Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

GERONIMO:

Pozdravljam ekipu koja ceka 5 val.[lol]

“5 val” je vec prosao…
nisu ga uocili…
valjda je bio jako mali…

sad smo na 2 valu rasta.

Znam prijatelju [cool]

SAM PROTIV SVIH


Nema do nas Hrvata. Mi stvaramo povjest. Neka drugi uce na nama.

[lol] [lol] [lol]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


5 val” je vec prosao… nisu ga uocili… valjda je bio jako mali..

Ne mora znacit da je bio mali. Recimo, u camcu na pucini, moze tsunami proc ispod tebe, ne mora znacit da ces osjetit. Osim ako ti prevrne Žuju [thumbsup] Eto tebi s pucine val je izgledao mali, a onaj koji ga je docekao na obali, misli suprotno (ako je prezivio)[thumbsup]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!


Evo malo TA emocija na TK.
Mislim da smo mi ušli lagano u fazu euforije.
Usporedite ovaj graf sa sentimenitom Crobexa koje možete naći na raznim web stranicama.

aj aj svi znamo da si prodo negdje između panic i capitulation pa sad grizeš nokte. Sad smo na hope/relief, a ti se grizi i dalje.



Vi ste to čini mi se točno objasnili.
Ono moje kad sam stavio trunction vala 5 u bull runu je bilo nadovezano na Vladovo gledanje u kojemu je on padajući trend započeo od ATH crobexa, a nisam znao kako da objanim tih 5 podvalova pa sam na trunction prvo naletio..

Nadam se da vam ne smeta što komentiram vaš pogled pada, ali mislim da ste ubrzali s prvim valom pada. Po meni ovako izgleda taj pad (gledajući volumene trgovanja, bio je otrilike bar duplo veći volumen trgovanja oko tih završetaka valova koje sam ja naveo [1 i 3] nego prosjek)..

P.S. Upozoravam sve da je to amaterski rad vjerovatno s greškom

pogledaj malo pozornije graf ako ćemo baš striktno gledati prvi val je počeo glavu prije jer se očito vidi lower high i lower low tako da je 5. val odrađen. Neznam zašto baš svi gledaju 1.1.2008. kao da prije toga korekcije nije bilo. Mada je sve to više ličilo na padajući klin nakon kojeg obično slijedi jaki rast. Sve u svemu ili počinjemo s rastom u 5 valova ili još odrađujemo jak rast narednih par tjedana. IMHO. a dijoničari poput von brauna/barona neka pate…


Sve u svemu ili počinjemo s rastom u 5 valova ili još odrađujemo jak rast narednih par tjedana. IMHO.

ajde hvala Bogu da još netko misli kao ja …

I love the Smell of Profits in the Morning


Pozdravljam ekipu koja ceka 5 val.[lol]

Ćuti bre??? plašiš im ribu.[lol] [lol] [lol]

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

I u taj mah nestade “korekcija=katastrofa” ekipa, predvođena momkom s brojevima u imenu

Hell is Empty and all the Devils are Here


GERONIMO: ” Pozdravljam ekipu koja ceka 5 val.[lol] ”

Ćuti bre??? plašiš im ribu.[lol] [lol] [lol]

[lol] [lol] [lol] [lol]
Dobar!

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

no, što je visokopozicionirani TALumeni?,
ide li ovaj brod na 3900 i koju bobu pa onda stampedo nazad na 3400 ili što,
što mi da radimo na Vašim valovima jer me hvata već morska bolest[angry] [lol]


I u taj mah nestade “korekcija=katastrofa” ekipa, predvođena momkom s brojevima u imenu

zašto misliš nestali?
u ovakvim trenucima mora se pozorno pratiti i eventualno trgovati.

trgovao nisam na 3200.
ni kupovao, ni prodavao.
na 3600-3700 prodavao.

danas sam, dakle, pozorno pratio.
ali,
trgovao nisam.
još nije bilo vrijeme za prodaju onog što ja mislim prodati.
no, nije bilo vrijeme ni za kupovinu onoga što meni treba- cijene su otišle previše visoko u kratkom vremenu.

pozdrav svima onima što čekaju 5. val!
poseban pozdrav onima što su prodali sve na 3600! (samo uzvraćam pozdrav onima što su me pozdravili!)

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

mnoge dionice se naglo narasle i već danas su precijenjene.

trenutačno sam 53% u kešu.
ništa ne kupujem.
preostale dionice prodajem nakon pojave prodajnog signala u skladu sa strategijom izlaza iz dionica.
dakle,
za neko vrijeme 100% keš pozicija.

potom čekam korekciju.
i kupujem dionice s ca 80% sredstava nakon nje tj nakon pojave kupovnog signala u skladu sa strategijom ulaza u dionice.
20% keša uvijek držim za interventne potrebe (najčešće unosno dnevno trgovanje).

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Dobra večer! G. vlad1111 lijepo je od Vas što nam dajete svoje analize,ali bilo bi još ljepše kada biste dali analize prije “te” korekcije,pa makar obavijest upozorenja na PM.

New Report

Close