Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ovdje upišite svoj komentar… [rolleyes] [rolleyes]

Maaaaa nije još…..polako….dok ne završimo svi s njom…. [wink]

Mean people suck and nice people swallow!

ht

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


ht

bilo/nebilo velike dividende sigurno je samo jedno, valovi visoki ko zgrade, oseke duboke ko marijanska brazda, ako znaš što očekuješ pogriješiti nemožeš………..
vjerojatno po uzoru na igh pred "poso" stoljeca, samo što ovdje ne ocekujem oscilacije veće od 6%dnevno a prvi val ce biti UP!

ZELIM BITI BRUTALNO USPJESAN KO bananarama................................

Ok. 600 milijardi dakle.

No ono što je meni čudno zašto cijene obveznica padaju ako je FED
upravo rekao da će kupovat popriličnu količinu. Hm. [lol]

Hvala bogu za ULE, UDN i ostale devizne ETFove da se branimo od FEDovih udara.
[cool]

Obey Ferengi Rules of Acquisition



ht

bilo/nebilo velike dividende sigurno je samo jedno, valovi visoki ko zgrade, oseke duboke ko marijanska brazda, ako znaš što očekuješ pogriješiti nemožeš………..
vjerojatno po uzoru na igh pred "poso" stoljeca, samo što ovdje ne ocekujem oscilacije veće od 6%dnevno a prvi val ce biti UP!
[/quote]
čovječe,koja analiza!
svaka čast


Ok. 600 milijardi dakle.

No ono što je meni čudno zašto cijene obveznica padaju ako je FED
upravo rekao da će kupovat popriličnu količinu. Hm. [lol]


kupovat će 90% obveznica s rokom trajanja od 2-10 godina, zato su 20-y i 30-y, na koje otpada po par posto ukupnog paketa tresnule.



Ok. 600 milijardi dakle.

No ono što je meni čudno zašto cijene obveznica padaju ako je FED
upravo rekao da će kupovat popriličnu količinu. Hm. [lol]


kupovat će 90% obveznica s rokom trajanja od 2-10 godina, zato su 20-y i 30-y, na koje otpada po par posto ukupnog paketa tresnule.
[/quote]

Ok. Veći dio na kratkoročnije. Evo grafa. Ok već je sve to uračunato u graf, al svejedno očekivao sam porast across the board.

A Peter Schiff inače tvrdi, da je presuhnula potražnja, pa FED pod krinkom stimulansa ustvari ulazi na to tržište da bi vlada mogla nastaviti dalje sa deficitom. To bi bila katastrofa.

Obey Ferengi Rules of Acquisition




Ok. 600 milijardi dakle.

No ono što je meni čudno zašto cijene obveznica padaju ako je FED
upravo rekao da će kupovat popriličnu količinu. Hm. [lol]


kupovat će 90% obveznica s rokom trajanja od 2-10 godina, zato su 20-y i 30-y, na koje otpada po par posto ukupnog paketa tresnule.
[/quote]

Ok. Veći dio na kratkoročnije. Evo grafa. Ok već je sve to uračunato u graf, al svejedno očekivao sam porast across the board.

A Peter Schiff inače tvrdi, da je presuhnula potražnja, pa FED pod krinkom stimulansa ustvari ulazi na to tržište da bi vlada mogla nastaviti dalje sa deficitom. To bi bila katastrofa.

[/quote]

Ovo što FED radi može se opisati samo jednom riječi – OVERDOSE !

Tko umre u jesen za njega nema zime

Ode dolar!Ajmo par grafova za projekcije…………..

LEAVE THE WORLD BEHINED


Ok. 600 milijardi dakle.

No ono što je meni čudno zašto cijene obveznica padaju ako je FED
upravo rekao da će kupovat popriličnu količinu. Hm. [lol]

Hvala bogu za ULE, UDN i ostale devizne ETFove da se branimo od FEDovih udara.
[cool]

pazi, cijene rastu – yield pada, logično

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

EUR/USD.. dodatak analizama od jučer..

Target pennanta bi bio cca 1,52.. To bi značilo i probijanje padajućeg klina.. Ima onda i to neki target..
Otpor na tjednom RSI-u je tu i ako tu dođe do proboja nema zime.. S tim da je na mjesečnom taj otpor već probijen..

Uglavnom, euro mi trenutno izgleda dobro s vrlo izglednom mogućnošću da će uskoro izgledat odlično..

Sretno!

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

Ovdje upišite svoj komentar… [rolleyes]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

New Report

Close