Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pitanje nevezano za tehničku analizu.
Dali netko zna neki software za fundamentalnu analizu koji omogućuje usporedbu sa granom industrije i tvrtkama iz istog sektora?

svemogući Excel?



Pitanje nevezano za tehničku analizu.
Dali netko zna neki software za fundamentalnu analizu koji omogućuje usporedbu sa granom industrije i tvrtkama iz istog sektora?

svemogući Excel?
[/quote]

Ma znam, ali nešto sam vidio o novom Metastocku i njegovoj fundamentalnoj analizi. Nešto slično tome.

EUR/USD update
za kolegu Nosoroga.. Da možete opalit kontra..

Pennant testiran.. Kanal rastući.. Zastavica formirana.. Idemo dalje kolega Nosorog?

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

Dlkv

Khmm – sve u najboljem redu ali ipak donju stranicu trokuta trebaš povući od 4.10.

Zato će i target trokuta biti veći. [cool]

dajte više neku ljepšu procjenu za dolorese [cry] [pray]

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Knecht.. sve 5 al’ zanimljiviji mi je target pennanta.. i što nosi sa sobom ako se ostvari.. lp

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

PTKM opet raste,a stabilne i ni približno zadužene firme poput ULPL,JDPL,ATPL koje posluju za razliku od PTKM sa lijepom dobiti svakodnevno u padu…moguće samo na ZSE [cry]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(


Knecht.. sve 5 al’ zanimljiviji mi je target pennanta.. i što nosi sa sobom ako se ostvari.. lp

Kod dolaresa nikad ne možeš biti siguran. Za sada sljedim ovaj count, dok se nešto ne promijeni.

Javi ako imaš drukčiju ideju makar na PM.

@Knecht

EWT ne prakticiram, pa ti tu ne mogu biti od pomoći..
I ne trgujem valutama, analiziram ih iz znatiželje, valjda..

Da trgujem, gledao bih ključne stvari: gornju liniju klina na EURUSD tjednom ili mjesečnom grafu, te potporu na grafu dolara koja će, kako stvari sada stoje, još jedanput biti testirana..

Ako se probije potpora na grafu dolara.. Računaj targete.. [wink]

ps. dodajem još i mjesečni graf EURUSD..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

bit će i danas veselo

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ovdje upišite svoj komentar… [rolleyes] [rolleyes]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

New Report

Close