Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Molio bih nekog analizu ili grafić JDPL ………da vidimo jel još uvijek važi onih 105 target od tigrusa i splita……..

Hvala…… [lol]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA


zanimljiva svijeća je nastala danas u amera …

Da u pravu si. Još zanimljivije je pogledati tjednu kartu. Na sp 500 – MA 200 jučer je bio oko 1195 a najviši target jučer indexa bio je 1196,14 što znači, da nije bilo jačeg proboja.

Primarno je za očekivati korekciju barem za 38% fiba što znači target od 1137 za jedno 5-8 dana.

Alternativa je još uvijek moguča sa probojem MA 200 prema 1206. Ja sam za sada prodao i čekam niže targete (veliki rizik). Ajd [bye]


Nisam popušio jer nisam prodao.

drhtave ručice prodaju. [thumbsup]

@Khmm

Izgleda da Head & Shoulders za sada samo u dućanu. Ipak satni graf nije za takve šampone.

Tko umre u jesen za njega nema zime

Molija bi tigrusa ako ima neku novu analizu za JDPL……… [lol]

TILIT

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

jdpl probio trokut…ako zatvori iznad 148 target cca 165

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

evo vam moja tehnička za jdpl prije desetak dana

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Ringo@
mislim da niste u pravu.

evo da zakljucimo pricu s jdpl

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

a kako stojimo sa gapovima…..

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA



Khmm @
ne vidim.

EUR/USD

Padajući klin.. Measured move up (il’ zastavica) ucrtan, target samo što nije (cca 1,42)..Cilj.. Gornja linija klina..

ps. i nabavi naočale.. il’ bar monokl
[/quote]




EUR/USD

Inverted H&S.. target cca 1,43


EUR/USD update

Throwback je formirao novi inv. H&S koji bi mogao biti i baza Big W-a.. target 1,42..
Zanimljiva situacija..
[/quote]

eur usd imaš jedan veliki obrazac, error magnus [yawn]
target 1,36
[/quote]

Euro dolar, 1.385 . Bravo nosorože, odlična analiza [thumbsup]

Muči me samo ovaj obrazac, error magnus.
Moram priznati da sam prevrtio nekoliko knjiga na netu i nisam pronašao o kakvom obrascu je riječ.
Naišao sam samo na obrasce kakvima se služi kolega khmm, iako njemu baš ne pomažu da odredi točne targete, npr. Inverted H&S, Descending broadening wedge, Throwback (prilika za dokup), Pennant, Cup&Handle, Measured move up, Ascending inverted scallop, Broadening top, Master trendline…
O čemu je riječ?

Usput, čestitke i za maestralnu analizu FAZ-a. Vidim da ste i nju radili kontra kolege khmm.
Jeste li razmišljali o tome da otvorite blog i podijelite svoja razmišljanja i analize s nama kojima TA nije legla?

ki bi da bi


Molija bi tigrusa ako ima neku novu analizu za JDPL……… [lol]

TILIT


on analizira samo FAZ

New Report

Close