Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dečki što ste navalili sa tom teorijom. Ovaj forum postoji već puno godina i što više gaviše čitam to više teoretičara. Svi koji barem nešto pokušali sa praksom odmah su ih "vatreni" forumaši skinuli tako, da nitko više ne bi ni pomislio o nekakvoj ozbiljnoj prognozi bilo čega.

Tako je bilo sa vladom, koji je u "istorijskoj zbiljnosti" (margin calla?) mrknuo prvo na ocom forumu pa onda i na svom blogu:
http://vlad1111.mojblog.hr/

A da ne pričamo nestalim dobrim kolegama: Stravinski, BigBos, Geronimo, Švarci( [lol] , Pluton…..šveđanin …

P.S. Evo mala prognoza amera za danas. Prema futuresima na sp 500 radi se ili
– double zig zag što znači rast danas prem 1208 i probijanje kanala prema targetu 1250++++ ili
– triple zig zag sa rastom prema 1208 i nakon toga se roni barem prema 23% retacea – 1184 pa nakon toga rast.

Postoji i treća vrijanta t,j. da sam sve za…o i gubim lovu odnosno postajem dugoročni ulagač. Tako je to u praksi sa tehničkom analizom ako ne pogodiš, koju igru igraju velike gazde.

Volio bih više kolega sa bilo kakvim prognozama. Ajd.

[cool]



No u slučaju da tržište želi gore, mislim da je FAS u neobično dobroj poziciji da odradi.

Zar Tigrus nije spominjao baš obratno FAZ na 12,5 USD??? Na koliko je sada zna li tko?
[/quote]

SAD JE NA 11,62.
BIO TI JE U MEDUVREMENU I PREKO 14.

PRAVO JE PITANJE KAMO CE TRZISTE.
LAKO CEMO ZA FAZ ILI FAS

retail sales dobar… smjer ne bi trebao bit upitan…uhvatit ce se zalet za pred blagdane

p.s. bogu sam zahvalan šta ne gledam ovaj naš jad

pozdrav

Scio me nihil scire

Pozdrav svima.
Budući da sam relativno novi investitor zanimale bi me TA za JDPL,ULPL,IGH.
Naime imam 75% portfelja u navedenim dionicama.Ulaz za sada dobar osim igh.
Hvala


Pozdrav svima.
Budući da sam relativno novi investitor zanimale bi me TA za JDPL,ULPL,IGH.
Naime imam 75% portfelja u navedenim dionicama.Ulaz za sada dobar osim igh.
Hvala

ako si investitor, TA te nebi trebala zanimati

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

A što ga ne bi trebala zanimat?

Kobajagi ga ne bi trebalo zanimat što je na IGH danas probijen suport i šta se sledeći, tehnički gledano ne vidi odnosno ne postoji?

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

Ma to je semantika: Ako je trejder i bitan mu je tajming, onda ga treba zanimati TA. Ako je dugoročni investitor (i vjeruje da IGH vrijedi npr. 10.000 kn po dionici), onda mu može biti više-manje svejedno.


Ma to je semantika: Ako je trejder i bitan mu je tajming, onda ga treba zanimati TA. Ako je dugoročni investitor (i vjeruje da IGH vrijedi npr. 10.000 kn po dionici), onda mu može biti više-manje svejedno.

Ne može da mu bude svejdeno. I investitor traži pogodan trenutak da udje u investiciju. On to ne može da isčita samo na temelju bilansa, već pravi trenutak bez obzira na vremenski horizont investiranja, kazuje TA. Ona bitno olakša odluku. Svaki investitor pre ulaska u investiciju trebao bi da konsultuje TA, naravno ako za to postoji referensa i odogovarajuća likvidnost šta se za lokalne berze za razliku od inostranih, nažalost ne može reći. Bez obzira na to, imajte uvek graf pri ruci, pre no što se odlučite na kupovinu akcija.

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

ina

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]



Pozdrav svima.
Budući da sam relativno novi investitor zanimale bi me TA za JDPL,ULPL,IGH.
Naime imam 75% portfelja u navedenim dionicama.Ulaz za sada dobar osim igh.
Hvala

ako si investitor, TA te nebi trebala zanimati
[/quote]

Pratim vaše pisanje i jako vas cjenim kao investitora.Čemu takav odgovor. Evo samo molim nekog da posta koji graf i razmišljanja za ove tri navedene dionice.
Hvala.




Pozdrav svima.
Budući da sam relativno novi investitor zanimale bi me TA za JDPL,ULPL,IGH.
Naime imam 75% portfelja u navedenim dionicama.Ulaz za sada dobar osim igh.
Hvala

ako si investitor, TA te nebi trebala zanimati
[/quote]

Pratim vaše pisanje i jako vas cjenim kao investitora.Čemu takav odgovor. Evo samo molim nekog da posta koji graf i razmišljanja za ove tri navedene dionice.
Hvala.
[/quote]
Kolega ja nisam investitor..
jedini investitor kojeg poznajem je MMitrović..
Ja sam spekulant…

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

U redu.Hvala na odgovoru.

New Report

Close