Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nema šta, nosorog je to odlično skinija [thumbsup]

crobex, prid šest i tri miseca i danas




Khmm @
ne vidim.

EUR/USD

Padajući klin.. Measured move up (il’ zastavica) ucrtan, target samo što nije (cca 1,42)..Cilj.. Gornja linija klina..

ps. i nabavi naočale.. il’ bar monokl
[/quote]




EUR/USD

Inverted H&S.. target cca 1,43


EUR/USD update

Throwback je formirao novi inv. H&S koji bi mogao biti i baza Big W-a.. target 1,42..
Zanimljiva situacija..
[/quote]

eur usd imaš jedan veliki obrazac, error magnus [yawn]
target 1,36
[/quote]

Euro dolar, 1.385 . Bravo nosorože, odlična analiza [thumbsup]

Muči me samo ovaj obrazac, error magnus.
Moram priznati da sam prevrtio nekoliko knjiga na netu i nisam pronašao o kakvom obrascu je riječ.
Naišao sam samo na obrasce kakvima se služi kolega khmm, iako njemu baš ne pomažu da odredi točne targete, npr. Inverted H&S, Descending broadening wedge, Throwback (prilika za dokup), Pennant, Cup&Handle, Measured move up, Ascending inverted scallop, Broadening top, Master trendline…
O čemu je riječ?

Usput, čestitke i za maestralnu analizu FAZ-a. Vidim da ste i nju radili kontra kolege khmm.
Jeste li razmišljali o tome da otvorite blog i podijelite svoja razmišljanja i analize s nama kojima TA nije legla?
[/quote]

Ne bi se štel mešat ali možete naći moj graf na strani 3317…..

21.10.



EUR/USD

Inverted H&S.. target cca 1,43

Prvo se gleda dnevni graf a tek onda satni.

Čisti H&S top.
target 1,33

[/quote]

“A man's got to do what a man's got to do”

kolega Nosorog, vidim da vam dosta dobro ide ta tehnička, zadnji put sam vas optužio da ste slučajno pogodili, imate moju ispriku.
zanima me jeste li probali trgovati na vanjskim tržištima NYSE, frnakfurt, forex?
bravo za analize! [thumbsup]

kolega Kobeščak, bravo i za vas, pratit ću i vas malo podrbonije odsad! [thumbsup]

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

@Kobešcak

[thumbsup]
Odlično Kobescak!
Lijepo je vidjeti da ipak i na ovom forumu ima kolega kojima TA ide od ruke, a ne samo ovih koji svakodnevno mijenjaju perspektive i love targete, a nikako ih uloviti.

ki bi da bi

jel ima netko program metastock sa the downloader, da mogu exportirati podatke sa zg burze.

može na pm.zahvaljujem se unaprijed

EUR/USD

@nosorog
Mislim da sam naišao na još jedan obrazac, onaj što ste nas naučili nedavno, error magnus..
za sigurnost bih ipak pričekao proboj..

a kolega Johny će vam dat targete, ja vam se u to baš i ne razumijem..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

@Khmm
– Kako stoji TA za ADPL ?
Hvala i pozdrav ?

du du du .. nema nam pomoći



@Khmm

– Kako stoji TA za ADPL ?
Hvala i pozdrav ?

Dobro.. Evo, upravo smo na prvoj zastavici..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

jdpl probio gornju stranu trokuta na vecem volumenu, testirao danas 148, dakle tu istu gornju stranu, a sad je spreman za let prema 165-170

da li ce biti tako?
Tko zna?
Samo CROMAN

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Pa kolega to je vidljivo iz aviona……..
Ali kao što rekoh ne interesiraju ne zaradice 5-10% kad se zna što će bit sa jdpl i gdje je njegovo mjesto……..i koja mu je vrijednost i fer cjena….

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA


jdpl probio gornju stranu trokuta na vecem volumenu, testirao danas 148, dakle tu istu gornju stranu, a sad je spreman za let prema 165-170

da li ce biti tako?
Tko zna?
Samo CROMAN

Bit će tako ako svladamo ovu liniju silaznog trenda. A i fibo razina je ponovno iznad cijene.


Pa kolega to je vidljivo iz aviona……..
Ali kao što rekoh ne interesiraju ne zaradice 5-10% kad se zna što će bit sa jdpl i gdje je njegovo mjesto……..i koja mu je vrijednost i fer cjena….

a koja dionica trenutno obećava zaradu veću od 5-10%?

New Report

Close