Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Ok. 600 milijardi dakle.

No ono što je meni čudno zašto cijene obveznica padaju ako je FED
upravo rekao da će kupovat popriličnu količinu. Hm. [lol]

Hvala bogu za ULE, UDN i ostale devizne ETFove da se branimo od FEDovih udara.
[cool]

pazi, cijene rastu – yield pada, logično
[/quote]

CIjela poanta je snižavanje yieldova.
Meni se čini da bi se sad moglo desiti ono o čemu nitko ne priča.
A to je da Bond market kaže : NE! Šta onda?

FED će kupovat 75 milijardi mjesečno. Ok. Šta ako cijene počnu padat. ? [lol]

Prechter je rekao da će ako FED počne agresivno kupovat, da će sam bond market reagirat povećanom prodajom. Iako je FED jak, ipak nije jači od bond marketa.

Ok, teoretski FED ima neograničnu moć, ali poanta je što više sile primjene to će više ljudi htjet izać iz američkih obveznica radi straha od inflacije.

Sve u svemu ako tržište ne prihvati ovakvu devaluaciju dollara i umjetno pumpanje, moguće da će se FED u narednih mjesec dva naći u poziciji da mora ponovo odlučivati šta će, ako vide da nisu uspjeli spusiti kamatne stope.

Obey Ferengi Rules of Acquisition

jel imamo vile na spx sa tagretom cca 1300

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

tehničari, koliko ja vidim na s&p se na 1y grafu dovršava veliki obrnuti šampon, koji je počeo krajem travnja (19.04.) ove godine, imao dno početkom srpnja (02.07. 1022,58), ujedno ukoliko se probije 1217,28 dolazimo na najvišu razinu od kraja 2008 kada je bio slobodni pad….

e sad recite vi meni na što to sve ukazuje, molim ljepo.

Hvala

ma kakav cash-r-a, 100% in

Tko vjeruje u reflation trade, u rast indeksa, u neograničenu potporu bankama od strane FEDa, sad je onda vrijeme za XLF. A i tehnički izgleda ok.

Obey Ferengi Rules of Acquisition

Nema se šta vjerovat u reflation trade, gledamo ga već godinu i pol.
Ja vjerujem u skori deflation trade, iako ga ne vidim.
Blaženi koji vjeruju, a ne vidješe.

Najpopularniji besplatni bloger u USA – Degeneric, koji je do sada promašio sve, što dalo gledat od njega.

Dollar spot:

http://4.bp.blogspot.com/_TwUS3GyHKsQ/TNNVPEHm9QI/AAAAAAAAH_k/HGxKy-1g2OQ/s1600/usdollar.png

Promašio je i ovo ali ovako radi orijentacije. [sealed]


Besplatna prognoza za index sp 500. Moguča zadnja korekcija prema cca. 1177 za dan dva. Nakon toga rast prema 1200+++

[bye]

Moja prognoza od 29.10. -volim kad pogodim (i zaradim) [cool]

Inače sp 500 jučer je postigao vrijednost 1221,25 što je najviše od pada 2007 godine.

Sada očekujem manju korekciju za koji dan na oko 1205 a nakon toga opet rast prema targetu 1230, što bi bilo 62% retrecementa od največeg rasta 2007 godine – 1575 i 667 nakon pada. Ajd

Tigrus – kako FAZ ?????



Besplatna prognoza za index sp 500. Moguča zadnja korekcija prema cca. 1177 za dan dva. Nakon toga rast prema 1200+++

[bye]

Moja prognoza od 29.10. -volim kad pogodim (i zaradim) [cool]

Inače sp 500 jučer je postigao vrijednost 1221,25 što je najviše od pada 2007 godine.

Sada očekujem manju korekciju za koji dan na oko 1205 a nakon toga opet rast prema targetu 1230, što bi bilo 62% retrecementa od največeg rasta 2007 godine – 1575 i 667 nakon pada. Ajd

Tigrus – kako FAZ ?????

[/quote]

kolega s&p 500 11.08.2008g. 1298,20 bodova
2007 smo bili na ATH

probili smo 26.04.2010g. 1217,28 bodova

ma kakav cash-r-a, 100% in

ATH je bio 2007 godine.

Uostalom evo graf.

ATH

S&P– 1.564.15

DAW– 14.164.53

DAX — 8.151.57

CROBEX — 5.448.16


Ovdje upišite svoj komentar… [rolleyes]

Da li ide po TA ili tuče sindikat.

Molio bih kolegu Splita koji se dosad pokazao kao vrsan analitičar, jer je precizno i točno utvrdio kretanje tickera LKPC, VLDS i BD62 da prokomentira ADPL, da li to kupovati i gdje?graf može, ne mora, vjerujem muna riječ.
da li po asku možda, da ne nestane?
hvala

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

New Report

Close