Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



puno je toga spremnog

jedino ono vase belje koje ste kupovali po 90 nije…ajme, sjecate se kako ste me napadali kad sam vam pisao da to nije dobra kupnja, narocito ako još višeglavi kupuje
[/quote]

ok, ali je nakon toga izvješće bilo više nego solidno, zar ne?
a tvrdio si da nema nikakve dobiti??? 60 milijuna kuna je bilo

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



jdpl probio gornju stranu trokuta na vecem volumenu, testirao danas 148, dakle tu istu gornju stranu, a sad je spreman za let prema 165-170

da li ce biti tako?
Tko zna?

upravo tako to jeključ za eventualni rast.
Samo CROMAN

Bit će tako ako svladamo ovu liniju silaznog trenda. A i fibo razina je ponovno iznad cijene.
[/quote]




puno je toga spremnog

jedino ono vase belje koje ste kupovali po 90 nije…ajme, sjecate se kako ste me napadali kad sam vam pisao da to nije dobra kupnja, narocito ako još višeglavi kupuje
[/quote]

ok, ali je nakon toga izvješće bilo više nego solidno, zar ne?
a tvrdio si da nema nikakve dobiti??? 60 milijuna kuna je bilo
[/quote]
je…ali je i dalje bilo precijenjeno, zato sam tvrdio da ga se nikako ne kupuje prije 60 kn

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


EUR/USD

@nosorog
Mislim da sam naišao na još jedan obrazac, onaj što ste nas naučili nedavno, error magnus..
za sigurnost bih ipak pričekao proboj..

a kolega Johny će vam dat targete, ja vam se u to baš i ne razumijem..

Kolega Khmm, euro dolar 1,375.
Vaša agonija se nastavlja. Opet smo debelo ispod Vašeg ulaza.
Majka muju nije kudila što se kock’o, nego što se vadio.

Throwback? [bye]

ki bi da bi

Hoće netko platiti ulaznicu Rohatinskom da pogleda ovaj film sa Bernanke i dolarom ili što više naštancaš papirića oni više vrijede. [lol]


Majka muju nije kudila što se kock’o, nego što se vadio.

Throwback? [bye]

Majka Muju šišala na struju….može li kratkoročni target (do NG) za EUR/USD od kolege Johnya007, Nosoroga ili onoga Apoksiomena. Vas rado čitam. [pray]

[i]Volatile Ass as an Asset Class[/i][emo_funta][emo_dolar][emo_euro]


Hoće netko platiti ulaznicu Rohatinskom da pogleda ovaj film sa Bernanke i dolarom ili što više naštancaš papirića oni više vrijede. [lol]

ovaj?


jdpl probio gornju stranu trokuta na vecem volumenu, testirao danas 148, dakle tu istu gornju stranu, a sad je spreman za let prema 165-170

da li ce biti tako?
Tko zna?
Samo CROMAN

dosle su metle na JDPL…
upravo pocisceno 500 po asku…

[undecid]

sto znaci prema TA dolazak metli na neku dionicu?
[huh]

Ti si tigre sigurno prodao i uzeo svojih 5-7%……….. [lol]
A što se tiče targeta 105………..vjerojatno imaš problema i na brojke gledaš obrnuto……….

Da nisi mislio 501………to je obrnuto od 105………
A firma vrijedi čisto za informaciju 3 puta više i od 501……..

Meni se ovaj od 501 čini izglednijim nego ovaj od 105……….. [kiss]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA


Ti si tigre sigurno prodao i uzeo svojih 5-7%……….. [lol]
A što se tiče targeta 105………..vjerojatno imaš problema i na brojke gledaš obrnuto……….

Da nisi mislio 501………to je obrnuto od 105………
A firma vrijedi čisto za informaciju 3 puta više i od 501……..

Meni se ovaj od 501 čini izglednijim nego ovaj od 105……….. [kiss]


Vrijedi kolega,u svakom slučaju podcjenjena je do bola,al to je naša sudbina i naše burze,i sumnjam da ćemo brzo vidjeti je na približnim razinama. [thumbsup]
P.S. posjedujem solidnu količinu JDPL

Nikad više 2007-08 na ZSE:(



jdpl probio gornju stranu trokuta na vecem volumenu, testirao danas 148, dakle tu istu gornju stranu, a sad je spreman za let prema 165-170

da li ce biti tako?
Tko zna?
Samo CROMAN

dosle su metle na JDPL…
upravo pocisceno 500 po asku…

[undecid]

sto znaci prema TA dolazak metli na neku dionicu?
[huh]
[/quote]
pa napisao sam davno da jdpl ide na 165-170 ako probije trokut..izgleda da se sprema i ovdje spektakl

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

INA [proud]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

New Report

Close