali i prevrtljiva.

Vlad1111111,
kako komentiraš današnje dodirivanje gornje granice Bollingera kod većine likvidnijih dionica?
I to prvi put još nakon od prije Nove godine.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


Vlad1111111, kako komentiraš današnje dodirivanje gornje granice Bollingera kod većine likvidnijih dionica? I to prvi put još nakon od prije Nove godine.

tako što očekujem odbijanac kod većine.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

atpl se danas odbila od gornjeg boll.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Koji je vama: TA obuhvaća: potpore, otpore, trendove, EWT, fibo, geometrijska tijela, obične grafikone …

mojne da se vraćamo na osnove

nadam se da svi vidimo da će 4.000 biti jak otpor … eto da ne bude da nisam rekao …

I love the Smell of Profits in the Morning


Dobra večer! G. vlad1111 lijepo je od Vas što nam dajete svoje analize,ali bilo bi još ljepše kada biste dali analize prije “te” korekcije,pa makar obavijest upozorenja na PM.

pa to je upozorenje


Koji je vama: TA obuhvaća: potpore, otpore, trendove, EWT, fibo, geometrijska tijela, obične grafikone … mojne da se vraćamo na osnove nadam se da svi vidimo da će 4.000 biti jak otpor … eto da ne bude da nisam rekao …

4000 je ca 3% od 3900.
k tome je i psihološki značajna.

ewt- ne priznaju je svi tehničari.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

New Report

Close