Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

idemooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!




ATGR skrivena negativna divergencija na RSI i momentumu

Nije baš skrivena.. Prije vulgaris..
[/quote]

Khm u pravu si. radi se o običnoj negativnoj divergenciji i mojoj brzopletosti. thx na ispravku!
[/quote]
ispravit će vas ATGR obojicu.





ATGR skrivena negativna divergencija na RSI i momentumu

Nije baš skrivena.. Prije vulgaris..
[/quote]

Khm u pravu si. radi se o običnoj negativnoj divergenciji i mojoj brzopletosti. thx na ispravku!
[/quote]
ispravit će vas ATGR obojicu.
[/quote]
James, moje analize za ATGR još uvijek stoje.. Samo sam ispravio kolegu.. lp

ps. nemojte se previše živcirati.. Dan je prelijep i sve ide po planu.. Može li bolje?

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!


ps. nemojte se previše živcirati.. Dan je prelijep i sve ide po planu.. Može li bolje?

nisam ja tu da živciram sebe, nego ostale.
a dan je više nego lijep…
http://www.index.hr/xmag/clanak/jessica-alba-u-majcinskom-izdanju-fotografirala-nabujali-trbuh-i-gole-grudi/521825.aspx


SPX i DJI

Dugoročno.. Ne vidim niti jedan razlog da ne bude baš ovako.. go bulls.. [sealed]

Sretno!


post i grafovi od 12.10.2010.

Možda ste sada bolje raspoloženi za ovu varijantu..

Ajd uživajte u vikendu..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

To je to Khmm. Dugoročno, za par godina mislim, da će probiti gornju liniju.

Evo moj doprinos – kako izgleda dugoročno index DAX sa rastućim trokutom. [cool]

Bear Case Closed? Fed stavio konačan pod pod burzu za idućih x tjedana i mjeseci ?
Evo pregleda trenutnog.

Malo ludo šta ne [tongue]

PS : ova slika skeri bear je tu iz fore, za sada se medo skriva [lol]

Obey Ferengi Rules of Acquisition

IGH pozitivna divergencija

peace

time is the great teacher, but unfortunately it kills all of its students

evo članak star nekoliko mjeseci, naravno i veliki Prehter opet u krivu, meni sad nije jasno kao da namjerno kaže da će pad, te nakon toga ga poklopi i naraste 10-15 posto. Naravno jednog dana će doći i pad, ali to treba reći kada dođe pad, a ne kada ima još potencijala za rast i onda se izblamira cijeli svoj autoritet.

http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Burza/Tehnicka-analiza-predvida-propast-Slijedi-najveci-pad-u-300-godina

http://www.youtube.com/watch?v=kmw2RFACE5E
Interesantna podudarnost. [lol]

A što se tiče ovih komentara na Prechtera, pa on je svoje predviđanje ionako projicirao do 2016.
Nije rekao da je nemoguć još jedan rally, ali po njemu nakon toga rallya muzika staje i počinje
pad, majka svih padova. [tongue]

Vidjet ćemo. Rekli su sljepci.
Nije loše biti kratkoročni trejder i ne obazirat se na dugoročne trendove. [tongue]

Obey Ferengi Rules of Acquisition

Pretcher je bio short cijeli market od SPX 1400 do 700. Onda je bio long od 700 do 1100.
A šta ćete vi?


Pretcher je bio short cijeli market od SPX 1400 do 700. Onda je bio long od 700 do 1100.
A šta ćete vi?

koliko sam shvatio ovdje se ne govori o pozicijama, nego fulanju u predviđanju kretanja tržišta

New Report

Close