Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Ovdje upišite svoj komentar… [rolleyes]

Da li ide po TA ili tuče sindikat.
[/quote]

Heben neki sindikat a da se ponudi Šukiju da pomogne državu!

LEAVE THE WORLD BEHINED



Besplatna prognoza za index sp 500. Moguča zadnja korekcija prema cca. 1177 za dan dva. Nakon toga rast prema 1200+++

[bye]

Moja prognoza od 29.10. -volim kad pogodim (i zaradim) [cool]

Inače sp 500 jučer je postigao vrijednost 1221,25 što je najviše od pada 2007 godine.

Sada očekujem manju korekciju za koji dan na oko 1205 a nakon toga opet rast prema targetu 1230, što bi bilo 62% retrecementa od največeg rasta 2007 godine – 1575 i 667 nakon pada. Ajd

Tigrus – kako FAZ ?????

[/quote]

ma on je i tu zaradio, šta ne znaš? [lol]

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

adpl

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

ATGR skrivena negativna divergencija na RSI i momentumu

delux, šta je s jdpl?


delux, šta je s jdpl?

a sta bi bilo…?
vratio se u trokut, nikaj od proboja…za sada

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

ADPL :
– zastava => target zona 125-132 ?

Krepat ma ne molat


ADPL :
– zastava => target zona 125-132 ?

Hoće jednog dana sigurno,moja analiza kaže da je i ovdje iskrcavanje u tijeku kao i na ostalim dionicama zadnjih dana….
Prepiši od DELUXA post u vezi JDPL….ništa od probijanja [bye]


ATGR skrivena negativna divergencija na RSI i momentumu

Nije baš skrivena.. Prije vulgaris..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!



ATGR skrivena negativna divergencija na RSI i momentumu

Nije baš skrivena.. Prije vulgaris..
[/quote]

Khm u pravu si. radi se o običnoj negativnoj divergenciji i mojoj brzopletosti. thx na ispravku!


ADPL :
– zastava => target zona 125-132 ?

Po meni bi trebali pogledati cijelu sliku, ovaj uzorak što ste vi predstavili je je dosta mali, dok na dnevnom grafu, imamo dosta jasniju sliku. Tek prelazak prelazak i zadržavanje iznad 110 kuna jamči nam nastavak rastućeg trenda.



delux, šta je s jdpl?

a sta bi bilo…?
vratio se u trokut, nikaj od proboja…za sada
[/quote]

o kojem trokutu pričamo, o malom rastućem ili velikom simetričnom.

pitanje za stručnjake da li je ovaj veliki simetrični trokut obrazac nastavka trenda ili preokreta trenda.

New Report

Close