Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


crobex ispod 1850, gdje je novi ta na 1650 ili 1600 ?

[yawn]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


@Nosorog
Znao sam da ste tu.. Dajte onda jednu analizu nabacite.. Ili to ide samo kontra mene? [yawn]

Kolega khmm, ja radim svoje analize,nikako kontra tebe. Međutim, postoje dva problema:
prvo, teško je pronaći dionicu ili indeks kojeg ti već nisi komentirao i
drugo, nemoguće je pronaći neku analizu koju si dobro i točno napravio.
Ne očajavaj, trud se uvijek na kraju isplati, pa jednom i ti možda budeš uspješan [thumbsup]

slobodan sam predložiti još nešto.Ako ti neide analiza,a želiš si ovdje izgraditi nekakav renome,ugledaj se na Autora bloga. Ostavi se targeta,piši nerazumljivo kao i on,baci se na puko opisivanje bolingera, ovog sma,onog sma, ovaj otpor,onaj… Što nerazumljivije,to bolje.oni koji nekuže TA misliti će da puno znaš. Nažalost,nećeš uspjeti zavarati one koji znaju,ali takvih je ionako vrlo malo.

Na kraju,moje viđenje za atgr- uskoro će se moći kupovati po 700-tinjak kuna ili čak jeftinije,ali to ćemo analizirati kad dođe vrijeme. Možda prije toga ulovi kakvih 840-850.
Znam khmm da je i ovaj target kontra tvojih 1100, ali razlog sam ti već naveo

Frankly my dear, I don't give a damn!


@Nosorog
Znao sam da ste tu.. Dajte onda jednu analizu nabacite.. Ili to ide samo kontra mene? [yawn]

Kolega khmm, ja radim svoje analize,nikako kontra tebe. Međutim, postoje dva problema:
prvo, teško je pronaći dionicu ili indeks kojeg ti već nisi komentirao i
drugo, nemoguće je pronaći neku analizu koju si dobro i točno napravio.
Ne očajavaj, trud se uvijek na kraju isplati, pa jednom i ti možda budeš uspješan [thumbsup]

slobodan sam predložiti još nešto.Ako ti neide analiza,a želiš si ovdje izgraditi nekakav renome,ugledaj se na Autora bloga. Ostavi se targeta,piši nerazumljivo kao i on,baci se na puko opisivanje bolingera, ovog sma,onog sma, ovaj otpor,onaj… Što nerazumljivije,to bolje.oni koji nekuže TA misliti će da puno znaš. Nažalost,nećeš uspjeti zavarati one koji znaju,ali takvih je ionako vrlo malo.

Na kraju,moje viđenje za atgr- uskoro će se moći kupovati po 700-tinjak kuna ili čak jeftinije,ali to ćemo analizirati kad dođe vrijeme. Možda prije toga ulovi kakvih 840-850.
Znam khmm da je i ovaj target kontra tvojih 1100, ali razlog sam ti već naveo

Frankly my dear, I don't give a damn!



@Nosorog
Znao sam da ste tu.. Dajte onda jednu analizu nabacite.. Ili to ide samo kontra mene? [yawn]

Kolega khmm, ja radim svoje analize,nikako kontra tebe. Međutim, postoje dva problema:
prvo, teško je pronaći dionicu ili indeks kojeg ti već nisi komentirao i
drugo, nemoguće je pronaći neku analizu koju si dobro i točno napravio.
Ne očajavaj, trud se uvijek na kraju isplati, pa jednom i ti možda budeš uspješan [thumbsup]

slobodan sam predložiti još nešto.Ako ti neide analiza,a želiš si ovdje izgraditi nekakav renome,ugledaj se na Autora bloga. Ostavi se targeta,piši nerazumljivo kao i on,baci se na puko opisivanje bolingera, ovog sma,onog sma, ovaj otpor,onaj… Što nerazumljivije,to bolje.oni koji nekuže TA misliti će da puno znaš. Nažalost,nećeš uspjeti zavarati one koji znaju,ali takvih je ionako vrlo malo.

Na kraju,moje viđenje za atgr- uskoro će se moći kupovati po 700-tinjak kuna ili čak jeftinije,ali to ćemo analizirati kad dođe vrijeme. Možda prije toga ulovi kakvih 840-850.
Znam khmm da je i ovaj target kontra tvojih 1100, ali razlog sam ti već naveo

[/quote]

Bravo, precizna i upotrebljiva analiza sa rasponom od samo 20% i vremenski vrlo određena !
[thumbsup]

bolje šutjeti i biti smatran budalom nego progovoriti i otkloniti svaku sumnju


Kaj bu bilo za mjesec dana FerengiHr?

Pa ja ću se suzdržati od svojih proekcija još jedno vrijeme. No samo ću napomenuti da bond market već negira Benove namjere i to očigledno. Koliko ja vidim kamatne stope rastu. A bilo kakav rast u kamatnim stopama znamo svi kamo vodi. Mislim da se to ovih dana i dešava upravo.

Moguće da ćemo kroz ovih mjesec dana čak vidjet i vrh SPXa, dno dollara, dno šort etfova (što mene osobno ineresira), dno VXXa koji mislim da nudi zaradu puta 10.

No još je malo rano za to i to je samo nagađanje.
Al treba biti na oprezu jer ta varijant još uvijek igra.

Kad dođe vrijeme stavit ću par grafova i projekciju. A za sad još malo treba hibernirat.

Obey Ferengi Rules of Acquisition

kolega Krpa … može li viđenje NBG-a ponovo … hvala unaprijed

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Kolega Khmm, po Vama kolika je šansa da Crobex ide do 1600 i popuni onaj GAP i ujedno odradi val 2

26.11.2010 - Dan D


a što vam se čini atpl,jel ima nade da se odbije od dna kanala,ili ide još dolje,na prijašnje dno

Meni se čini da ako pukne na 700kn (postoji vjerovatnost radi marginaša) da će nastaviti do 550kn.
Naravno ne mora biti tako. Vidjet ćemo! U svakom slučaju padamo i iduća 2 dana.

26.11.2010 - Dan D


Kolega Khmm, po Vama kolika je šansa da Crobex ide do 1600 i popuni onaj GAP i ujedno odradi val 2

Što se tiče valova, nemam pojma.. Jedino što znam je da nema nikakvih naznaka da bi se ovaj pad tako skoro mogao zaustaviti.. Okvirno, 1600 bi bio target dvostrukog vrha, kojeg smo očito testirali nedavnim rastom.. Vidjet ćemo..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

vani još uvijek ima goriva za gore…kod nas…gorivo se puni… [bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


vani još uvijek ima goriva za gore…kod nas…gorivo se puni… [bye]

Prije bih rekao da se kod nas pretače iz šupljeg u prazno.


kolega Krpa … može li viđenje NBG-a ponovo … hvala unaprijed

Može, ali po prvi puta. Do sada nisam NBG analizirao.
Odbija se već nekoliko puta od dna, stvorio se silazni trokut, danas je dno i probijeno.
Za mene prerizično, sada nebih kupovao.
Ako baš "moraš" kupovati, odredi si blizu SL.
A ako si već unutra, onda sam znaš zašto si kupio i koliki eventualni minus želiš trpiti.

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

još nisam kupio … ali si u četvrtom mjesecu nacrtao vile koje su dosta toga razjasnile onomad … thx svejedno

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

New Report

Close